forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Iskreno pitanje za Bonelijevce
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

udarnik007
Senior Member



Croatia
1038 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 04/07/2022 : 22:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Dobro si me sad podsjetio, moram izvuci komplet Lazarusa Ledda i cijelog ga iscitati. To mi je bilo na umu, u meduvremenu sam zaboravio, ali sad si me prisjetio.



Heh, ja to upravo radim i uživam.
Larry je zakon!!!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/07/2022 : 22:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ja ne bih direktno rekao da je goodpaso bezobrazan…iz njegovih postova, kao i iz komentara recenzija vidljivo je da je mlad i neiskusan, pripadnik ove nove “tik-tok” generacije koja 10 sekundi ne može biti koncetrirana na određenu stvar, a kamoli na cijeli strip od 96 ili više strana, te jednostavno ne zna ili ne razumije što je ispravno, a što nije…t.j ne zna što bi sam sa sobom. Ako jednog dana uistinu počne čitati stripove koje gomila, možda njegovi postovi i komentari recenzija budu imali nekog smisla.

Nisam mislio na njega kao osobu da je bezobrazan, nego na taj njegov čin.

Kad sam prvi put došao ovdje, u vidu neke opće kulture, išao sam odmah pročitati pravila foruma.
Tamo sam vidio i to pravilo 15. (naglasak na drugi dio rečenice tog pravila) za koje sam tada pomislio da je suvišno, ono, nešto što mi nije imalo smisla da se uopće ta stvar ističe kad je to jasno svakom razumnom čovjeku da ne komentiraš nešto što nisi čitao (a da ne govorim o dijeljenju ocjena za isto).

Ali eto, izgleda da je administracija bila u pravu kad je navela i to pravilo jer očito ima takvih kojima je takav apsurd sasvim normalan. Možda ne bi bilo loše (budući da je isto jedan od onih koji vole otvarati topice) da si otvori topic "Moji komentari i ocjene stripova koje nisam čitao" ovdje na forumu pa neka ih ocjenjuje i komentira do mile volje.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/07/2022 : 22:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Renky

Jedino AF nikad nisan nikad ponovo čita... bez zajebancije.



Ma daj Renato nemoj zajebavat...



Istina... ja se svakom tvom postu radujem ka' malo dite. Super mi je to kako ga obožavaš.
Mene nikakd nije "kupija". Ali recimo CAK! Mislim da san na njemu učija čitati i moj pravac je tada određen.





E Cak. To sam jedino ostavija od revija. Fenomenalan.
I Zov, to isto nisan rasproda. Sicas se originalnog Magnus-Bunker Maxmagnusa? Po stranicu-dvi? Kakav strip.
I da tih, mislim petnaestak epizodica nemoze niko smjestit u jedan normalan album?

A nista, sad 'izudaraj' cili Alan Ford od pocetka sa Libellusom.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11080 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/07/2022 : 22:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Pa da, planiram obnovit AF sa Libellusom.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/07/2022 : 05:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
OK, znači do broja 200 je OK. Vidim da neki spominju do 75, neki do 150, ali općenito mišljenje je da poslje 200 gubi smisao tj kvalitetu.
Blagodarim na odgovorima. To bi bilo nezanemarivih 67 LL knjiga(rekao sam sam sebi da neću skupljat nijedan dugi serijal osim NN).
Nego u tih prvih 200 ulaze i oni specijalci gdje se likovi nalaze u ostalim poznatim pričama kao npr Put oko svijeta za 80 dana ili to spada u nekakve specijale?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 05/07/2022 06:00:50
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 05/07/2022 : 07:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

quote:
Originally posted by ivanl

Dobro si me sad podsjetio, moram izvuci komplet Lazarusa Ledda i cijelog ga iscitati. To mi je bilo na umu, u meduvremenu sam zaboravio, ali sad si me prisjetio.



Heh, ja to upravo radim i uživam.
Larry je zakon!!!



Lazarus je ćaća

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/07/2022 : 08:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

OK, znači do broja 200 je OK. Vidim da neki spominju do 75, neki do 150, ali općenito mišljenje je da poslje 200 gubi smisao tj kvalitetu.
Blagodarim na odgovorima. To bi bilo nezanemarivih 67 LL knjiga(rekao sam sam sebi da neću skupljat nijedan dugi serijal osim NN).
Nego u tih prvih 200 ulaze i oni specijalci gdje se likovi nalaze u ostalim poznatim pričama kao npr Put oko svijeta za 80 dana ili to spada u nekakve specijale?



Prvih 75 epizoda je rapsodija od stripa. Tih 75 epizoda cine jedan od najvaznijih i najboljih serijala ikad u devetoj umjetnosti. Crtezom i scenarijem. Ukratko.

Ja, kao veliki fan, ne mogu ti sad bas kazati da ne valja poslije 200. Kakav bi bio to Fordovac? Vec sam ti rekao gore broj 200 je crtao Magnus.

Ne spadaju. Specijalci su Specijalci.

Ako zelis daj mi svoj broj, pa cu ti poslati neke dragocjene liste, neces vise trebati pitati nikog nista o Fordologiji.


Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/07/2022 : 08:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Pa da, planiram obnovit AF sa Libellusom.



E onda, ovo se zove zavist u punom znacenju rijeci. 😉 sto sad osjecam. (Ako ih nisi ponavljao kroz desetljeca kako kazes), jer ti sad uranjas u jedan ocean strip ludila. I jos kakvog... otisnutog kao da drzis originale pred sobom. Blago ti se!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000