forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Playstation 5
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/12/2022 : 14:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
@diskach
😎 tek sad vidio post.
Gledao sam na YT taj video sa provizornim slimom, hladjenje ce biti u tekucem metalu.
Da, serija 1200,tj. 1216 za Europu.
Bas danas narucio, dolazi drugi mjesec.
Ima caka, nije bila samo konzola(disk verzija) vec sam morao uzeti iz ponude paket sa download kodom za GoW: Ragnarok. Nisam neki fan te igre, pa veli mi tip da mogu kod prodati online. Igra je 79,99€,a ja bi je prodao jeftinije.
E sad pitanje, kako da izvedem prodaju tog koda online, nisam u nekim grupama, chat roomu itd.
Ako imas ti ili tko drugi neko iskustvo sa tim kodovima, tnx unaprijed!

@Oki
Hej, si kupio Ragnaroka vec?
Pitam jer cu imati jeftinije drugi mjesec kod za skidanje igre !

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 08/12/2022 15:22:10
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 12/12/2022 : 17:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Eh, kakva su vremena došla kada prođe i nekoliko dana da čovjek čovjeku nešto odgovori na forumu🤨
Ragnaroka ću kupiti kada bude pet puta jeftiniji nego danas😜
Ima prijatelj i Ragnaroka i Last of us part 1 remake, samo ga trebam pozvati na pivu i dobivam ih na posudbu, ali sada nema smisla jer nikako uhvatiti vremena za igru.
Uglavnom, prijatelju se nije svidio jer nije tip igri koje on igra.
U novu godinu ulazim sa skoro cijelim starim godišnjem, pa ću vjerovatno uhvatiti tjedan dva kada temperature odu u minus.

Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 12/12/2022 : 17:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiv mi je ovaj novi naslov koji dolazi na gotovo sve platforme…a tek glumačka postava😁
https://www.hcl.hr/vijest/crime-boss-rockay-city-najava-196103/
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 12/12/2022 : 17:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ja sam krenuo “igrati” Quarry, ali me na prvu pomalo razočarao jer igrač baš nema prevelikog utjecaja na tijek radnje, a i pojedini glumci su dosta loše odradili posao.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/12/2022 : 16:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Quarry odigran jednom...sve sam rekao u komentaru iznad.
Ne vjerujem da ću ponovno prelaziti ovaj interaktivni filmić - ocjena 5/10
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/12/2022 : 16:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
God of war ragnarok me dočekao ispod bora...pa će on biti sljedeći instaliran na ps😁
...a i na godišnjem sam sa početkom sljedeće godine...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/01/2023 : 21:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Stiglo jucer...





Zasad me jos nista toliko ne impresionira, danas pokusavao ubaciti usb sa filmovima i titlovima,ali titlovi ne idu,stari kaubojac u 4:3 razvuce na 16:9,pa vrati nazad u originalni i tako naizmjenicno. Kao media player je podbacio. Htio veceras extended LOTR,stereo,ali zvuk nikakav,nije 5.1 ili 6.1 provjerio.
Ubacio jednu igru,cini se brze se krece,dinamika je bas realnija, zvuk je 3D, dobar osjecaj, ali trebam jos TV novije generacije, u planu je Philips 55 incha, ambilight na cetiri strane. Zasada je i stari ok,13-ta godina i nikako da rikne da uzmem smart TV,taj bar moze skinut app sa playstorea i gledati filmove sa titlovima.
Sacuvat cu kutiju, lik mi rekao kad izadje opet novi frknem ovaj, mala nadoplata i to je to.

Drugi tjedan izvidjanje za punjac za kontroler i vanjski hard za viskove igara kad dodje vrijeme. Ne znam da li 1TB ili 2TB. samo evo Battlefront ima mi 120Gb,da ne spomenem druge igre koje ce imati i do 200Gb.
U igri Western Digital,Seagate i Sandisc.

Kod sa GoW:Ragnarök stavio na prodaju.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 07/01/2023 22:00:35
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/01/2023 : 21:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Igram AC Syndicate sa 4 i bljeskova, munja po atmosferi grada za poludit.
Citam da Ubisoft nece raditi patch na igru, ljudi se zale, jos uvijek ima hrpa ljudi koji igraju. Ja poceo jucer, ali blica kao na crvenom tepihu.
Sto je gore na storeu je jos u prodaji mjesto da je povuku zbog reklamacija.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 12/01/2023 : 21:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Bljeskanje u igri AC: syndicate se dogadja po dnevnim situacijama, vele likovi mozda titra Helix glitch😁(vremenska memorija u formi svjetlosnih efekata rasuta po podrucju grada koje se skuplja op.a.)

Jucer instalao Peter Parkera Spideya i nema problema sa igrom na starom TV-u.
Mijenjao sam kablove sa originalnog 2.1 na 1.4 i ista stvar. Vjerojatno je do igre, fali joj zakrpa.
Sutra cu probat TV aktualizirati, mora se direktno sa ethernet kabelom spojiti na ruter i probat od modela iz 2009 (2010 kupljen) sta jos izvuci.
Nisam uspio sa zenom dogovoriti novi TV koji su na akciji u Media Marktu, Philips, ambilight na sve cetiri strane, 50 incha, smanjio sa stare zelje 55 incha, mjerio oko elementa ispod TV-a, visak mi je 13cm. 😁

Nove generacije TV-a ipak imaju siru paletu opcija za gejmere, HDR, pa neki AALC mislim, onak' napamet,vezano za dubinu i sirinu palete boja, a da ne govorim o 1440,2160p rezoluciji.

