forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Razum ili Srce/Duša!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 03/01/2022 : 22:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 11/01/2022 : 21:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/01/2022 : 01:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Carter USM u Zagrebu, 20 svibnja, mali Dom sportova deves'cetvrte...
Izasao je i oficijalno kao dodatak na drugom disku Worry bomb-a onomad.
Jedan od najdrazih mi koncerata kojem sam prisustvovao. Vjestice i Touch friction predgrupe. Jos doma imam originalni plakat. Sad znam sto se sutra slusa cijeli dan...
Nisam ih odavno raspalio.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 13/01/2022 : 22:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote


Iako je ovdje naslov u biti sarkastičan, znamo o cemu Milan pjeva (Ti si volela moj Weltschmertz...), meni je stvarno dans bio radostan dan!
Prvo mi ujutro stiže vijest da pokupim paket s majicom Pogrebnika i stripom "Izvolite, gospodine". Strip bi mi se provukel ispod radara, a samo prilozi u ovom stripu vrijede kupovine!!! Još k tome mi je to struka i informacije ce mi obogatiti dobar dio sati koji mi predstoje da ih predstavim djeci.
Prilikom preuzimanja paketa u Tisku naletim na "dobar duhan" koji sad mogu legalno kupiti
A tu nije kraj...završetak Fibrinih bozicnih aukcija (taman uoći Nove godine) donosi mi kraj ptrage stripa za koji vec duze vrijeme tragam, "Kongo". I to po vrlo povoljnoj cijeni, odavno rasprodano izdanje po cijeni za kunu više od one na koricama
I kad je vec sve tak dobro išli dam i ponudu za "Ar-men", rasprodanog Lepagea...svega 20 kuna vecu od one na koricama, i opet padne žlica u med. Dobijam strip za svega 6 kuna više od cijene na koricama.
I sad, kako sam na aukcijama dužan uplatiti 257 kuna uzmem i Trgovina na jako jako velikom popustu za zaokružimo dan. I kad smo vec kod krugova neka bude:


Prekrasan* krug sam zatvorio!

*jedino je Margita prekrasnija

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 20/01/2022 : 17:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 23/01/2022 : 18:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 27/01/2022 : 22:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Upravo pogledal Bob Dylan: The Other Side of the Mirror - Live at the Newport Folk Festival

lektira...

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 28/01/2022 : 15:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Još sam u filmu najvećeg songwritera u glazbi!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 28/01/2022 : 15:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Jebote led kakva je to razlika biti tam i gledeti to 15 let kasnije na videu. Uglavnom oni koji su bili u Varaždinu znaju da je stari dobri Bob bil u mraku, daleko od publike i bez ikakve želje da se obrati publici. Čak ga se i (valjda zbog lošeg razglasa jer snimka to ne pokazuje) jedva čulo, zvučalo kao da sam sebi mrmlja u bradu. Danas slušajući i gledajući ovaj snimak (hvala snimatelju na objavi ovog videa) izgleda sasvim pristojan nastup


Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000