forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Povremeni post (metoda 16/8)!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/07/2020 : 23:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
na ovom forumu svi teška kategorija
osim reema i tonta :)
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 13/07/2020 : 07:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

uglavnom, trudi se i dalje pa ćeš jednog dana zarađivati koliko i supermark Messi


Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/07/2020 : 14:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

na ovom forumu svi teška kategorija
osim reema i tonta :)



I mene.
Ja sam perolaka.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/07/2020 : 20:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ja sa metode 16/8 polako prelazim na metodu 17/7.

mnogi koji započinju ovakav post dođu i do 20/4
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/07/2020 : 14:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ak nema i tjelesne aktivnosti nikakav post neće (dugoročno) riješiti problem.
Treba izaći iz komforzone i čim više hodati ili lagano trčati. Nema boljeg od toga. Prije sam bio većinu dana na nogama a unatoč tome nije mi bilo teško još naknadno u slobodno vrijeme trčat gol po šumi i snijegu, puštat da me pikaju komarci, usputno trgat polutrula debla i slične konanovštine. Nikad problema sa težinom nisam imao a žderao sam puno i to svakave pizdarije i napoje.

Danas kad više ne mogu hodati točno mi se vidi kako se skupilo dosta špeka unatoč tome što jako pazim kaj jedem i vježbam više nego bi smio.

Što se posta tiče. Prije sam znao sezonski biti samo na čajevima četiri puta na godinu i to je super stvar. Uvijek bi se danima poslije posta osjećao kao apgrejdani čovjek v.2.0+.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/07/2020 : 18:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by supermark

na ovom forumu svi teška kategorija
osim reema i tonta :)



I mene.
Ja sam perolaka.


Ja sam na granici. Sad sam ispod 70, mislim da je to perolaka, od 70 je laka.
Do prije mjesec dana sam bio skoro welter, dakle oko 77.
Na 180 cm s 33 godine ispod 70 kg je stvarno mršavo za mušku osobu.
Međutim, doveo sam sebe prije tri godine na 86 kg, ljudi su mi davali preko 100 zbog mišićne mase, i tako se nisam nikako osjećao dobro, u zadnje vrijeme konstantno padam na kilaži, jedem jedan obrok dnevno kako treba i više manjih obroka kroz dan.
Tijelo mi ne traži i osjećam se super, ali moram zaustaviti padanje inaće ću doći na 60 kg što je blaga katastrofa.
Ipak mislim da hodali mi s 100 kg koje su savršeno raspoređene, hodali mi s 125 kg od toga 90 salo ili hodali s 190 cm/62 kg, stvar je potpuno ista, nikoga osim nas to nije briga, svijet ide dalje s tim i bez toga, život ide dalje uz to ili bez toga.
Onog trenutka kada kilogrami i izgled postane većinska opsesija ili npr. deseto mjesto u vašoj listi prioriteta, tada gubite životni kompas, isto je i s ženama, novcima, stanovima, autima itd.
Treba se pobrinuti, ali lagodno bez stresa si nešto omogućiti i nepotreban gubitak života/vremena povezan stresom nije isto.
Uživajte u životu i bez tog stresa i razmišljanja, ovo vam kaže netko tko je skoro pa živio za teretanu i izgled.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/07/2020 : 18:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Koristim ovu metodu 16/8, drzim se skoro svaki dan iako mi se zna desiti da pokleknem..ima sam jedno vrime priko sto, sad sam na 90kg i lagano pada, moj su problem bili kasnovecernji obroci, zna bi se navecer natuc ka zivotinja i onda ici leci..

Slazem se da ti mozes utrpat dovoljno kalorija u ovih 8 sati za sljedecih par dana ali nije u tome stvar, ja recimo imam samo dva perioda u danu kad sam bas jako gladan, to je u vrime rucka i taj kasno navecer, i sa ovom metodom sam taj drugi dio uspia eliminirati i vise nisam gladan..jedem 3-4 obroka u ovih osam sati i super se osjecam..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 18/07/2020 18:56:30
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 18/07/2020 : 21:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
kratko i jasno.

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 12/08/2020 : 17:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
na Netflixu se pojavio docuserijal UNWELL koji se bavi alternativnim načinima liječenja. jedna od epizoda bavi se upravo postom kao načinom života ali i kao načinom liječenja. i premda se prema najavama i trejleru može činiti da će se serijal vrlo kritički postaviti prema temama koje obrađuje, mogu reći da je epizoda o postu prošla vrlo dobro... za nas pobornike posta. iako priča o postu, i iako se dotiče metode 16/8, epizoda se kritički odnosi ipak prema ekstremnijim oblicima posta koje detaljnije obrađuje, posebno 30-odnevni post gdje ne konzumirate ništa osim vode. ali i to potkrepljujući jednim čudnim i nerazjašnjenim primjerom smrti pacijenta koji se podvrgao tom ekstremnom načinu dijete.

na taj jedan loš primjer, i prilično nesuvislo rantanje neke nutricionistice kontra posta kroz cijelu priču, epizoda ipak pokazuje četiri suprotna i uspješna primjera povremenog posta koja su njegovim konzumentima donijela iznimne beneficije i zadovoljstvo u životu. tako da (objektivno) mogu zaključiti da je poanta epizoda da povremeni post ipak nije samo neko isprazno pomodarstvo, da se ne može samo tako negirati, da ima pozitivne učinke na organizam kada se radi odgovorno ali i da tu ima mnogo toga još za istražiti i naučiti.

no, slobodno neka svatko pogleda i donese svoj vlastiti sud.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/08/2020 : 18:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Jedem u sest popodne
I onda ujutro u 10 kad ne radim...ili 11
A kad radim u 7

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000