forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Пергам / Pergam
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 44

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12293 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/07/2022 : 15:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Meni je žao tih c/b epizoda 3-u-1, ali što možemo.
Nadam se da će Talijani nastavit s kolorom pa da jednog dana LL ponovi te epizode u svojoj LL kolornoj ediciji.

Zasad mi se apsolutno ne žuri za čitanjem tih priča.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 11/07/2022 15:59:40
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2717 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 11/07/2022 : 15:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Meni su još uvijek prva dva Pergam kolorca neponovljiva.. Libellus knjige su tu da tu ediciju brzo izguraju ali nemaju duse te knjižurine..
Ovo je netko trebao odradit kao Gazzetta dello Sport..



Moj Telleru bogami su neponovljivi....

Teško da još itko može izdati samo dva broja, od toga jedan pod greškom hrbata a nakon toga prestati izdavati i otići bez riječi.

I još sve to skupo naplatiti. Nadmašili čak i Agarthi.

Neponovljivo...
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 11/07/2022 : 16:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by teller

Meni su još uvijek prva dva Pergam kolorca neponovljiva.. Libellus knjige su tu da tu ediciju brzo izguraju ali nemaju duse te knjižurine..
Ovo je netko trebao odradit kao Gazzetta dello Sport..



Moj Telleru bogami su neponovljivi....

Teško da još itko može izdati samo dva broja, od toga jedan pod greškom hrbata a nakon toga prestati izdavati i otići bez riječi.

I još sve to skupo naplatiti. Nadmašili čak i Agarthi.

Neponovljivo...


A valjda nisu bez razloga odustali....iako mi je koncept bio bezveze,steta je kad bilo sta stane.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12686 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 11/07/2022 : 16:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Baš tako. Šteta je kad bilo šta stane, jer uvijek netko nešto pribavlja za vlastite kolekcije.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2407 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 11/07/2022 : 20:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Ovo je najjača tema na forumu 😂😂
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/07/2022 : 06:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Bas mi zao tog izdavaca..
Sad Libellus pilota razvlacit broj po broj, ima ogromno jednodijelnih epizoda i mnogo kasnije dvodjelnih i trodijelnih..
Sad imaju ok tempo ali broj po broj u knjizi?
Za 98 stranica stripa 120 kuna ako si brz..mogli su te kratke priče jednostavit po dve ili tri po knjizi...bili bi i puno jeftinije za kupce..
Nego, kao tako rade od početka pa sad nebi mijenjali... Bezvezarija, ako se mene pita.. Ovako jos nekih 60,70 knjiga i 6 ili 7 godina najmanje do kraja...
Pergam je imao krasno izdanje i brzo bi oni to odradili kako spada..
Samo što kad su naivni losi plavaci skočili u razburkano more bez pojasa za spasavanje..steta, bili su mi dragi...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 17/07/2022 06:29:20
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25730 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/07/2022 : 09:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Eto oni naivni propali prije nego li su pravo i započeli.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12686 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/07/2022 : 16:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
O neaktivnima sve najbolje. Umirovili se u miru.
Go to Top of Page
Page: of 44 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000