forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2021?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

DK24
Average Member



Croatia
581 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 13/11/2021 : 09:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Neiskusno. Ruksak na leđa i dosta si mirniji haha
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/11/2021 : 13:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ruksak čuda čini 😋
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/11/2021 : 15:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/vijesti/clanak/foto-na-velesajmu-guzve-na-testiranju-za-interliber/2318108.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_najnovije_d izgleda da ima svita

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 13/11/2021 : 15:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Došli ljudi na jeftine testove :)

Nikad vikendom na IL...
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 13/11/2021 : 16:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Došli ljudi na jeftine testove :)

Nikad vikendom na IL...



Zato sam ja koji živim u ZG-u ostavio vikend za ostale a otišao preko tjedna.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

council
Starting Member

13 Posts

Member since 15/10/2015

Posted - 14/11/2021 : 02:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send council a Private Message  Reply with Quote
alo di su oni kaj su rekli da če jesti prasetinu i piti rakiještinu
nema živog pesa stisli se a veliki krič mali ptič
sve vas znam
Go to Top of Page

council
Starting Member

13 Posts

Member since 15/10/2015

Posted - 14/11/2021 : 02:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send council a Private Message  Reply with Quote
a bio sam i nisam zadovoljan
strip agent a bogami i columbo totalno bezvoljni mrtvo puhalo

Go to Top of Page

DRAŽEN
New Member

171 Posts

Member since 06/12/2015

Posted - 14/11/2021 : 12:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DRAŽEN a Private Message  Reply with Quote
I ja sam bio dva puta. U utorak i subotu. Kod Strip agenta sam kupio 50 tak stripova po 10 kuna. Ali moglo je to i bolje. Malog Rendžera je bilo ali samo ođtećeni i sa naljepnicom preko bar koda. Kapetana Mikija nisam vidio ni jedan broj. I kod Bleka jako nali izbor. Puno toga mi nije jasno.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/11/2021 : 13:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by council

alo di su oni kaj su rekli da če jesti prasetinu i piti rakiještinu
nema živog pesa stisli se a veliki krič mali ptič
sve vas znam


Bili u srijedu... Eno ti i slika ako ne vjeruješ.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/11/2021 : 13:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by council

alo di su oni kaj su rekli da če jesti prasetinu i piti rakiještinu
nema živog pesa stisli se a veliki krič mali ptič
sve vas znam




"Srećom" u srijedu nije bila gužva pa je sumo morao sam piti rakiju i nalizao se rakiještine da je sve teturao od štanda do štanda, a odojčića je jeo između štandova i ako pozorno pogledaš možda i vidiš kosti i rebarca ispod pultova. Masku nije nosio zbog epidemioloških mjera već mu je brada bila masna (od prasetinu jel) kao Ronaldova frizura.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 14/11/2021 : 18:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
E da... pozdrav neznanim junacima koje upoznao na štandu strip agenta... Da ste djevojke zapamtil bi vam i nickove i imena...


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 14/11/2021 : 19:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Broj posjetitelja ovogodišnjeg IL upola manji od broja posjetitelja 2019. Uopće nije loše, s obzirom na situaciju. Bravo za sve koji su bili a posebno onima koji su ga omogučili.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/11/2021 : 20:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

Broj posjetitelja ovogodišnjeg IL upola manji od broja posjetitelja 2019. Uopće nije loše, s obzirom na situaciju. Bravo za sve koji su bili a posebno onima koji su ga omogučili.


Gledaj da dobar dio tog posjeta otpada na organizirane dolaske školaraca koji doprinesu masovnosti, ali rijetko tko od njih se financijski isprsi.... Tako da vjerujem kako su i izlagači dosta zadovoljni.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/11/2021 : 20:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
E to mene jako zanima, prvo da li su im sami organizatori spustili cijenu zakupa u skladu sa okolnostima (Marko, znaš li možda?), a onda i koliko su uspjeli stvarno uprihodit.
Da li ej ovo bila Pirova pobjeda za organizatore sajma?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 14/11/2021 : 20:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi zanimljivo čuti koliko su izlagači zadovoljni ako uzmemo
u obzir da i popusti nisu bili kao prijašnjih godina.
Bar je to moj dojam.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/11/2021 : 20:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

To i mene zanima. Markos je i prosle godine, kada je bio samo virtualni IL, napravio rekord sto se prodaje tice, bas me zanima je li i ove godine bilo tako. :)




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/11/2021 : 20:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


To i mene zanima. Markos je i prosle godine, kada je bio samo virtualni IL, napravio rekord sto se prodaje tice, bas me zanima je li i ove godine bilo tako. :)







Nije ''bilo'' ove godine jer popusti na Fibrinom webshopu traju do 30.studenog.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/11/2021 : 20:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa da, ali prodaja za vrijeme "Interlibera", znaci do danas... :)


Sigurno ce se jos prodati toga to kraja mjeseca, ali mislim da je vecina vec pojurila, ako ne zbog drugoga, onda zbog majica. A ionako je sve najavljeno izaslo na vrijeme.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/11/2021 : 20:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

E to mene jako zanima, prvo da li su im sami organizatori spustili cijenu zakupa u skladu sa okolnostima (Marko, znaš li možda?), a onda i koliko su uspjeli stvarno uprihodit.
Da li ej ovo bila Pirova pobjeda za organizatore sajma?


Koliko ja znam iz priče vlasnika jedne od antikvarnica u Rijeci on je odustao od Interlibera baš zbog toga što nije bilo nekog popusta.... Sad, ako on laže mene lažem i ja vas 😂😂
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/11/2021 : 23:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Ovo jucer i danas je Bio megasoping. Ovaj Put je bilo i redovnih teksova i Ken Parkera na stripagentu Sto inace nije Bio slucajzadnjih godina.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3053 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 15/11/2021 : 14:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

Bilo bi zanimljivo čuti koliko su izlagači zadovoljni ako uzmemo
u obzir da i popusti nisu bili kao prijašnjih godina.
Bar je to moj dojam.



koliko čitam po portalima bilo je cca 55 000 posjetitelja i izdavači su i više nego zadovoljni….. govorim o svim izdavačima, a sad što se tiče samo strip izdavača koliko sam ja vidio na Strip-agentovom štandu je bila poprilična gužva.....

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."

Edited by - nenno on 15/11/2021 14:59:32
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 16/11/2021 : 07:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24

Neiskusno. Ruksak na leđa i dosta si mirniji haha



Još bolje ako je torba na kotačima.

Btw dobar interliber (bez gužvi i nesnosnih vrucina), falili su mi fibra i hangar ali od njih sam napravio web narudzbu.


Od stripova našao sam na jednom štandu (buybook?) onu zlatnu seriju od veselog četvrtka pa sam uzeo deadwood dick skoro se zajebo jer nisam odmah skuzio da postoje duplikati sa alternativnim stranicama.

Na SA sam se nadao zombicu za svoje dijete ali prelistavanjem nije mi se svidio humor niti mi je zabavno niti primjereno djetetu koje inače obožava sestre, supersestre, vatrogasce, tako da ne znam tko je ciljna skupina? Na kraju uzeo svemirsku sardinu 1 za probu, a ćemo vidjeti hoće li joj pasati taj strip (i meni), ipak je to sfar.

Popusti na knjige nisi bili ludilo ali našao sam starijih naslova po ekstra povoljnim cijenama.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/11/2021 : 10:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=2318061 zanimljivo,i komentari isto

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 16/11/2021 : 11:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=2318061 zanimljivo,i komentari isto



Opet strip nepravedno diskriminiran u članku, nema Tornjeva B-M.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000