forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Assassin's Creed Vallhala
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 05/12/2020 : 20:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote


Developer: Ubisoft Montreal
Izdavač: Ubisoft
Platforme: PC,PS4,PS5,Xbox One,Xbox Series X
Godina izlaska: 2020
Žanr: akcijski RPG




Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 05/12/2020 : 20:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Zadnjih godina Vikinzi postaju popularni. Zbog serije Vikings, animea Vinland Saga i pitaj Boga čega još. Sviđa mi se ta tematika, ali cijena igre... Niti popusti za ključeve nisu veliki...

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Jesse_Pinkman
New Member



133 Posts

Member since 06/05/2017

Posted - 06/12/2020 : 02:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jesse_Pinkman a Private Message  Reply with Quote
Što se AC serijala tiče rekao sam mu doviđenja kada je izašao Black flag. Trenutno prelazim Black flag nakon što sam mu prije 7 godina rekao doviđenja. Solidan je i mogu reći izuzetno prehvaljen. S vremenom prijeđem i ostale.
ZA Valhalu se čeka standardno pan cijene
Fan fuct u Osječkom Mulleru prodaju AC Valhala PS5 za 799 kuna.

Edited by - Jesse_Pinkman on 06/12/2020 02:49:04
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 06/12/2020 : 05:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
I ja isto čekam ovo na nekom popustu.
AC sam počela igrat od Originsa. Tako da su mi ova prva dva odlična.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/12/2020 : 22:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ne znam zašto, ali nikada me nije privlačio ovaj serijal, tako da nikada nisam niti igrao nešto od AC
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
339 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 08/12/2020 : 12:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
Vallhalla mi čeka instalirana dok ne uspijem konačno završiti Odyssey. Sad sam na nekih 160 sati igranja i još imam samo zadnje poglavlje Fate of Atlantisa pa idem dalje.

Inače sam veliki fan AC serijala i centralna priča oko Isu-a i svega vezanog za njih mi je genijalna.

Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 08/12/2020 : 13:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spectre

Vallhalla mi čeka instalirana dok ne uspijem konačno završiti Odyssey. Sad sam na nekih 160 sati igranja i još imam samo zadnje poglavlje Fate of Atlantisa pa idem dalje.

Inače sam veliki fan AC serijala i centralna priča oko Isu-a i svega vezanog za njih mi je genijalna.



Kanal 301??? Pa pozdrav, prijatelju! Pratim te već više mjeseci, a omiljeni su mi tipovi videa review-ovi stripova, zbog kojih planiram kupiti neke Fibrine Batmane i Umbrella Academy.

Koji su najbolji AC nastavci za igranje što se tiče priče?

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
339 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 08/12/2020 : 16:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko



Kanal 301??? Pa pozdrav, prijatelju! Pratim te već više mjeseci, a omiljeni su mi tipovi videa review-ovi stripova, zbog kojih planiram kupiti neke Fibrine Batmane i Umbrella Academy.

Koji su najbolji AC nastavci za igranje što se tiče priče?



Pozdrav, pozdrav. To su na žalost i najrjeđi videi na kanalu, ali valjda će biti bolje iduće godine.

A što se AC tiče, Ezio trilogija (II, Brotherhood i Revelations), iako zastarjela, mi je i dalje najdraža.

Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

Mozes77
New Member

100 Posts

Member since 12/11/2020

Posted - 09/12/2020 : 18:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mozes77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko

quote:
Originally posted by Spectre

Vallhalla mi čeka instalirana dok ne uspijem konačno završiti Odyssey. Sad sam na nekih 160 sati igranja i još imam samo zadnje poglavlje Fate of Atlantisa pa idem dalje.

Inače sam veliki fan AC serijala i centralna priča oko Isu-a i svega vezanog za njih mi je genijalna.



Kanal 301??? Pa pozdrav, prijatelju! Pratim te već više mjeseci, a omiljeni su mi tipovi videa review-ovi stripova, zbog kojih planiram kupiti neke Fibrine Batmane i Umbrella Academy.

Koji su najbolji AC nastavci za igranje što se tiče priče?




Evo da ti i ja preporucim Ezio triologiju kao najbolju, zatim ide kec,trojka i cetvorka.Ostali su dobre igrice ali ne i dobar AC.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 11/12/2020 : 17:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da vas ima još koji igrate ovu igru, pa da mi možete pomoći... Došao sam do Londona i misije Bleeding the Leech. Na početku se moram sastati sa Erkeom na dokovima Londona da bih započeo misiju, ali Erkea nema, kao što nema ni onog plavog "markera" koji označava da tu počinje misija. Je li se još nekome od vas događalo?

https://www.reddit.com/r/ACValhalla/comments/ju3rvz/bleeding_the_leech_quest_bugged/

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000