forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 193 Odisejeva putovanja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/04/2022 : 11:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ih, ti seka Persa.

Pćoro i izlikovski se bar drže svojih pogrešnih zaključaka .
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 01/04/2022 : 11:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Pa zapravo meni je Odisej ok strip, samo nije top top. Možda sam u prikazu ispao stroži nego što sam htio.

Što se tiče Lepageovog crteža, primjećujem da je on prilično produktivan crtač - svako mao izađe mu album od kojih 200tinjak stranica. Sa svojim stilom teško bi mogao izbacivati toliko stranica kad ne bi na nekim mjestima "fušario", a to su onda te dijaloške scene i likovi koje pojednostavljuje da bi se mogao razmahati na većim scenama.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/04/2022 : 12:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ma, zezam se.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 01/04/2022 : 13:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Držat ću se svojih pogrešnih zaključaka onda kada budem u pravu!
A do tada- lažem sam sebe da će biti drugog čitanja.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/04/2022 : 13:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Argumentum a contrario .

Bogme koliko toga ima, malo što će na više čitanja.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 02/12/2022 : 13:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Solidan strip. U konkurenciji sa drugim stripovima koje imam, Muchacho, Oh cure i Ar-Men, ovaj strip mi je slabiji, premda ne i loš.

Glavna junakinja Salome je lijepo oblikovan lik, sa dobro razrađenom opsesivnom potragom za slikarom (čak sam isprva sumnjao da je potraga posljedica majčine ljubavne afere). Vjerojatno je Salomino putovanje simbolički zamišljeno poput Odisejevog povratka kući ali nekako sam bio slijep za taj simbolizam, čak mi je bio i suvišan. Ne bi strip ništa izgubio da se zadržao na melodramatičnom tonu.

Šteta što se pritom izgubio lik Julesa koji je isto obećavao. Začudo homoseksualna tematika ovdje nije bila isforsirana kao u Oh, cure (što mi je bio i najveći minus tog stripa).

A crtež odličan, bilo kao prikaz motiva iz starogrčke mitologije ili plovidbe morem ili mediteranskih mjesta, baš sam uživao.

Sve u svemu nijedan od Lepageovih stripova koje sam ovdje spomenuo, nije me ostavio raspamećenim, nema tu nekog spektakla ali teme koje su se obrađivale nisu ni služile tome a to mi povremeno paše, posebice uz ovako dobar crtež.

Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1189 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 09/03/2023 : 16:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Stiglo opet u AF uzimajte dok jos ima.. : p
lep strip za citanje.. rekao bi specijalno leti..

Under construction.
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
183 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 20/07/2023 : 16:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
Red mora ,red slikarstva ,red jebačine .i sve to upakirano u omot satkan(Belan) od slobode i Mediterana .Wunderbar!!9/10

https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000