forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Prijedlog za rubriku "Nova strip izdanja"
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Charlito de la Vega
Junior Member



Croatia
328 Posts

Member since 26/07/2011

Posted - 10/09/2022 : 13:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Charlito de la Vega a Private Message  Reply with Quote
Prijedlog za Markosa u svezi rubrike "nova strip izdanja" na dnu početne stranice.
Je li moguće napraviti tzv. "hover mode" (lebdenje) kad se kursorom pređe preko slike naslovnice pa da članovi mogu dobiti info u svezi izdanja, a da ne moraju otvarati link?
Otvaranje cijele stranice ima smisla samo, ako se želi ostaviti komentar na strip, a pri povratku se rubrika resetira pa zna ponekad biti frustrirajuće.
Znam, može se i otvarati zaseban tab, ali mislim da "hovering" ne bi bio loš i bilo bi preglednije, naravno, ako je izvedivo.
LP

I don't want to be one wave in the water
but sea will drag me deep: one more haggard drowned man.

Markos
Webmaster



Croatia
28936 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/09/2022 : 13:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Moguće je, ali ne da mi se tim bakćati, iskreno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28936 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/09/2022 : 13:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Mislim, klikom na mouse wheel se otvori link u novom tabu, ne vidim problem.

Trouble will find me
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000