forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Moja prva Manga
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

naker
Advanced Member



3497 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 11/01/2023 : 18:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Vrh je story arc sa androidima & Cellom, nakon nedodirljivog Nameka & Freeze najbolje od DBZ.

Buu saga je već znala da zamori jer je bila predugačka i prepuna nelogičnostima.
Go to Top of Page

Chui
Average Member



929 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 11/01/2023 : 18:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Vrh je story arc sa androidima & Cellom, nakon nedodirljivog Nameka & Freeze najbolje od DBZ.

Buu saga je već znala da zamori jer je bila predugačka i prepuna nelogičnostima.


Ta mi je vrlo dobra, al već se tu počelo razvlačiti, a na Buu sagi se to još više rasteglo ali i Buu saga ima dobrih momenata.
Go to Top of Page

Heisenberg
New Member



Serbia
289 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 11/01/2023 : 21:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
ja ti preporučujem Berserk od Darkvuda ako ga nemaš

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

Chui
Average Member



929 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 11/01/2023 : 22:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heisenberg

ja ti preporučujem Berserk od Darkvuda ako ga nemaš


Baš sam uzeo prve tri knjižice prije mjesec dana, dobar mi je al mi nije baš toliko napet. Sljedeći na redu za čitanje mi je Ghost in the shell.
Go to Top of Page

Heisenberg
New Member



Serbia
289 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 12/01/2023 : 01:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by Heisenberg

ja ti preporučujem Berserk od Darkvuda ako ga nemaš


Baš sam uzeo prve tri knjižice prije mjesec dana, dobar mi je al mi nije baš toliko napet. Sljedeći na redu za čitanje mi je Ghost in the shell.

Ovaj prvi ark je samo uvod, pri kraju trećeg tankobona počinje zlatno doba iliti Golden Age Arc koji je prebrutalno odrađen u animeu iz 1997 al nmp kakav je u mangi

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3497 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 12/01/2023 : 01:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui
Sljedeći na redu za čitanje mi je Ghost in the shell.



Bolje da gledaš anime film, ili Stand Alone Complex anime seriju, ma i ona nesrećna Holivudska adaptacija OK, samo ne taj strip
Go to Top of Page

Chui
Average Member



929 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 12/01/2023 : 10:32:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

quote:
Originally posted by Chui
Sljedeći na redu za čitanje mi je Ghost in the shell.



Bolje da gledaš anime film, ili Stand Alone Complex anime seriju, ma i ona nesrećna Holivudska adaptacija OK, samo ne taj strip


Gledao sam anime film i holivudsku adaptaciju koja mi je bila čak ok jer nisam prije nje gledao anime
Go to Top of Page

Chui
Average Member



929 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 12/01/2023 : 13:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heisenberg

quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by Heisenberg

ja ti preporučujem Berserk od Darkvuda ako ga nemaš


Baš sam uzeo prve tri knjižice prije mjesec dana, dobar mi je al mi nije baš toliko napet. Sljedeći na redu za čitanje mi je Ghost in the shell.

Ovaj prvi ark je samo uvod, pri kraju trećeg tankobona počinje zlatno doba iliti Golden Age Arc koji je prebrutalno odrađen u animeu iz 1997 al nmp kakav je u mangi

frend mi je baš isto preporučio
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3497 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 12/01/2023 : 13:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Ko se upušta u Berserk obavezno čitati zaključno sa Zlatnim dobom, pa nek onda proceni jel taj strip za njega ili ne
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000