@diskach @oki
Ne znam koji je pisao o tome, procitao maloprije postove, pa uglavnom tema nekog buduceg nosioca trona je u najavi.
Vele konzola sa dodatkom gadgeta sa strane, ziher citac diska, dok ce ova konzola biti digitalna.

Da, cijene polovnih ps4 igara otisle prema Elvisu otfrlje 30-40% ,gledam ovih dana da upecam po 8-10€, nema sanse, vele i u MMarktu da se najvise kupuje PS4 igre jer su jeftinije od petice, a drze cijenu zadnju godinu. Kojih par ima na snizenju u korpama, ali "ž"- liga.
Komentira se na intu da tko ima jos PS4 da si ostavi i odigra sta ima od igara, jer mnogi nemaju bas dobrih iskustava sto se tice kompatibilnosti. Osobno vjerujem da su im lose postavke na TV-u,a ostalo je do igara sa PS4 koje se vise ne krpaju, a imale su i losiju prodaju generalno.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 12/01/2023 21:50:03
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/03/2023 : 09:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ima li tko od forumasa koji zive u Njemackoj, a da imaju PS5 i zainteresirani su za PS kupon od 20€ da se jave na PM!
Bio u trgovinama u Njemackoj u Pennyu i kupim prvi put u zivotu taj PS kupon-karticu i ne podrzava se u regiji gdje budem.
Bas se opekao. Trebao pitati google prije. 😁
Nisam znao za ta pravila,a nemam bas puno frendova, kolega koji igraju,a da zive u Njemackoj.

Hvala.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/07/2023 : 23:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Jucer zavrsio "the Avengers",danas poceo "Spider-man: Miles Morales",super prica, dinamika vrh.
Sutra prodajem hrpu igara sto sam zavrsio.
Laganica, pomalo..
Jos imam "Lego: Hobbit",digitalna vezija bila 7€ na PS storeu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/10/2023 : 06:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Stiže slim za mj dana, i kao i uvijek, ameri prolaze puno bolje od nas bogatih europljana:

https://blog.playstation.com/2023/10/10/new-look-for-ps5-console-this-holiday-season/

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 11/10/2023 : 08:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Američke cijene ne uključuju porez, no Bluray čitač je stvarno puno skuplji čak i kad se uzme u obzir porez (120 eura vs 80 dolara).

Super vijest je i što prodaju vertikalni stalak za 30 novaca xD

Je li ovo prvi put da je slim konzola skuplja od fat? Digitalna fat verzija je u Americi 399, a slim je 449.

Edited by - Wolfman on 11/10/2023 08:25:09
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/10/2023 : 13:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
@Wolfman

Izgleda nazalost za sve postoji prvi put. U Ovih godinu dana i kusur stalno imamo info o pokupljenjima zbog kriznih zarista, pocevsi od ulja, auta ukljucujuci i polovne, auto-dijelova, pa ni tehnikalije poput ove konzole nisu postedjene.
Ja cu najvjerojatnije sadasnju disk verziju zamijeniti i nadoplatiti opet za disk verziju konzole.
Hit igre kao digitalne opcije su jos preskupe dok na aukcijama se mogu kupiti i do 5 puta jeftinije disk verzije. Prosli tjedan mi bilo u igri par aukcija za "Cyberpunk 2077", "Ghost of Tsushima" i "AC:Valhalla". Pustio da vidim koliko ljudi idu daleko sa bidanjem i ispada prva drzi oko jos 20-30€ i druge dvije do 10€. Pa ti kupi digitalnu iako su i u trgovini snizili cijene na iste igre.

Raduje me ova vijest, a kritika na sadasnju konzolu je samo sto mi od tri aplikacije koje koristim na PS5 su Netflix, Disney i Youtube.
Disney app je katastrofa svakih 5 minuta dolati do bufferinga, vrti se ikona ocitavanja i izbaci na pocetni menu.
Probao sa kablovima malo izmijeniti sistem (hub sa tri kabela, ethernet direkt stavio u PS5 i nada), reset receivera, upadtei svi ok, cache cistio i isti prob.
Ima li netko isto slicni prob?
Doduse na mobitelu i tabletu nema beda.
Tnx!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 11/10/2023 : 13:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Zašto ćeš zamijeniti? Iskreno ne vidim baš previše razloga za mijenjati. Jedino ako ti je baš dosadašnja prevelika i nije ti stala na policu ili tako nešto.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/10/2023 : 15:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Zašto ćeš zamijeniti? Iskreno ne vidim baš previše razloga za mijenjati. Jedino ako ti je baš dosadašnja prevelika i nije ti stala na policu ili tako nešto.


Ah, vidio sam kasnije da je isti chip, pa i nema nekog jaceg razloga za zamjenu. Iza TV-a mi je i ne smeta mi svojim dimenzijama.
Kad bi Pro izasao onda ziher ide, a valjda cu i uskoro novi TV kupiti 4K da ukljucim i onaj HDR za sliku. Tad je vec ogromna razlika u vizualnom dozivljaju.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
581 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 18/10/2023 : 14:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Kako Spider-man 2 bolesno dobro izgleda. Zbog ovoga bi uzeo PS5

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000