forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

emirem
Advanced Member



10746 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/11/2021 : 00:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by emirem
[ ali tu mi je Laurenti jako los, nisam se tad jos navikao na tog crtaca. Jos uvijek mi je tak-tak, nish extra.


Chiarolla.


Yoy, exucha me! 😇
Da, da, kjavarola, kjavara on nas sa svojim crtezom kao da crta cetkom za wc. Ali ima svoj stil, nije mi nikad sjeo. Laurenti je Donatelli za njega. 😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 08/11/2021 : 19:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message  Reply with Quote
Kupio sve ove Zagor Maxije...pročitao u prvom broju, nešto preko 50 stranica i nikad više nisam dobio volju, da nastavim. Kupovao sam jih dalje, jer mi je super, da stripovi izlaze na kiosku...Ali ovo stvarno ne kupujem. Glupost. Ovi reprinti ubijaju kolekcionarstvo. A toliko Bonelli izdaje dobrih novih stripova, a ovaj Ludens tera samo tog Zagora u p.m. Narod je glup i dosad je kupovao reprint na reprint...ali i glupom jednom dosta tih non-stop reprint gluposti...

https://www.youtube.com/watch?v=BMkRRvEoVoM
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



607 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 08/11/2021 : 19:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
odlično, oduševio me ovaj prvi maxi potrudili su se , još i Ferrijeva super naslovnica, idemo dalje :)
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 27/11/2021 : 17:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
Gdje ima ovo za kupiti? Na nijednom kiosku nemogu naći. I je li to Maxi kreće ispočetka ili šta? Ili se edicija nekkao drugačije zove
Go to Top of Page

Gru
Average Member



816 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 27/11/2021 : 22:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Repriza. Prvo izdanje maxija nije bilo numerirano, ovo izdanje je numerirano i to je čini mi se jedina razlika. Čak nisu ni cijenu spuštali...
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000