forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 184 - Stare prdonje 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster



Croatia
28897 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/06/2021 : 19:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


Antoine, Mimile i Juliette vraćaju se u Pariz. Plan je jednostavan: odvesti Juliette k majci pa požuriti na Stade de France na ragbi-utakmicu Francuska – Australija. Barem su tako mislili... No u želji da joj se otac i djed zbliže, Sophie ih prisili da do sutra zajedno pričuvaju Juliette. Mimile stoga za utakmicu pokušava pridobiti Pierrota. Međutim, anarhist vodi novu bitku: pomaže migrantima. Dakle, jasno je da utakmica između Francuske, koja odbija primiti migrante, i Australije, koja ih samo gomila u kampovima, kršeći tako ljudska prava, ne dolazi u obzir! Mimileu će jedino društvo praviti vlastita razočaranja...

Kolorka 184 • Stare prdonje knjiga druga • 116 stranica • Kolor • 215 x 280 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Wilfrid Lupano • Crtež Paul Cauuet • Prijevod Mirna Šimat • Lektura i redaktura Aleksandar Gucunski • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 17.6.2021. • Cijena 150 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-184-stare-prdonje-knjiga-druga/713/

Trouble will find me

risbozg
Advanced Member



Croatia
14924 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/06/2021 : 20:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
super..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37240 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/06/2021 : 23:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

To, nove prdonje. Vec na popisu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6819 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/08/2021 : 20:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Bilo mi je lijepo ponovo se susresti s likovima, ali ipak je ovo malo slabije u odnosu na prvi integral. Veći je naglasak na aktivizam, a manje je osobnog života, što nije baš omjer kakav sam priželjkivao. Naravno, ima i tu odličnih trenutaka i to uglavnom s Pierrotom u glavnoj ulozi. Nadam se samo da Lupano neće previše razvući serijal.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10081 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/08/2021 : 23:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Bilo mi je lijepo ponovo se susresti s likovima, ali ipak je ovo malo slabije u odnosu na prvi integral. Veći je naglasak na aktivizam, a manje je osobnog života, što nije baš omjer kakav sam priželjkivao. Naravno, ima i tu odličnih trenutaka i to uglavnom s Pierrotom u glavnoj ulozi. Nadam se samo da Lupano neće previše razvući serijal.




Potpis.
Prikjučer san u cugu ponovija prvi integral i pročita drugi.
Još uvik je to dobro ali ipak je jedinica bolja.
Jedinica mi je 8.5/10, ovo je je 7/10.

Doli sve stranke, živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6819 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/08/2021 : 23:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Jedinica mi je 8.5/10, ovo je je 7/10.


To je to.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10013 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/03/2023 : 18:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Shaner

Bilo mi je lijepo ponovo se susresti s likovima, ali ipak je ovo malo slabije u odnosu na prvi integral. Veći je naglasak na aktivizam, a manje je osobnog života, što nije baš omjer kakav sam priželjkivao. Naravno, ima i tu odličnih trenutaka i to uglavnom s Pierrotom u glavnoj ulozi. Nadam se samo da Lupano neće previše razvući serijal.




Potpis.
Prikjučer san u cugu ponovija prvi integral i pročita drugi.
Još uvik je to dobro ali ipak je jedinica bolja.
Jedinica mi je 8.5/10, ovo je je 7/10.



Potpis na obojicu.
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 30/03/2023 : 07:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
Meni je već i prvi integral imao previše dociranja za moj ukus.

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000