forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Tražim nekoga iz Novog Sada/ Srbije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/07/2020 : 13:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kupio bi par knjiga od izdavača Orfelin iz Novog Sada.
Išlo bi za Zadar, da li ima netko tko bi mi to mogao prevesti ili bilo kakva ideja da me ne izađe skupo poštarina.
Zadnji puta sam kupio knjigu iz Srbije platio ju 50 kuna, poštarina me došla 150 kuna i knjiga oštećena?
Molim vas ako netko ima, platio bih uslugu.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

dd fan
Advanced Member



Serbia
4881 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 02/07/2020 : 21:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Kupio bi par knjiga od izdavača Orfelin iz Novog Sada.
Išlo bi za Zadar, da li ima netko tko bi mi to mogao prevesti ili bilo kakva ideja da me ne izađe skupo poštarina.
Zadnji puta sam kupio knjigu iz Srbije platio ju 50 kuna, poštarina me došla 150 kuna i knjiga oštećena?
Molim vas ako netko ima, platio bih uslugu.


Ja sam iz novog sada i nije problem da uzmem u orfelinu sta treba, e sad sta posle toga, nisam siguran mozda mozemo nesto da smislimo...

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 02/07/2020 : 22:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pa to je najbolje ako ima neko ko ide iz Novog Sada npr. u Ilok i pošalje poštom. Međutim, sad s ovim mjerama zbog virusa sve je to otežano.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/07/2020 : 12:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dd fan

quote:
Originally posted by Tonka24

Kupio bi par knjiga od izdavača Orfelin iz Novog Sada.
Išlo bi za Zadar, da li ima netko tko bi mi to mogao prevesti ili bilo kakva ideja da me ne izađe skupo poštarina.
Zadnji puta sam kupio knjigu iz Srbije platio ju 50 kuna, poštarina me došla 150 kuna i knjiga oštećena?
Molim vas ako netko ima, platio bih uslugu.


Ja sam iz novog sada i nije problem da uzmem u orfelinu sta treba, e sad sta posle toga, nisam siguran mozda mozemo nesto da smislimo...


Puno Vam hvala.
Još gledam neke kombinacije, neki su mi se javili u inbox.
Iako nisam aktivan kao prije, ovaj forum je čudo kada trebaš bilo kakvu pomoć.
Javim Vam se svakako, vjerojatno ću iskoristi Vašu ponudu.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/07/2020 : 14:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
https://www.olx.ba/artikal/35318494/mracni-bogovi-t-e-d-klajn-orfelin-tvrdi-povez/

evo Banja Luka

imas opciju za pejpal pa pitaj čovjeka radi li s hrvatskom

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/07/2020 : 18:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pitaj i Osma tu sa foruma. Samo mislim da je trenutno svima frka zbog korone, teško je preko granice.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000