forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 The Super League
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

vukozec
Advanced Member



4824 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 22/04/2021 : 15:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
"Hrvatska uopće sada ne daje klub za Europsku ligu u kojoj je ove sezone imala dva predstavnika i jedan je stigao do četvrtfinala, a sva tri koji idu u Konferencijsku ligu startaju u drugom pretkolu te moraju na trasi do skupine eliminirati tri prepreke, od toga će barem jedna biti klub s osjetno većim proračunom."

Prisvitloj UEFA-i i njenoj mogućnosti razvoja i borbi za male klubove i svakog navijača vječna hvala i slava u sve vike vikova, amen.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2717 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 22/04/2021 : 15:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

"Hrvatska uopće sada ne daje klub za Europsku ligu u kojoj je ove sezone imala dva predstavnika i jedan je stigao do četvrtfinala, a sva tri koji idu u Konferencijsku ligu startaju u drugom pretkolu te moraju na trasi do skupine eliminirati tri prepreke, od toga će barem jedna biti klub s osjetno većim proračunom."

Prisvitloj UEFA-i i njenoj mogućnosti razvoja i borbi za male klubove i svakog navijača vječna hvala i slava u sve vike vikova, amen.


Tako je. Hvala im što će čak 4 kluba iz HR imati priliku kroz razna UEFA natjecanja imati priliku zaraditi neki novac, promovirati igrače i napredovati. Da, hvala joj.

U Superligi bi to bilo nula, zero, ništa ...
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3316 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 22/04/2021 : 15:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Pa ti sad raspravljal s likom koji kurca ne kuži :)

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3316 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 22/04/2021 : 15:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Uefa promijenila pravilo i ostavila Dinamo bez izravnog plasmana u LP


UEFA je na nedavno održanom kongresu svojeg izvršnog odbora potvrdila da se će Liga prvaka od sezone 2024./2025. igrati u novom formatu.

U novoj Ligi prvaka igrat će 36 klubova, i to u zajedničkoj ligi. Svaki klub će u grupnoj fazi igrati deset utakmica (pet kod kuće i pet u gostima) protiv deset različitih protivnika, nakon čega će se odrediti poredak. Klubovi će uoči ždrijeba biti podijeljeni u četiri jakosne skupine.

Prvih osam ide izravno u osminu finala, a klubovi od 9. do 24. mjesta će razigravati za osam preostalih mjesta u nokaut-fazi.

Mjesta u Ligi prvaka i dalje će se popunjavati prema rezultatima u domaćem prvenstvu, broj sudionika iz najjačih europskih liga bit će povećan, a niže rangirani savezi imat će po jednog ili dva predstavnika, dok će se ostatak natjecanja popuniti kroz kvalifikacije i kroz tzv. "wild cardove".
Uefa išla na ruku utemeljiteljima Superlige

U najavama promjena sustava objavljeno je da će se jedno mjesto dodijeliti prvaku s najvišim klupskim koeficijentom iz zemlje koja nema izravan plasman u Ligu prvaka, što je na početku sezone 2024./2025. vrlo lako mogao biti upravo Dinamo. Hrvatski prvak tako ne bi morao igrati kvalifikacije i dobio bi izravno mjesto u Ligi prvaka.

No, Uefa je nakon spomenute sjednice izbacila tu opciju te je tako išla na ruku klubovima koji su željeli formirati Superligu, a potencijalno smanjila šansu klubovima poput Dinama da izbore izravni plasman. Prema novoj odluci, dva mjesta dobit će klubovi s najvišim klupskim koeficijentom koji se nisu kvalificirali u skupine Lige prvaka, ali su ušli u kvalifikacije Lige prvaka ili Europa ligu ili Konferencijsku ligu.

U prijevodu, ta mjesta dobit će klubovi iz najjačih europskih liga s visokim koeficijentom poput, recimo, Rome ili nekog engleskog kluba koji se nije uspio ugurati u Ligu prvaka kao Arsenal ili Tottenham.

