forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Povratak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 30/09/2021 : 23:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Zdravo svima!

Nakon dužeg vremena se javljam zbog par stvari, i to:

- mislim, da san svima poslao stripove a neki kupci su ostali još nešto dužni.

- ako ko nije dobio stripove, isto nek me kontaktira.

- ne javljajte se molim putem privatnih poruka, nego na moj E-mail: markolar@gmail.com

- stavio sam nešto aukcija (TEX Almanahe - Libellus, par kompletnih priča - Fibra i Lucky Luke - SC) za 1 kn, pa molim pregledajte moje aukcije a bice toga jos.

- za kupce iz Hrvatske molim za strpljenje, da neče biti kao prošli put, je ne mogu svaki dan (iz Slovenije) kad neko uplati iči preko granice i poslati paket, nego, kad svi ili večina uplati, pa tek onda krenem ali svejedno bar jednom mjesečno.

- isto za kupce iz Hrvatske, nije moguče uplatiti na hrvatski račun ali imate puno drugih opcija a ako nemate nijednu onda makar novac u vrijednostnom pismu.

- ako se jos nešto sjetim, napišem

Lep pozdrav iz Slovenije,

markolar

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 04/10/2021 : 21:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Posto je bilo dosta pitanja kupaca iz Hrvatske za uplatu na hrvastki racun za moje aukcije (dodani jos MISTER NO (Almanah - Libellus) i BLUEBERRY (Bookglobe)) - kupci NE mogu uplatiti na hrvatski racun!

MOŽE:

1. Slovenski TRR (dobijete IBAN i BIC)
2. WESTERN UNION (možete uplatiti na svakoj pošti i u večini banka)
3. SKRILL (dobijete moj Email, transakcija u sekundi)
4. N26 (devizni račun)
5. VRIJEDNOSTNO pismo sa novcem unutra (na svakoj pošti)
6. OSOBNO preuzimanje u Murskom Središću (prvi grad na granici sa Slovenijom - blizu Varaždina)
7. PRIJATELJ u SLoveniji (može preuzeti stripove kod mene ili uplatiti na moj slovenski TRR)
----------------------------------------------------------
Ako to nije dovoljno opcija, onda stvarno neznam
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 14/10/2021 : 15:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Ima jos jedan način upalte moj TR u SLOVENIJI iz HRVATSKE i to:

preko mobilne aplikacije, HPB banka

Provjereno, uplata iz Hrvatske (malo više od 10 €) stigla tokom dana, provizija 0,27 €.

Malo se pozanimajte

Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 23/10/2021 : 22:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Zdravo svima!

NOVO: ZA moje aukcije, može uplata i na hrvatski račun

Pošto sam se malo igrao sa kolažem slika, LMS i ZS stripovi su "skračeni" pa si na ovom linku mozete sve lijepo pogledati:

https://drive.google.com/drive/folders/1TebisYyKsmspnZ45q3WZjMhYDOixByov?usp=sharing

Imate VELIKE slike i hrbata i naslovnica!

ZA sva pitanja, molim koristite moj Email: markolar@gmail.com

Hvala!

Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 19/11/2021 : 10:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Zdravo svima!

Samo javljam onima, koji su iz Hrvatske i osvojili su stripove kod mene.

Bio sam preko granice u subotu a pošta zatvorena (na internetu pisalo i jos pise, da je otvoreno), zatim uzeo slobodan dan u cetvrtak a u Hrvatskoj "praznik", zato svima, koji su uplatili do sada, saljem pakete/pisma/stripove ili u ponedeljak ili utorak (22-23. 11. 2021).

Hvala na strpljenju i lep pozdrav iz Slovenije,

Marko
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000