forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 LOTR Rings of power
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 10/03/2024 : 19:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea
Onaj šešerđija me malo ignorira i zaobilzi odgovore na direktna pitanja. Neka mu...


Ti to na mene misliš ili koga? Ne znam di te ignoriram i zaobilazim kad sam danas proveo sigurno 15ak minutu na ovom topiku. Ne očekuješ valjda da cijelu nedjelju stražarim na forumu za tvoja pitanja :)

Mislim da si krivo shvatio Lord Vaderov post.

Znači zamisli sljedeće:
-imaš Bilbovu rođendansku feštu ali Universal ne da da koristiš Brandybuckove i Proudfoote/feete. Umjesto toga staviš nekakve crne hobite.
- imaš put kroz Moriju ali nemaš bitku s Balrogom jer je Tolkien umro prije nego je to razradio. Umjesto toga staviš nekakvog zombi uruk-haia. Jer su zombiji danas popularni zbog Walking Deada pa nek raja puši.
- imaš događaj Theodenovog egzorcizma ali bez Gandalfa zbog problema sa pravima. Umjesto njega staviš haradrimskog šamana zbog toga jer su crni ljudi imali kratku minutažu u Lotru pa da malo ispravimo nepravdu.
- imaš bitku kod Osgiliatha ali nemaš scene sa Kraljem vještacem od Angmara. Jer scenariste boli kurac.

Eto to ti je RofP, u prenesenom značenju naravno. Znači događaja i likova ima ali ne u potpunosti, zbog različitih razloga. Uglavnom krivih.
Je li sad jasnije?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 10/03/2024 : 19:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
Ma nema nikakve rasprave, serija je teško smeće na više nivoa. Woke nebuloze su tu najmanji problem.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/03/2024 : 19:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Ovdje možeš, ali pazi ako se dotaknete treće sezone Picarda.



Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 10/03/2024 : 20:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

Ma nema nikakve rasprave, serija je teško smeće na više nivoa. Woke nebuloze su tu najmanji problem.



To što netko nema talenta nije njegova greška ili nešto što radi namjerno, a isto vrijedi i za debilnost producenata. Ali nabijanje četvrtastog klina inkluzivnosti u okruglu rupu Tolkienove mašte je svjesno i namjerno i bezočno i kriminalno.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/03/2024 : 00:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by BeaGea
Onaj šešerđija me malo ignorira i zaobilzi odgovore na direktna pitanja. Neka mu...


Ti to na mene misliš ili koga? Ne znam di te ignoriram i zaobilazim kad sam danas proveo sigurno 15ak minutu na ovom topiku. Ne očekuješ valjda da cijelu nedjelju stražarim na forumu za tvoja pitanja :)

Mislim da si krivo shvatio Lord Vaderov post.

Znači zamisli sljedeće:
-imaš Bilbovu rođendansku feštu ali Universal ne da da koristiš Brandybuckove i Proudfoote/feete. Umjesto toga staviš nekakve crne hobite.
- imaš put kroz Moriju ali nemaš bitku s Balrogom jer je Tolkien umro prije nego je to razradio. Umjesto toga staviš nekakvog zombi uruk-haia. Jer su zombiji danas popularni zbog Walking Deada pa nek raja puši.
- imaš događaj Theodenovog egzorcizma ali bez Gandalfa zbog problema sa pravima. Umjesto njega staviš haradrimskog šamana zbog toga jer su crni ljudi imali kratku minutažu u Lotru pa da malo ispravimo nepravdu.
- imaš bitku kod Osgiliatha ali nemaš scene sa Kraljem vještacem od Angmara. Jer scenariste boli kurac.




I na kraju, naravno, Samwise umjesto da oženi Rosie Cotton, uvali gosponu Frodu jednu mokru žvaku, nakon čega mu Frodo pokaže svoj precious.
Na Aragornovoj krunidbi, umjesto Liv Tyler se pojavljuje neki transgender.
Zašto sve to? Pa čisto zato da se neko ne bi osjećao uvrijeđeno i zapostavljeno, bez obzira na utjecaj na Tolkienovo djelo.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 16/03/2024 00:41:46
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 16/03/2024 : 09:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
A Shire scene snimane su u savanama Nigerije i toponimi nemaju "homely" engleska imena tipa Tuckborough, Whitfurrows ili Brandywine, nego Egagbenebe, Ndieche Ndiogwa i Komadugu Yobe, jer i idealizirani krajolici potiču "mračne nacionalističke" osjećaje:

https://www.yahoo.com/news/paintings-british-countryside-evoke-dark-140508085.html?guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAEM6jEIG5jhHKMyDpVC3pJILQK5JVot3VyvGzM_ls5GDv5RFYe9-eNKUpzmtZXDxe2d8FI97Al9ZfrseniouSEqPcNoXWmiYmiNGfuLVi9L03Tlc8oDOhD0uX92rFeUYgeDekeDaPnGvkvlBncqjpahQEKsqaw3HTA64gqKy3Psu

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 16/03/2024 10:08:08
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000