forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 171 Vitezovi Marsa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/10/2020 : 21:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


1870.: Osvajanje zvijezda upravo je započelo!

Dok na Zemlji carstva podižu pogled u nebo kako bi ondje podigla kolonije novoga doba, MJESEC je postao tijelo na umoru. Unatoč tome, njegova skrivena strana nosi tragove nekadašnjeg života, ali i ostatke građevine upravljene prema zvijezdama... Ogrnuta svojim velom od magle VENERA, ostaje skrivena od ljudskih pogleda... Onako vlažna i topla zbog blizine Sunca, skriva li pod svojim neprovidnim oblacima bujan biljni i pretpovijesni životinjski svijet? Je li MARS, Crveni planet i predmet svačijih želja, naseljen? Ako postoje, stoje li tamošnje drevne civilizacije iza neobičnih linija koje astronomi opažaju na njegovoj površini? Ključ za otkrivanje tih tajni samo je jedan: Eter...

Kolorka 171 • Vitezovi Marsa • 144 stranica • C/B • 215 x 280 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Alex Alice • Crtež Alex Alice • Prijevod Tony Šercer • Lektura i redaktura Aleksandar Gucunski • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.10.2020. • Cijena 150 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-171-vitezovi-marsa/656/

Trouble will find me

ivanl
Advanced Member



Croatia
15663 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/10/2020 : 22:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Lijepo! Drugi dio nam je tu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/10/2020 : 00:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu docekati. Prvi album je krasota!
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2440 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 21/10/2020 : 18:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Stavio sam ovo sebi na listu za novogodisnji poklon, oba dela 🙂
Jel ima jos posle ove druge knjige?

Edited by - jagodanbg on 21/10/2020 18:20:18
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 21/10/2020 : 18:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Kako se zvao prvi dio?
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4108 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 21/10/2020 : 19:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Kako se zvao prvi dio?


https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-152-zvjezdani-dvorac/611/

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/10/2020 : 19:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Stavio sam ovo sebi na listu za novogodisnji poklon, oba dela 🙂
Jel ima jos posle ove druge knjige?


Ima, izašao je peti album, kad izađe šesti, objavit ćemo oba skupa.

Trouble will find me
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 23/10/2020 : 10:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Tnx

Haha, imam prvi dio i bio mi je genijalan. Veliko plavetnilo koje prevladava u stripu i dobra priča oduševile su me. Odnosno Veliko Cyanilo.

Zato me je ova naslovna i privukla iste sekunde kad sam je vidio.
Uzimam obavezno.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15663 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/10/2020 : 16:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Tnx

Haha, imam prvi dio i bio mi je genijalan. Veliko plavetnilo koje prevladava u stripu i dobra priča oduševile su me. Odnosno Veliko Cyanilo.

Zato me je ova naslovna i privukla iste sekunde kad sam je vidio.
Uzimam obavezno.


Moras Nikice procheckirati malo Kolorke, sve bi ih uzeo, vjeruj mi...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6910 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 30/10/2020 : 12:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
I dalje pričom zanimljivo i oku ugodno. Baš me zanima koliko će se u trećoj knjizi osjetiti Ayroles.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 02/11/2020 : 10:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote

Mislim da hoću. Samo polaganim ritmom.
Planiram ih uzimati onoliko koliko imam vremena za čitanje.

Zadnjih godinu dana nakupovao sam toliko toga da nisam niti trećinu stigao pročitati.

Kolorke su mi definitvno br. 1 za čitanje. Uživao sam apsolutno u svakoj. Kupio sam ih do sada 40ak i sve sam ih pročitao.
Volio bih nabaviti Stare Prdonje i Papka. Staviti ću post za kupovinu uskoro.

Dugo mi već stoje nepročitani Inkal i Čuvari. Ne znam zašto, nešto me malo odbija. Čekam slobodan vikend u kojem ću ih pročitati u dahu.

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by stripnik

Tnx

Haha, imam prvi dio i bio mi je genijalan. Veliko plavetnilo koje prevladava u stripu i dobra priča oduševile su me. Odnosno Veliko Cyanilo.

Zato me je ova naslovna i privukla iste sekunde kad sam je vidio.
Uzimam obavezno.


