forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Šta ostaje u kolekciji?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/11/2020 : 15:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
u mome slučaju, kada bi krenuo korjenito čistiti svoju strip kolekciju, čini mi se da bi na kraju u njoj definitivno ostalo;
1. prva 52 zagor klasika (dok nisu počeli objavljivati sklavijeva sranja :)
2. prvih 150 epizoda dylana doga + prvih 10 specijalnih izdanja
3. svih 39 nick rajdera (priče u izdanju zlatne serije)
4. prvih 30 epizoda nathana nevera (prije nego je skrenuo u neprobavljivu space operu)

sve ostalo se slobodno može prodat, razmijenit, izbacit... pa čak i spalit! :)

plus, ima stvari koje bi još rado nabavio i obogatio svoj fond... npr, gomilom mister no naslova!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 20/11/2020 : 17:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
U kolekciji ostaje sve ono što me čini sretnim bez obzira na realnu kvalitetu štiva pojedinih izdanja.
Jebemu, pa na Zagoru sam odrastao, uljepšao mi je djetinjstvo...pa neka ove crvene libellusove knjige uljepšaju djetinjstvo i mojoj djeci😁
Strip albumi (bez obzira kojeg izdavača) koji postignu određeni efekt nakon čitanja ostaju u kolekciji, a oni u čijem čitanju nisam uživao idu u prodaju pa makar i 90% ljudi na ovom forumu tvrdilo da je to najbolji strip svih vremena.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/11/2020 : 17:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki
Strip albumi (bez obzira kojeg izdavača) koji postignu određeni efekt nakon čitanja ostaju u kolekciji, a oni u čijem čitanju nisam uživao idu u prodaju pa makar i 90% ljudi na ovom forumu tvrdilo da je to najbolji strip svih vremena.



Ne znam zašto imate potrebu da ovo naglašavate.

Pa ne kupuje se neki strip zato što se nekom drugom sviđa.

Kakva korist od njega?

Zar vas netko prisiljava? Ili se plašite da će vas vrijeđati ako ga ne kupite?

Ma, boli vas ..., za sebe kupujete.

Edited by - Peyo on 20/11/2020 17:55:12
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 20/11/2020 : 17:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

@zlatan bihac: sudeći po navedenom probaj sa Sin Cityjem. Nema šanse da ti se ne svidi.
Kupuj na neviđeno!


samo bonelli kupujem, a citam samo ponesto od toga...da mi naleti, sigurno bih probao citati i neke druge skole, ali nema sanse da bih kupovao...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 20/11/2020 : 21:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

U životu nisam kupio nešto s namjerom da kasnije prodam.



Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000