forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Kupujem Fibrine Kolorke br. 11,12 i 110
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 04/11/2020 : 12:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Kolorka 11: Papak
Kolorka 12: Fotograf
Kolorka 110: Stare Prdonje

Stavio sam oglas malo ranije nego što mislim uzeti Kolorke.
Slijedeća 2 ili 3 tjedna sam u Nizozemskoj pa bi plaćanje i slanje bilo krajem ovog mjeseca ili početkom prosinca.

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/11/2020 : 14:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Samo naprijed! Ali nije ti samo to dosta, sad trebas sve sakupiti. 🤞

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 04/11/2020 : 16:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Ma mislim da neću baš sve.
Samo pratim vas, vaše savjete i Oscare. Tu i tamo pronađem nešto zanimljivo u oglednim stranicama ako me privuče naslovna i naslov.

Od onog što si mi ti preporučio uzeo sam i pročitao: Gospodari ječma, Bilo jednom u Francuskoj, Sedam života kopca, Juan Solo i Dieter Lumpen.
Potraga za pticom vremena, Hombre i Petar pan ću naručiti sada na Fibrinom VI, a Jasteba i Treći Zavjet ću probati pronaći na aukcijama
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 04/11/2020 : 16:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Neću uzimati Western. Ja sam valjda jedan od rijetkih kome je westerna fakat dosta.
I ratnih mi je i romana i filmova i stripova dosta. Možda jedino II svjetski rat.

Zanima me SF (ali ne onaj sa super junacima),
Biografije i romani o ljudima koji su živjeli interesantne živote,
Dobre komedije, putopisi, avanture ...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/11/2020 : 17:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Ma mislim da neću baš sve.
Samo pratim vas, vaše savjete i Oscare. Tu i tamo pronađem nešto zanimljivo u oglednim stranicama ako me privuče naslovna i naslov.

Od onog što si mi ti preporučio uzeo sam i pročitao: Gospodari ječma, Bilo jednom u Francuskoj, Sedam života kopca, Juan Solo i Dieter Lumpen.
Potraga za pticom vremena, Hombre i Petar pan ću naručiti sada na Fibrinom VI, a Jasteba i Treći Zavjet ću probati pronaći na aukcijama



Super. Cujemo se mi za jos, ako i sto treba kad procitas to sve.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 01/12/2020 : 21:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Ovaj post je brzo potonuo u zaborav.

JOš uvijek sam zainteresiran za kolorke.

Javite se !!!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 23/12/2020 : 00:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Nabavio sam Fotografa
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 29/01/2021 : 09:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Još uvijek tražim:

Kolorka 11: Papak
Kolorka 110: Stare Prdonje
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000