forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Vrh bogova
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

stripadzija
Junior Member

Slovenia
463 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 20/11/2022 : 13:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima koji su ukazali na anime verziju Vrha bogova.
Ne može da zameni doživljaj stripa, ali je zaista fantastično urađena i teško mogu da zamislim da može da se uradi bolja ekranizacija samog stripa.
Baš sam uživao u gledanju, deset godina pošto sam čitao Fibrino izdanje vratila me u neverovatnu atmosferu alpinizma i planinskih vrhova.
Preporuka za sve, one koji su čitali i one koji nisu čitali mangu.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6980 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/11/2022 : 16:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Danas okončao dvotjedno čitanje ovog djela koje mnogi, valjda već bar 10 godina, obasipaju moćnim epitetima. Po meni pretjerivanje.


Ja sam otprilike prije godinu dana prvi put pročitao Vrh bogova. Isto sam ga čitao 2 tjedna, pomalo, polako, pažljivo. I mogu samo reći da je moj dojam potpuno suprotan od tvoga.

Ostavit ću malo detaljniji komentar nakon drugog čitanja, ali ovo je po meni vjerovatno najbolji strip iz Fibrina opusa koji sam dosad pročitao. Nisam ljubitelj snijega niti mi je planinarenje ikad bilo na listi prioriteta, ali ovo djelo je korak od perfekcije.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000