Moras Nikice procheckirati malo Kolorke, sve bi ih uzeo, vjeruj mi...

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/11/2020 : 17:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Procitao. Ne mogu reci sa je na nivou prvog dela ali zabavno je svakako. Crtez je divan, boje fantazija. Nadam se da ce nastavak biti jos bolji. Dobro se zakuvalo na kraju ovog. Ima li neko naznake kada ce se objaviti taj sesti album pa da ocekujemo Fibru?
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2137 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 13/12/2020 : 20:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Koje veselje kad sam se neki dan u knjižnici dokopao Vitezova Marsa! Po tom veselju sam skužio da sam se totalno navukao!
Meni je ovaj drugi dio jednako dobar kao prvi. Prvi album je akcijsko špijunski, sa zlim Bavarcima koji žele dokopati se letjelice naših junaka i zavladati svijetom i svemirom (!), a što se u drugom albumu pretvara u avantura na Marsu, gdje se pojavljuje i princeza sa Marsa

I dalje me oduševljavaju i crtež i priča. Recimo, u ovom integralu radnja počinje na selu uz more u Bretanji, pa je tu olujno more, svjetionici, stare kuće, borbe letjelica.. poslije kreće let u svemir, život u svemirskom brodu, pa slijetanje na Mars, čudni krajolici, čudna bića, ovo ono. Sve je super dočarano i ja se fino uživim u atmosferu i priču, a opet, nije razmetljivo, u stilu "vidi šta ja mogu nacrtat", nego crtež služi priči. I nježne boje.. izgleda super, kao Ljepota tame, samo nije zločesta priča nego dobra

Likovi su jednostavni, ali opet, vidi se i nekakav razvoj, da odrastaju. Fora je što se upgrejdaolo neprijateljstvo između zlog majordoma i Seraphina pa sad tu nije više u pitanju samo ko će koga prije nego je kroz to neprijateljstvo dan i sukob dvaju načina razmišljanja: sve je dozvoljeno i treba biti dobar.
Ma u biti, nema se tu šta srat, meni je ovo i dalje top i jedva čekam nastavke..
Inače, stripu dobro leži ova dužina, 2 albuma za integral. Obično mi to bude malo, ali ovo su dosta gusti albumi pa ima dosta čitanja iako je malo stranica.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2628 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 13/12/2020 : 23:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Vitezovi Marsa nastavljaju u istom stilu kao i Zvjezdani dvorac. Priča je maštovita, zanimljiva, solidno nacrtana i lijepo obojana.
Užitak za čitanje.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/12/2020 : 23:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Markos, zašto ne objavljuješ ove stripove koji se nastavljaju u pojedinačnoj ediciji, a ne u kolorci? ili barem navesti na fibrinoj stranici
Ne moraju svi znati koji se stripovi nastavci
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/12/2020 : 08:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Zato jer želim dovesti Kolorku do broja 1000.

Trouble will find me
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1323 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 14/12/2020 : 08:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Zato jer želim dovesti Kolorku do broja 1000.



E ogradila ti se ... kafa sa ratlukom. Gde ću to sve da smestim?!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/12/2020 : 09:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Te sitnice ćemo rješavati u hodu:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/12/2020 : 10:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Zato jer želim dovesti Kolorku do broja 1000.




pređi na binarni sustav pa ti se želja već ostvarila
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/12/2020 : 10:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Do 1000 brojeva u koliko vrimena? Do 2030.te?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/12/2020 : 12:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
30 kolorki godišnje, pa računaj:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2628 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 14/12/2020 : 12:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Ne znam hoće li mi mirovina biti dovoljno velika za kupovinu zadnjih nekoliko stotina. :-)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/12/2020 : 16:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

30 kolorki godišnje, pa računaj:)



Samo 30?? pa ko će to od nas dočekat?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6043 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 08/03/2021 : 12:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Bogatiji i raskošniji od prvog dijela. Prava epska avantura, malo jače razrađeni likovi i evolucija istih. Nakon pomalo mlakog prvog dijela, ovdje je uzelo maha. Nije vrhunski strip , ali ostaje u kolekciji.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000