forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmski izazov 3: 10x10 u 2022
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 29/12/2022 : 23:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Dok sam se ja sjetio pogledati, S&S specijal je rasprodan. Barem na web stranici časopisa.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 30/12/2022 : 10:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Izazov riješen. Opet u zadnji čas.
Zanimljivo da sam sigurno oko 20% filmova pogledao ponovno.

Kratki osvrt po kategorijama:
- DOMAĆI - uvijek se nađe nešto novo i zanimljivo, iznenađenje mi je 'Vrijeme ratnika'
- LATINO - zamijenih sa pregledanih 120+ filmova, jer tu bih se jako namučio
- 2022 - u počeku puno glupih horrora, Batman me razočarao, najzabavniji 'Lost city'
- Redatelj - mislio Kurosawu, ili ostatak C.Eastwooda, ali izabrao G.Ritchia. Očekivao novi film da će biti ove, a ne sljedeće godine u kinu, stari njegovi klasici su mi zanimljivi pa kao budem ponovio, 2x sherolocka sam ionako mislio pogledati opet. Od novijih nisam bio gledao 'Gospodu' i 'Wrath of men'. 'King Arthur' je bio na tv-u, i onda se mučio dalje... Čak i omraženi 'Swpt away nije toliko loš, barem prva polovica.
- STRIP - uvijek zanimljivo, bilo je i crtića. 'Aquaman' me nije razočarao koliko je 'Green Lantern'
- PO ISTOM PREDLOŠKU - dio opet crtići i dječji filmovi. Najbolji u toj kategoriji je 'Dune'
- SPORT - nađe se zanimljivih filmova. Pokušao sam koliko se dalo izbječi borilačke, pa pogledati nešto i o drugim sportovima. Pobjednik 'Moneyball'
- DIRECT/STREAMING - tu su filmovi najlošije kvalitete, nešto za pogledati usput. Većinom hororoi B kategorije, a najbolji mi je bio 'Walking Tall-payback'
- TOP 100 - stari klasici, dio pogledao ponovno. Po prvi puta pogledao Taksistu. Po treći put 'A Man Escaped'. Pobjednik 'The Searchers'
- VLASTITI IZBOR- uzeo ono s oskarima i nominacijama - super filmovi. Iznenadio me 'They Shoot Horses, Don't They?'. 'The French Connection' je i dalje u vrhu.
- KINO - samo 3 odlaska. Više je išla supruga s djecom.

Veselim se novom izazovu u 2023.g.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/01/2023 : 18:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Čestitke svima koji su riješili izazov. I 2022. je to bila ista ekipa kao i 2021., Fandango, Ernie, hrvoje23 i vukozec.

Izazov za 2023. je spreman, može li se netko pridružiti ovom kvartetu najizdržljivijih?

Edited by - vukozec on 01/01/2023 21:20:18
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/01/2023 : 21:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ja sigurno ne, ali to ne znači da neću opet sudjelovati.

Čestitke najizdržljivijima!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 01/01/2023 : 22:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Hvala Vukozecu na organizaciji izazova.
Čestitke Fandangu, Hrvoju i Vukozecu na rješavanju izazova.

Ja ću naravno sudjelovati i ove godine. Čini mi se da će biti teško.


Edited by - Ernie Pike on 01/01/2023 22:38:57
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 02/01/2023 : 00:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Nisam uspio, bio sam daleko od cilja, ali idem ponovo!

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/01/2023 : 15:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Čestitke pobjednicima, ali i na pokušaju svima koji su sudjelovali.
Idemo u nove pobjede s novim izazovom!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000