forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Write protected usb - pomoć!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/04/2021 : 19:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

quote:
Originally posted by zeljko

ja imam neki 512 mb i dalje radi :D
stariji od južnog sudana




Ja sam davno, možda negdje oko 2010., dobio kožnati usb, mislim da ima oko 900 mb.
I dalje perfektno radi, mada je užasno spor transfer, a koristim ga samo za prebacivanje svojeg pisanja.
Mada, prije nekoliko godina, odlučio sam se na veliki iskorak u modernizaciji... i otvorio gmail račun, tako da imam rezervu za pohranu.
A onda sam zaključio da nemam baš ni u gmail povjerenja, pa od tamo negdje 2015. imam i rezervni usb za pohranu pisanja, koji mijenjam svaku godinu.
Onda sam zaključio da bih mogao sve to pohranjivati i u onom oblaku, tj. "cloudu".
Ali to mi se činilo paranoidnim i ovisničkim ponašanjem




Uljepšali ste mi ovaj dan. Prvo Južni Sudan, a potom paranoja.
A zamisli da imaš radni SSD, pa još 2 standardna HDD, drugo računalo s jednim SSD i jednim HDD, pa sve to još na laptopu, jednom sticku i 2 eksterna HDD. Kako bi to nazvao? To ja imam

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/04/2021 : 19:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Zaboravio sam dakako Google Disk i One Drive.
Nemam blage veze više gdje mi je što.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000