forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 224 - Obitelj Campbell
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

vknez
Average Member



Croatia
593 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 01/08/2023 : 11:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
Odličan strip. Baš mi je lijepo sjeo. I za razliku od klasičnih stripova, ovdje likovi pogibaju...

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 05/02/2024 : 18:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Sasvim je očito po prvih par pogleda na strip na što podsjeća (Disney), ali Munuera je ovdje upakirao nešto što, iako je nacrtano, je avantura za pomalo ozbiljnije ljude.
Campbelli su formirani u kratke crtice koje čine 5 poglavlja, ali radnja je u biti tečna i sve se nadovezuje i prati.
Ima tu dosta klišeja i onih "obaveznih" elemenata u priči, ali cijeli pristup je dosta iznenađujuć i autentičan.
Humor je ovdje itekako prisutan i vrlo je dobro pomiješan s radnjom, ali strip se ne libi izvaditi najveće emocije iz svog arsenala.
Ne mogu reći da je radnja nešto kompleksna i teška za pratiti, ali ima taj neki blockbusterski užitak dok se prati, podsjeća malo na Pirate s Kariba.
Možda su neke fore slabije i nekada manje sjednu, možda ovi klišeji pokvare nekakav originalniji zaplet/rasplet, možda se radnja stripa katkada činila prozirnija i slabija, ali prema kraju je Munuera to sve jako dobro grupirao i ekipirao. Emotivno, ali i narativno, vrlo dobro izveden kraj i sasvim je opravdao uloženo vrijeme u čitanje.
Campbelli su topla, emotivna, ali i duhovita avantura. Problem je što nekada pati od svojih mnogih klišeja i otrcanijih narativnih pravaca, ali sve u svemu je u konačnici više nego zbroj svojih cjelina.

4/5

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1189 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 05/02/2024 : 19:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Ajd da razresimo ovu dilemu ako moze
nesto sam umislio da je neko rekao da ce
mozda biti neki nastavak ovoga?
(ili je mozda neki kraj "za sada" bez klif hhengera, pa ako bude jos albuma, bude?)
Da li sam to pogresno razumeo ili sta?

Ako moze odgovor bez spojlanja tipa
"ma kakav nastavak bla bla"

Na listi mi je za potencijalnu nabavku ovaj strip i jos jedno drugih 15 kolorka
(pa treba to sve organizovati kako, kada i da li)

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 05/02/2024 19:36:18
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1248 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 05/02/2024 : 23:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Uzmi ovo. Nečes požaliti. Priča je zaokružena i nisam čuo, da se pominje neki nastavak.

Edited by - Vid on 05/02/2024 23:24:20
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1189 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 06/02/2024 : 18:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Hvala na odgovoru Vide.

Under construction.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000