forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 300čuda Comics NOVA IZDANJA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 09/03/2024 : 22:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by alexts
Neki Dok Sevidž, Džejms Bond, Crvena Sonja, Star Trek... zvučnije i probrano, bi im dobro došli.


Neki forumaši takođe ne bi trebali da daju savete po svojim ličnim preferencijama.
Samo po tebi bi Dok Sevidž išao bolje od Helboja.



Ne, ne, Helboj je kao izbor pun pogodak, nisam mislio na njega. Sa Helbojem može da bude problem forma izdanja, da se ne ponavljam.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/03/2024 : 21:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Džef Lemir:Rojal Siti
Čim sam video strip Rojal Siti,znao sam da će mi se dopasti,ali sve mi je nekako izmicao iz plana kupovine,dok ne videh ovih dana da je na totalnom popustu - shame on me!
I kako uzeh strip u ruke, te pročitah na poleđini sinopsis zapleta (najstariji sin se vraća u rodno mesto zbog očevog srčanog udara,sledi okupljanje porodice,gde svakog proganjaju duhovi prošlosti,a oni su otelotvoreni u vidu najmlađeg sina Tomija koji se udavio pre 20-ak godina,pri čemu svaki član Pajkovih ga vidi na drugi način),bilo mi je jasno da držim odličan naslov u rukama.
Porodična drama,sa izuzetnom karakterizacijom likova;Lemir umešno vodi priču,držeći nas u konstantnom stanju emotivnog naboja,koji (barem u mom slučaju) eksplodira u završnici.Ne mogu sad da preciziram,ali u 13./14.poglavlju suze su navrle;šta više reći.
Mnogo toga se prepliće u Rojal Sitiju,ali za mene,ovo je prevashodno priča o opraštanju. A to je jedan uzvišen čin,iza koga stoji ogromna ljubav.
Lemirov crtež,slično kao Trondhajmov,mi je daleko lepši u koloru.
5/5

totalna preporuka

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000