forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor 5000, 7000, 9000 .... Svašta
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17652 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/08/2022 : 14:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
seme u dilan doga mogu skontati
ali u zagora nema šanse
pa dje su tu bile polugole trebe?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46450 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/08/2022 : 14:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

seme u dilan doga mogu skontati
ali u zagora nema šanse
pa dje su tu bile polugole trebe?


Mozda je koji pacijent baca na Chica

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1111 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 03/08/2022 : 10:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goodpaso

Znam lika koji je platio 100e Pez figuricu Vucka sa zimske olimpijade u Sarajevu i kaze da je super prosao...



Ako se gleda na cijenu i jeste...neki manijaci plaćaju crnog Vučka i 350 eura...

Ajme koliko sam ih ja porazbijao tamo 84'-te uf...digne mi se kosa na glavi...najmanje 2000 eura otišlo u dim...

A još šta mi je brat figure He-Mana iskidao (mene nije bilo doma, a mama mu dala da se malo 'igra' sa 'igračkama'), otrgao im glave...i tu ošlo jedno 2 000 eura (da ih danas prodajem)...Rio Blast, Mantena, Skeletor (Terror Claw verzija), He-Man, Hordak (Buzzsaw verzija), Rattler, Scare Glow, Stonedar, Blade, Saurod...

Ostao mi sada samo Squeeze koji je toliko isprljan da ga sad koristim kao mamac za hobotnice...

Onda je jednog dana mama dala rodici moju kolekciju ''ALFA''...svih 22 broja...koji su bili glanceri...

Od tada sve stripove i kolekcije držim pod ključem...i imam striktno pravilo da nikome ne posuđujem stripove...mogu gledat, ali posuđivanja nema....

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25727 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/08/2022 : 11:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Figurice He-Mana je bilo kupit kod nas?
Originalne?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1111 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 03/08/2022 : 12:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Figurice He-Mana je bilo kupit kod nas?
Originalne?



Da, original. 10-12 ondašnjih maraka. U Duty Free Shopovima (po izgledu je bio sličan Mulleru danas)...

Nama u Šibeniku je jedan bio na obali...pa sam ja to većinom popodne kupovao jer je otac radio drugo smjenu....pa bi me mater pustila da odem kupiti....inače nisam smio dalje od ulice ić.

A na pijaci je bilo kupit loše kopije...al to nitko nije kupovao...

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja

Edited by - Dr.GonZo on 03/08/2022 12:42:10
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25727 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/08/2022 : 12:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Za kopije znam...Nisam zna za originale.
Još da ih je bilo ostaviti neraspakirane🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1111 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 03/08/2022 : 13:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
Eh, da neraspakirane.... Dobra bi se cijena mogla uhvatiti za njih. Al, ko ih je moga ostavit neraspakirane kad imaš 10 godina. Stawit Scare Glowa da cijelu noć svijetli u sobi...neprocijenjivo...

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000