forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagorov specijal 41
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

1Euro
Advanced Member



12159 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/07/2021 : 13:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote

pročitao! Uopšte nije smor! Solidni specijalac! Svidjelo mi se, potraga za blagom,....volim ovakve priče! NIJE LOŠE!!!!
Go to Top of Page

Charlito de la Vega
Junior Member



Croatia
328 Posts

Member since 26/07/2011

Posted - 06/10/2021 : 14:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Charlito de la Vega a Private Message  Reply with Quote
Ovo. Ovo „ostvarenje“ je živi primjer moje frustracije s Burattinijevim uredništvom i izdavačkim pristupom. Također i potvrda da živimo u postkreativnom razdoblju. Malo originalnosti, samo prežvakavanje i prepakiravanje.
Kad bih mogao pitati Burattinija u živo:

Koliki buđet morate osigurati za proizvesti jedan specijalac? Iskreno me zanima, deseci tisuća eura? Očito nema krize...

Koliko truda crtačkog je ovdje bačeno u vjetar? Zanimaju me radni sati utrošeni na proizvodnju ovakvog bljutavog izdanja koje je moglo biti objavljeno u kraćem formatu (ili ostati neobjavljeno)

Postoji li u Bonelliju neki „okrugli stol“ ili je sve na samovolji i hiru jednog urednika? Nemar i nehajnost u odabiru epizoda za razne edicije je primjetna. Maxi se gasi, nije ni čudo.

Kako ovo pomaže Zagoru pri povećavanju tiraža i privlaćenju veće publike? Dosadna, neispirativna priča koja će nakon jednog čitanja biti zaboravljena.

Koja je svrha ovog specijalca? Mislite li možda da će sad skočiti prodaja originalne „Kuće strave“?

Ne znam, ali ne vuče mi na dobro po Zagora u budućnosti s ovim likom za kormilom.

I don't want to be one wave in the water
but sea will drag me deep: one more haggard drowned man.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16842 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/10/2021 : 22:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Loše do bola i natrag, pa još par puta tako...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000