forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Glazbeni izazov: 10x10 u 2023.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 25/09/2023 : 20:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

- X Japan: The Last Live (2001)
Ovo mi je bilo baš dobro. Pitak i melodičan (i pomalo sladunjav) metal s puno balada i natruhama klasike. Sigurno ću preslušati i studijske albume, a vidim i da se bend ponovo okupio i već neko vrijeme pripremaju novi album. Hvala Paki! (A mogao bi i nastaviti s tim pregledom japanskog metala )

- Boris: Pink (2005)
Ovi stvarno sviraju svašta. Zvuče dosta američki, a (barem) jedan od vokala kao da je iz Seattlea. One stvari koje su najviše metal su mi ujedno i najbolje, ali sve skupa mi i nije baš napeto.





Iskreno, zaboravio sam na tu temu japanskog metala Ajd potrudit ću se ovih dana nastaviti... Zanimljivo da si se prebacio na Boris. Taj bend je doslovno zečja rupa svega i svačega, miješaju raznorazne žanrove... Ja nisam baš neki preveliki njihov ljubitelj, no Heavy Rocks iz 2002. mi je bio čisto solidan stoner.


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6925 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/09/2023 : 21:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01


Iskreno, zaboravio sam na tu temu japanskog metala Ajd potrudit ću se ovih dana nastaviti...


Much obliged.


quote:
Originally posted by Paka01


Zanimljivo da si se prebacio na Boris.


Spomenuli ste ih ti i vukozec na toj temi pa rekoh da čujem kako zvuče. Mada mi se sad čini da sam mogao i bez toga.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4851 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 22/01/2024 : 09:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Paka, nisi pobrojao one koji su prešli ciljnu crtu, neozbiljno, ccc :)


Ja sam se u nekom trenutku prestao igrati pa nisam dovršio izazov. Kao što sam i predvidio, najveći kamen spoticanja su ispali Grammyji.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000