forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Blek 91 - Dvije male kuge
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 28/09/2020 : 10:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Nakon toliko godina velike pohvale gospodinu Branku Plavšiću za sve što je uradio, a posebno za "Vatrenu zamku". Ne samo crtež, nego i radnja koja je u YU Bleku često znala skrenuti u zajebanciju, ovdje je dobro vođena priča. Preporuka svima koji nikad nisu pročitali ovu epizodu.

---

<b></b>
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/09/2020 : 11:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Nakon toliko godina velike pohvale gospodinu Branku Plavšiću za sve što je uradio, a posebno za "Vatrenu zamku". Ne samo crtež, nego i radnja koja je u YU Bleku često znala skrenuti u zajebanciju, ovdje je dobro vođena priča. Preporuka svima koji nikad nisu pročitali ovu epizodu.

u kojem broju LMS je izašla?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 28/09/2020 : 17:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by El Morisco

Nakon toliko godina velike pohvale gospodinu Branku Plavšiću za sve što je uradio, a posebno za "Vatrenu zamku". Ne samo crtež, nego i radnja koja je u YU Bleku često znala skrenuti u zajebanciju, ovdje je dobro vođena priča. Preporuka svima koji nikad nisu pročitali ovu epizodu.

u kojem broju LMS je izašla?


Vanredni broj 3 Strip zabavnika (veliki format)

---

<b></b>
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/09/2020 : 17:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Za doba LMS nisam bas svrsavao na Yu crtace.. sad se jih veselim..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/09/2020 : 17:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Za doba LMS nisam bas svrsavao na Yu crtace.. sad se jih veselim..


Šta ćeš..kako čovjek stari postaje sve pervezniji

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 28/09/2020 : 17:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Meni su Yu crtači bili vrh. Stalno sam bio u iščekivanju kada će izaći epizoda sa domaćim autorima.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/09/2020 : 19:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by El Morisco

Nakon toliko godina velike pohvale gospodinu Branku Plavšiću za sve što je uradio, a posebno za "Vatrenu zamku". Ne samo crtež, nego i radnja koja je u YU Bleku često znala skrenuti u zajebanciju, ovdje je dobro vođena priča. Preporuka svima koji nikad nisu pročitali ovu epizodu.

u kojem broju LMS je izašla?


Vanredni broj 3 Strip zabavnika (veliki format)



Hvala. Znači nikad je nisan čita. Super.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/09/2020 : 19:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by teller

Za doba LMS nisam bas svrsavao na Yu crtace.. sad se jih veselim..


Šta ćeš..kako čovjek stari postaje sve pervezniji



i da se zajebaješ

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/09/2020 : 20:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Da, u zadnje vrijeme naslovi strasno mutiraju…
Drago mi za fanove Bleka.
Hej,palo mi na pamet da li je epizoda iz albuma sa slicicama "Blek" ikada bila objavljena u Italiji?
Tnx unaprijed.🦝🦦

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 28/09/2020 : 21:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Da, u zadnje vrijeme naslovi strasno mutiraju…
Drago mi za fanove Bleka.
Hej,palo mi na pamet da li je epizoda iz albuma sa slicicama "Blek" ikada bila objavljena u Italiji?
Tnx unaprijed.🦝🦦


Jeste, pre par godina, medju zadnjim brojevima If edicije.. Time su placena prava za koriscenje lika u nasim integralima.

https://www.ifedizioni.com/it/catalogo/riedizioni/il-grande-blek/il-grande-blek-riedizione-n-155-detail

Edited by - cat claw on 28/09/2020 21:06:05
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 07/10/2020 : 14:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Kao klinac, u osnovnoj školi, apsolutno sam obožavao Bleka. On mi je bio br. 1. Br. 2 Mali Rendžer pa tek onda Tex i Zagor.
Ispeglao sam kolekciju od 128 do 250 LMSa. Uzeo sam Ludense od 1 - 30. I to je to što me od Bleka zanima.
Yu crtače nisam nikada čitao i mislim da niti neću.
Previše smo života prošli da bi u današnjim godinama mogli sa osnovnoškolskim zanosom i guštom čitati Bleka danas. Odnosno, uopće ga čitati. Nostalgija je tu samo u igri. Opet, sa druge strane, dobro je da je tu. Istina je takva da Bonelli junaci kod nas drže strip na životu.
Fibrine stripove obožavam, ali bez Bonellia strip scena bi bila poprilično tanka.
Pa iz tog razloga i nostalgije, iako ga ne čitam i kupujem, drago mi je kad vidim da je izašao novi Blek.
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 07/10/2020 : 18:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Kao klinac, u osnovnoj školi, apsolutno sam obožavao Bleka. On mi je bio br. 1. Br. 2 Mali Rendžer pa tek onda Tex i Zagor.
Ispeglao sam kolekciju od 128 do 250 LMSa. Uzeo sam Ludense od 1 - 30. I to je to što me od Bleka zanima.
Yu crtače nisam nikada čitao i mislim da niti neću.
Previše smo života prošli da bi u današnjim godinama mogli sa osnovnoškolskim zanosom i guštom čitati Bleka danas. Odnosno, uopće ga čitati. Nostalgija je tu samo u igri. Opet, sa druge strane, dobro je da je tu. Istina je takva da Bonelli junaci kod nas drže strip na životu.
Fibrine stripove obožavam, ali bez Bonellia strip scena bi bila poprilično tanka.
Pa iz tog razloga i nostalgije, iako ga ne čitam i kupujem, drago mi je kad vidim da je izašao novi Blek.


Nemoj biti tako isključiv. Daj šansu Kerčevom Bleku. Mislim da bi bio ugodno iznenađen.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000