forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 333 - Osveta bez kraja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 23/10/2022 : 20:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Meni je crtež iz onog starog doba bolji , tako npr. bez obzira na kvalitet priče , puno ću bolje prihvatiti Verrnijev crtež , koji me vraća u to neko vrijeme, nego ove neke nove gdje Zagora prepoznam po majici .Hoću reći da sada ove neke nove epizode nacrta Ferri , Donateli Bignoti i da imam 10-12 god. zlatni period Zagora bi još trajao
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16781 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/10/2022 : 08:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

dakle, objasnite vi meni (po vašoj definiciji Zagor "hejteru"), kako ja ove nove Burattinijeve, Rauchove, Pernioline, Mignaccove, Zamberletijeve brljotine ne mogu čitati, no s guštom po stoti puta pročitam Nolittine uratke (čak i ne nužno iz onog Zagorovog zlatnog perioda).
hint: ne, ne radi se o nostalgiji jer sam veliku većinu Nolittinih epizoda čitao tek u Ludensovom Klasik izdanju.



Pa Nolita je ustvari dosta loš to jest pisac za dječicu od 12 godina. Meni osobno simpatičan, baš mi je simpa čitati te priče koje su pisane za nivo male djece, mogu se prilagoditi.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16781 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/10/2022 : 08:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

@Gru
Osjecaj isti.
Stvar je u tome sto smo odrasli i prevazisli smo ove forsirane gluposti, a pisci novih avantura su jednom limbu, zarobljeni u infantilnom balonu i misle da mi imamo IQ djeteta i ponasamo se kao Sloth Fratelli ("Goonies"). Zato to ne prolazi kod nas.



Problem je nostalgija. Nešto što si čitao kao dijete ti se ureže u pamćenje. Recimo ja tek sad kad pročitam neku priču od Nolite uviđam koje su to brljotine ali simpatične.
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



628 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 24/10/2022 : 09:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
ajde dosta svađe i prepiranja, ne volim ni jedne ni druge :P cjenite sto smo imali, sto imamo, usporedivajte, analizirajte, imate svakakva izdanja Zagora i ostalih stripova na raspolaganju, zivot je lijep.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4325 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/11/2022 : 23:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Ova epizoda me Bas ugodno iznenadila. Pomalo neocekivan kraj, Ali UStvari ima Logike jer Mi se nikako nije uklapala ona zena koja stalno Prati bumonta. Na kraju ti dode zao i zbog sudbine glavnog negativca. Cak je i Karolin crtez dobar
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



628 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 30/11/2022 : 10:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
da, dobra i razrađena priča
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000