No, dobra vijest za Dinamo je da je Uefa odlučila povećati broj nacionalnih klubova koji će u Ligu prvaka ući kroz kvalifikacije. Umjesto dosadašnja četiri, iz dijela kvalifikacija za prvake će po novom formatu ući pet klubova. Za Dinamo je to dobro jer si je aktualni hrvatski prvak osigurao jako dobar koeficijent i status nositelja u svim kvalifikacijskim fazama, koji bi mogao zadržati do 2024. godine ne dogodi li mu se neki drastični pad.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29525 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/04/2021 : 16:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

Pa ti sad raspravljal s likom koji kurca ne kuži :)




Ovaj smajli je na kraju spasio stvar što si budala koja ne zna normalno komunicirati
Palac gore, napiši još koju uvredu, ali obavezno dodaj smajli na kraju
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25728 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/04/2021 : 16:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea




Lijepo je od novinara što nam je već rekao ko će biti prvak Hrvatske za tu sezonu

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4824 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 22/04/2021 : 16:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Haha, kako to, a u nogometu svi imaju jednake šanse i odličnu mogućnost razvoja, nitko ne brani jednom DOŠKu, Nehaju ili Orijentu da postanu prvaci, a kamoli ovima iz velikih gradova.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19281 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/04/2021 : 17:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ovdje logika nekim ljudima nije jača strana.
Nitko nije napisao da su McDonalds i Coca Cola zdravi.

Vrhunski su proizvodi jer konzumentima daju ono što oni od njih traže i konzumenti im se, u velikoj većini, vraćaju.

Ako ih vi ne volite, to je vaša stvar, ukusi se razlikuju. Ali moraš biti zaista ograničenih kapaciteta da ne razumiješ da nešto može biti dobar proizvod, čak i ako tebi osobno ne vrijedi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7602 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/04/2021 : 17:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ovdje logika nekim ljudima nije jača strana.
Nitko nije napisao da su McDonalds i Coca Cola zdravi.

Vrhunski su proizvodi jer konzumentima daju ono što oni od njih traže i konzumenti im se, u velikoj većini, vraćaju.

Ako ih vi ne volite, to je vaša stvar, ukusi se razlikuju. Ali moraš biti zaista ograničenih kapaciteta da ne razumiješ da nešto može biti dobar proizvod, čak i ako tebi osobno ne vrijedi.

daj otvori neki drugi topic
...i ja ih volim, tocnije volio sam ih, ali me zdravlje prisililo da bjezim od njih. Danas cu radije crni ku*ac stavit u usta.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 22/04/2021 : 17:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ajd tinton ne prdi, znaš i sam od čega su ti proizvodi napravljeni i zašto im se vraćaju mušterije, mušterije se vraćaju i heroinu, odličan proizvod 😁
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19281 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/04/2021 : 17:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by tinton

Ovdje logika nekim ljudima nije jača strana.
Nitko nije napisao da su McDonalds i Coca Cola zdravi.

Vrhunski su proizvodi jer konzumentima daju ono što oni od njih traže i konzumenti im se, u velikoj većini, vraćaju.

Ako ih vi ne volite, to je vaša stvar, ukusi se razlikuju. Ali moraš biti zaista ograničenih kapaciteta da ne razumiješ da nešto može biti dobar proizvod, čak i ako tebi osobno ne vrijedi.

daj otvori neki drugi topic
...i ja ih volim, tocnije volio sam ih, ali me zdravlje prisililo da bjezim od njih. Danas cu radije crni ku*ac stavit u usta.


Sori.
Normalna stvar, čuvaš zdravlje, pa ne jedem ni ja tamo redovito.
Neću više o tome. Mislio sam prestati još jučer, ali, eto, Oki se imao potrebe bezobrazno očešati o moje roditelje, pa sam morao odgovoriti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19281 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/04/2021 : 17:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Sad na temu.
quote:
Originally posted by vukozec

Haha, kako to, a u nogometu svi imaju jednake šanse i odličnu mogućnost razvoja, nitko ne brani jednom DOŠKu, Nehaju ili Orijentu da postanu prvaci, a kamoli ovima iz velikih gradova.


A tko im je branio prije 50 godina?
Ili prije 100 godina?
Pune su im vitrine trofeja iz vremena prije modernog nogometa.
S tim da to što je HNL neregularna liga gdje ni oni privilegirani nemaju jednake ni teoretske šanse kao oni najprivilegiraniji, nije tema UEFAinih europskih natjecanja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 22/04/2021 17:20:15
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/04/2021 : 17:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by tinton

Ovdje logika nekim ljudima nije jača strana.
Nitko nije napisao da su McDonalds i Coca Cola zdravi.

