forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - LETNJU STRIPOMANIJU!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 21/06/2021 : 12:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
Poštovani ljubitelji stripa, od 25. juna do 3. jula održaće se LETNJA STRIPOMANIJA Čarobne knjige!🗯🗯🗯



Za ovaj čarobni praznik stripa pripremili smo za vas ukupno 23 noviteta, i to 16 stripova i 5 romana, kao i dva nova kompleta knjiga! Kao i uvek, Stripomaniju će pratiti pridružene akcije: NEDELJA FANTASTIKE, koja će obuhvatiti oko 80 odabranih naslova epske i naučne fantastike po cenama sniženim za 30%, i preko četrdeset STRIPOVA PO SPECIJALNIM CENAMA!

U nastavku možete videti detaljan spisak noviteta.

NOVITETI ČAROBNE KNJIGE:

Od 25. juna do 3. jula na LETNJOJ STRIPOMANIJI moći ćete da kupite 16 izvanrednih stripskih naslova, 5 romana i dva nova kompleta knjiga. Ovi noviteti će se prodavati po ceni Letećeg starta i imaće popust od 33%.

Noviteti nam stižu u dva talasa.

🌊Prvi talas (25. 6 – 3. 7. 2021):
1. „Betmen: Tri Džokera“
2. „Betmen: Strašan vic“
3. „Helblejzer 1: Pečat ljudskih beda“
4. „Helblejzer 2: Najbolja verzija sebe“
5. „Jupiterovo nasleđe“ 1
6. „Jupiterovo nasleđe“ 2
7. „Logan“
8. „Preludijum za Zadužbinu“
9. „U susret Zadužbini“
10. „Piranezi“
11. „Srce tajge“
12. Komplet „Put ka Zadužbini“
13. Veliki komplet „Carstvo“

🌊Drugi talas (30. 6 – 3. 7. 2021):
1. „Ubij ili budi ubijen“ 1
2. „Ubij ili budi ubijen“ 2
3. „Život i smrt Konana“
4. „Tornjevi Boa-Morija“
5. „Nesavladivi“ 1
6. „Lajavi strelac“ 1
7. „Lajavi strelac“ 2
8. „Družina od vešala“ 1
9. „Družina od vešala“ 2
10. „Lavovi El-Rasana“.


Kompletan spisak naslova na akcijama NEDELJA FANTASTIKE i STRIPOVI PO SPECIJALNIM CENAMA možete videti na našem sajtu: https://carobnaknjiga.rs/letnja-stripomanija-carobne-knjige.

LETNJA STRIPOMANIJA održaće se u striparnicama Čarobne knjige u Beogradu i Nišu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige Bulevar Books u Novom Sadu, u striparnici Alan Ford* u Beogradu, kao i na našem sajtu.

*U striparnici Alan Ford biće dostupni samo stripovi.

Želimo da napomenemo da na našem sajtu možete platiti platnim karticama, uplatnicom ili pouzećem. Ako niste u Srbiji, nema nikakvog razloga da propustite ove sjajne naslove po super cenama – poručite gde god da ste u svetu, a paket stiže na vašu adresu!

Edited by - Melusine on 21/06/2021 13:53:46

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/06/2021 : 15:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Hoće li se stripovi koji nisu na akciji moći kupiti po cijenama sa letećeg starta?

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/06/2021 : 21:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

Hoće li se stripovi koji nisu na akciji moći kupiti po cijenama sa letećeg starta?



To i mene interesuje!
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1050 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 21/06/2021 : 23:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Lepo lepo
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 22/06/2021 : 11:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Beren

Hoće li se stripovi koji nisu na akciji moći kupiti po cijenama sa letećeg starta?



To i mene interesuje!


Ja mislim da su prestali sa tom praksom, sto je po meni skroz ok.
Go to Top of Page

paranoid
Junior Member



332 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 22/06/2021 : 13:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send paranoid a Private Message  Reply with Quote
Verovatno nece biti dodatnog snizenja cim nisu napisali.

http://www.youtube.com/watch?v=o-tT62bpYlU&ob=av2n
https://www.youtube.com/watch?v=UMc1H-S9ZoA
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/06/2021 : 00:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Beren

Hoće li se stripovi koji nisu na akciji moći kupiti po cijenama sa letećeg starta?



To i mene interesuje!


Ja mislim da su prestali sa tom praksom, sto je po meni skroz ok.



Iskreno se nadam da nisu prestali sa tom praksom, jer je period leteceg starta za mene skoro uvek prekratak i ne stizem finansijski da ispratim nova izdanja onom brzinom kojom ih izbacuju tako da se nadam da ce ubuduce biti ponovo ta izdanja na snizenju odnosno na letecem startu za Stripomaniju u avgustu i za Salon stripa i Sajam knjiga.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 23/06/2021 : 13:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Kakva sad stripomanija u avgustu?
Sumnjam da će toga biti ako bude sajam u septembru.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2300 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 23/06/2021 : 14:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Kakva sad stripomanija u avgustu?
Sumnjam da će toga biti ako bude sajam u septembru.


Da... biće u septembru i u decembru... i to je to... :)

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 23/06/2021 : 15:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
I nije neki popust na Letećem - nabaviš 100-200 dinara jeftinije nego što se može uzeti u redovnoj prodaji kod njih ili u AF. Isplati se kad uzimaš pun kufer stvari jedino.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/06/2021 : 20:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by koze123

I nije neki popust na Letećem - nabaviš 100-200 dinara jeftinije nego što se može uzeti u redovnoj prodaji kod njih ili u AF. Isplati se kad uzimaš pun kufer stvari jedino.



Znaci bogami. Kad oces da uzmes komplet Komance 2-5 i jos 4, 5 naslova iz Starog Kontinenta, ustedi se tu dosta sa po tih 150, 200, 300 dinara po komadu.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2300 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 24/06/2021 : 11:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by koze123

I nije neki popust na Letećem - nabaviš 100-200 dinara jeftinije nego što se može uzeti u redovnoj prodaji kod njih ili u AF. Isplati se kad uzimaš pun kufer stvari jedino.


Pa to je samo popust, nije rasprodaja... mada, neki naslovi su baš na rasprodaji... Stari kontinent verovatno dobro ide čim ga nema ni sa popustom... što me raduje... :)

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 25/06/2021 : 11:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
ništa za mene u ovolikoj turi... prethodne dvije godine mnogo bolja izdanja nego ove.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

paranoid
Junior Member



332 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 25/06/2021 : 11:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send paranoid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

ništa za mene u ovolikoj turi... prethodne dvije godine mnogo bolja izdanja nego ove.


Za mene bas suprotno. Prosle dve godine je isto bilo odlicnih naslova, ali ove me skoro svaki zanima.

http://www.youtube.com/watch?v=o-tT62bpYlU&ob=av2n
https://www.youtube.com/watch?v=UMc1H-S9ZoA
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 25/06/2021 : 11:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

ništa za mene u ovolikoj turi... prethodne dvije godine mnogo bolja izdanja nego ove.



Isto. Po prvi put necu uzeti nista.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000