forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor original 24 - Lažni plemić
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 07/04/2022 : 07:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Na kioscima
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12834 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 07/04/2022 : 08:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Da, koga to veseli...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16867 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/04/2022 : 18:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ferri

Bukvalno ne mozes nac jedan topic sa najavama ama bas nijedan a da se prica vodi oko samog stripa, radnje, crteza itd..

99% price-komentara se svodi na gramaticki seminar oko samog naslova sa dvojicom nadleznih profesora lingvistike gde odmah kao pozvani upadaju sa svojim presudama bez prostora da nisu u pravu.

Kad se samo sjetim starih vremena gde se naslov spomenuo jednom u dve hiljade slucajeva. I tada je bilo koliko god hoces raznoraznih naslova za gramaticku raspravu, ali ljudi moji ovo su stripovi i forum za zabavu i kao takvi tome sluze.

Razumijem ja vas ali zar ne primecujete da preterujete o tome i da gusite lepotu? Ne uvidjate bit stvari od vase profesije.

Ja sam dipl.ekonomista i istoricar teologije, pa u 99.99% slucajeva jedan moj komentar nije vezan stim a ima prostora vise za to u izradi,izdaji stripova, scenariji i prici nego li vas naslov.

Na ovim stripovima smo vecina ucili pisati i citati.

Nit mora naslov biti vjeran originalu nit je toliko bitan u stripu.

Postujem ja vas zaista, nemojte se naci uvredjeni od samih pocetka smo tu zajedno i imate veliki doprinos, ali brate sto je mnogo mnogo je. Odvojite profesiju od zabave.

Budite svesni 95% nas ne primecuje naslov.





Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000