Vrhunski su proizvodi jer konzumentima daju ono što oni od njih traže i konzumenti im se, u velikoj većini, vraćaju.

Ako ih vi ne volite, to je vaša stvar, ukusi se razlikuju. Ali moraš biti zaista ograničenih kapaciteta da ne razumiješ da nešto može biti dobar proizvod, čak i ako tebi osobno ne vrijedi.

daj otvori neki drugi topic
...i ja ih volim, tocnije volio sam ih, ali me zdravlje prisililo da bjezim od njih. Danas cu radije crni ku*ac stavit u usta.



Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/04/2021 : 17:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Ajd tinton ne prdi, znaš i sam od čega su ti proizvodi napravljeni i zašto im se vraćaju mušterije, mušterije se vraćaju i heroinu, odličan proizvod 😁


Svaki, ali baš svaki heroinski bivši ovisnik s kojim sam pričao, a bilo ih je ohoho i sad su tu unaokolo još uvijek, kune se da ništa na svjetu bolje nije. Dapače oči im zablistaju več pri samoj priči o tome i postanu živa žeravica...
Jbg. A svi mi ostali znamo koji je to vrag. Ili ne znamo? Možda da probamo? Evo ja sam prvi pobornik teze probaj pa pričaj, al nije mi to baš kao Korejski Kimchi primjerice, pa da kažeš probao sam i neću više/nije mi/ne treba mi/neću/ ne sviđa mi se... ( btw, Kimchi je odličan, ubijao sam se njim u Koreji)

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3316 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 22/04/2021 : 18:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by BeaGea




Lijepo je od novinara što nam je već rekao ko će biti prvak Hrvatske za tu sezonu




Možda je to logo, viš kak sve "zna" ;)

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37240 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/04/2021 : 18:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ali to sto mnogo ljudi nesto gleda/jede/uziva ne znaci da je to nesto kvalitetno samo po sebi. Mislim, i cajke imaju svoju sirnu publiku, kao i reality showi, a nista nije nesto pretjerano kvalitetno (pogotovi realityji su pre lobotomija).

Ono, kao da zive samo pametni i razgledani ljudi na ovoj planeti, kao sto smo to mi stripasi.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12293 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/04/2021 : 22:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Što ti je biznis i kako se ljudi brzo snađu

Earn it! = zasluži je po naški, kao zasluži da možeš igrati LP, prodaju se majice s tom parolom, baš je cool ova hudica:






"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25728 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/04/2021 : 23:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
nema uskličnika.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12159 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/04/2021 : 10:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
zašto ih rade u Americi?

Ovi amerikanci su stvarno nevjerovatni i kad izgube, ponašaju se kao da su pobjedili. Ova hudica bi imala smisla da je radi netko iz Evrope, kao poruku izdajnicima (onim klubovima iz dirty dozen i JP Morganu) a ne razumijem šta imaju amerikanci sada sa UEFA natjecanjima i zašto to reklamiraju. Žele izvuči novac od fanov aiz Evrope, to je ratno profiterstvo isto kao kada su indijancima prodavali alkohol i oružje.

Nadam se da EVROPEJCI neče nasjesti na ovo, iako je dobra fora, dobra poruka samo ne sviđa mi se da novac završi kod amerikanaca. Svatko tko kupuje ove hudice podupire amerikance (umjesto evropljane) tako da je u mojim očima izdajnik. Uz to mislim da bi UEFA mogla tužiti ove amerikance jer su joj ukrali logotip za neke svoje fantazije, ako bude UEFA prodavala ove hudice onda ču je i ja kupiti ovako NE
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12293 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/04/2021 : 10:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

nema uskličnika.


Sinoć je bilo za prijenosa tekme Barce i Getafea u donjem desnom kutu ekrana. A na tribinama je pisalo u nastavku još "... on the field".

Mislim da su s ovim majicama prvi izašli igrači Leedsa na zagrijavanju protiv Liverpoola još tamo u pon. navečer.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7602 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 23/04/2021 : 13:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/najtezi-udarac-superligi-napustio-je-financijer-trebao-je-dati-35-milijardi-eura/2270988.aspx

Sad bi bilo lijepo da se real i barcelona uguše u svojim dugovima i crknu.

Znam, sanjam...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12499 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 09/05/2021 : 10:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://www.azibase.com/2021/05/real-madrid-barca-juventus-sends-strong.html

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 8.45 seconds. Snitz Forums 2000