forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 STRIP-AGENT: Tajni život ljubimaca 2.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ivanl
Advanced Member



Croatia
15697 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/02/2021 : 05:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Ako su prvih 6 brojeva kiosk izdanja Sestri gotovo rasprodane - valjda se isplati!

1. Kupujem kćeri i sinu - pretpubertetlijama koji su odlično reagirali i vjerovali ili ne - čitaju strip, a ne prtljaju po mobitelima.

2. Misle li neki forumaši kako će živjeti vječno? - za 20 godina, ako ne i prije, idem Manituu u vječna lovišta - tko će onda kupovati stripove kada izumremo? - pa valjda oni koji sada čitaju Sestre i slično - možda se prebace i na Zagora

Stoga, samo naprijed s izdavanjem...


Tocno.
Moji su sinovi procitali Luku, recimo, i odmah bi nastavke. Ali idu tek na ljeto.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20736 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/02/2021 : 10:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by El Morisco

Mislio sam kako je izdano 5 Integrala Nataše?


Je. Prvi od Bookglobea, ostala 4 od Strip Agenta. Prvi ima posve drugaciji hrbat.

https://shop.strip-agent.hr/kategorija-proizvoda/serijali/natasa/

Nedavno sam ih ponovo iscitao sve. Vrhunski strip. Vrhunski serijal. Jednako me je odusevio kao nekad u Strip Artu.


u zadnje vreme,svaka ti je zlatna!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15697 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/02/2021 : 10:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote

Ziv mi bio Anto moj...
(Oli su one prije bile, u k....? )

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 14/02/2021 : 11:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Ako su prvih 6 brojeva kiosk izdanja Sestri gotovo rasprodane - valjda se isplati!

1. Kupujem kćeri i sinu - pretpubertetlijama koji su odlično reagirali i vjerovali ili ne - čitaju strip, a ne prtljaju po mobitelima.

2. Misle li neki forumaši kako će živjeti vječno? - za 20 godina, ako ne i prije, idem Manituu u vječna lovišta - tko će onda kupovati stripove kada izumremo? - pa valjda oni koji sada čitaju Sestre i slično - možda se prebace i na Zagora

Stoga, samo naprijed s izdavanjem...



+1

Drago mi je da postoje stripovi koje mogu kupovati djeci.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20736 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/02/2021 : 11:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl


Ziv mi bio Anto moj...
(Oli su one prije bile, u k....? )


dosta ih je bilo "u prazno",ako me razumeš

u zadnje vreme gađaš u meso

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15697 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/02/2021 : 13:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Staracu se!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000