forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najava domaćih bonelli izdanja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/06/2021 : 18:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stojsins

Negde (FB ili IG) sam naleteo na odgovor od VČ da se u predgovoru Zagora 174 - Dolina spomenika pominje neko izdanje kojim VČ planira da obeleži Banetov crtež Zagora.
Da li ja to nisam nešto dobro razumeo, ili VČ stvarno ponovo "obećava" nešto?
Da li je neko pročiao predgovor Zagora 174?



Tačno
Najavili su jos pre dve godine da će Banetovu pricu za redovnu seriju ,,Pueblo" objaviti u integralnom izdanju na A4 formatu sa specijalnom Banetovom naslovnom stranom i da ce to objaviti pre nego sto na red u redovnoj seriji dodje ta prica. Medjutim evo te price u redovnoj seriji. Kazu da jos uvek nisu odustali od toga, nego da čekaju da se unormali situacija sa festivalima pa da onda specijalni gost bude Bane pa će je onda objaviti. Tako piše u uvodniku najnovijeg broja.

Takođe pored toga pre par godina je najavljeno da će preko reda objaviti ovu Arđentovu Dilanovu priču preko reda u luksuznom izdanju s dodacima (a evo ta epizoda izlazi ove nedelje u redovnim DD sveskama) i isto su rekli i za onu Sclavijevu novu priču za redovnu DD seriju što je u boji, a crta je Stano. Ona je izasla prošle godine u redovnoj seriji.

Nadam se da ce bataliti te nepotrebne ,,premijere" nečega sto vec imamo ili ćemo imati u redovnoj seriji za par meseci i da će svoju snagu, rad, ljubav prema stripu i strpljenje usmeriti na nove Mister NO knjige, nove knjige biblioteke Dilan Dog i Zagor, Teks Gigante (čekamo Brecciu, Villu, Andreuccija, Fuscoa) i Velike Teksove u boji.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/06/2021 : 18:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Takođe i Dampir knjige, a o Napoleonu i da ne pričam koji je najavljen pre, ja mislim nisam skroz siguran, 4 ili 5 godina. Sećam se samo da sam ja tad bio u srednjoj školi, a prošlo je od tad dosta vode ispod mosta, sto bi rekli englezi.
Go to Top of Page

stojsins
New Member

Serbia
101 Posts

Member since 15/02/2018

Posted - 06/06/2021 : 18:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send stojsins a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going
Tačno
Najavili su jos pre dve godine da će Banetovu pricu za redovnu seriju ,,Pueblo" objaviti u integralnom izdanju na A4 formatu sa specijalnom Banetovom naslovnom stranom i da ce to objaviti pre nego sto na red u redovnoj seriji dodje ta prica. Medjutim evo te price u redovnoj seriji. Kazu da jos uvek nisu odustali od toga, nego da čekaju da se unormali situacija sa festivalima pa da onda specijalni gost bude Bane pa će je onda objaviti. Tako piše u uvodniku najnovijeg broja.

Takođe pored toga pre par godina je najavljeno da će preko reda objaviti ovu Arđentovu Dilanovu priču preko reda u luksuznom izdanju s dodacima (a evo ta epizoda izlazi ove nedelje u redovnim DD sveskama) i isto su rekli i za onu Sclavijevu novu priču za redovnu DD seriju što je u boji, a crta je Stano. Ona je izasla prošle godine u redovnoj seriji.


Hvala na informaciji going going.

quote:
Originally posted by going going
Nadam se da ce bataliti te nepotrebne ,,premijere" nečega sto vec imamo ili ćemo imati u redovnoj seriji za par meseci i da će svoju snagu, rad, ljubav prema stripu i strpljenje usmeriti na nove Mister NO knjige, nove knjige biblioteke Dilan Dog i Zagor, Teks Gigante (čekamo Brecciu, Villu, Andreuccija, Fuscoa) i Velike Teksove u boji.


Ovome se svi mi nadamo, ali kako stvari stoje... Teeeško.
No, o tome smo već 100x pisali, nebih želeo ovu temu da opterećujemo time.

Every minute of the future, is a memory of the past...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000