forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Ukidanje moderatora
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 08/08/2022 : 09:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Mlađo, ne izvinjavaj se nikom. Drugi imaju problem što ne mogu da te prihvate takvog kakav jesi. Ti radiš najbolje što umeš i možeš. Ako i postoje neka ograničenja ili greške u tvom radu, nisi ti kriv.

Nemoj da te ceo ovaj slučaj skrene sa dobrog puta.
Očekujemo neke nove priče iz podzemlja, neke nove akcije spašavanja ukradenih stripova.

Pusti Markosa što te kritikuje. Da nema tebe, morao bi on to da radi. Sledeći put kad ti uputi kritiku, ti ga banuj. Da se vidi ko ovde kome treba.
Ti si Mlađo, ovde svojom dobrom voljom i za naše dobro. Činiš dobro delo, a oni te kritikuju!
Nemoj da te lažu, da ne treba da izbacuješ ljude ne bi postojala ta opcija. Samo udri po kaznama.

Vidim da si sada u znak dobre volje vratio jednog sa pogrešnim stavom.
Još jedno dobro delo. Nije da si pogrešio kad si ga banovao, nego si pokazao da možeš da ga, grešnog, pomiluješ kad si dobre volje.

Ja bih te glasao za forumaša godine, samo još da te unaprede na funkciju - forumaš.




nema potrebe više o mlađi, moderaciji,... tako je kako je i promijenit se neće ništa. ne vidim ni želje, ni volje ni mogućnosti...
nije m-liku ovo prvo ovakvo sranje, ni drugo, ni treće, ni četvrto... sasvim sigurno ni zadnje.
blamdjo se popraviti neće, nije to razbijeni sat kojeg ćeš odnijeti uraru da zamjeni neispravne dijelove, to je prije kao da baciš kamen u more pa urlaš na njega "plivaj, leđno plivaj!!"
ništa od toga. jbg, to je jednostavno priroda stvari, ili ako hoćeš, privatni forum privatna pravila privatne odluke, odnosi... stoga, uzmi ili ostavi. ja sam se napokon pomirio s tim. nirvana.

edit:
šteta što je za vrijeme ovih cirkusa Chief "di je belaj tu sam" Warhead na tromjesečnom guljenju krumpira.
ali bit će još prilika, bit će još smijeha... još banova.

forumski život = kruh sa sedam kora... moderatorski sa osam

hejt, jal & rock 'n' roll

Edited by - verab on 08/08/2022 18:03:34
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1671 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 08/08/2022 : 09:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
I ne treba ništa da se menja. Ovako je mnogo zabavnije.

Edit: a ja se čudim kako se poglavica ne oglašava.

Resistance is futile.

Edited by - borg on 12/08/2022 13:57:59
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/08/2022 : 14:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by kiky

i to je to?

imate mladju - perfidnog bahatog mutikašu koji kupuje ukradenu robu. imate drskog manhuntera koji ga štiti, zaključa topik o njegovom "dobrom" djelu i prijeti meni da će me izbaciti ako ne prestanem postavljati previše pitanja o cijelom tom sumnjivom slučaju (uz poslovično jalovu izliku da vrijeđam naokolo). imate markosa koji se ovdje oglasi patetičnom notom uz zaključak da "tako više neće ići".

ali ovaj gore navedeni trolist složno ide dalje. ništa se neće promijeniti



Pa onda kad je sve po starome, Kiky dušo a volio si trčati Mlađi pod suknju, trkni još jedan put pa mu možeš usput i p......



Rakosi je mlađaron.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/08/2022 : 14:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Mlađo, ne izvinjavaj se nikom. Drugi imaju problem što ne mogu da te prihvate takvog kakav jesi. Ti radiš najbolje što umeš i možeš. Ako i postoje neka ograničenja ili greške u tvom radu, nisi ti kriv.

Nemoj da te ceo ovaj slučaj skrene sa dobrog puta.
Očekujemo neke nove priče iz podzemlja, neke nove akcije spašavanja ukradenih stripova.

Pusti Markosa što te kritikuje. Da nema tebe, morao bi on to da radi. Sledeći put kad ti uputi kritiku, ti ga banuj. Da se vidi ko ovde kome treba.
Ti si Mlađo, ovde svojom dobrom voljom i za naše dobro. Činiš dobro delo, a oni te kritikuju!
Nemoj da te lažu, da ne treba da izbacuješ ljude ne bi postojala ta opcija. Samo udri po kaznama.

Vidim da si sada u znak dobre volje vratio jednog sa pogrešnim stavom.
Još jedno dobro delo. Nije da si pogrešio kad si ga banovao, nego si pokazao da možeš da ga, grešnog, pomiluješ kad si dobre volje.

Ja bih te glasao za forumaša godine, samo još da te unaprede na funkciju - forumaš.





Eto jednog lijepog teksta

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 20/10/2022 : 12:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab


šteta što je za vrijeme ovih cirkusa Chief "di je belaj tu sam" Warhead na tromjesečnom guljenju krumpira.



Kako je krenulo, moraću da menjam ime u Papillon. Ostaje jedno prazno mesto na poziciji Louis Dega

Lepa tema i glasam za naslov.

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000