forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Debljina integrala
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/03/2023 : 14:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Meni su BDi u kolorka formatu (28cm) OK do max 250ak stranica ili 5 albuma.
Najugodniji su pak 3u1.
Manji formati ala Saga i ostali američani su mi OK do 500injak strana, a najugodoniji do 350ak.
Mrtvaci imaju top cijenu i u početku mi je to bilo bogovski dok nisam probao čitati, jedni su mi se čak malo odlijepili kod drugog čitanja, ugl tu mač je 1100 strana.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 17/03/2023 : 15:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Mogu dati komentar samo o fibrinim izdanjima.

Uglavnom volim integrale (orka, kolorka) I tanje i debele.( najveći mi je mislim veliki mrtvac).

Imam stare spaghetti brothers. Kada sam vidio novije integralno izdanje, ono mi se nije svidjelo. S druge strane imam i mrtvace koje sam nekoliko puta slistio, jedino što ih moram držati vodoravnom.

Tako da sam sebi skačem u usta. Zapravo Fibri više zamjeram neadekvatne formate (npr preveliki batmani) koji su mogli biti manji poput drugih amerikanaca. A opet jako mi se sviđa Sandman. Tko će mi više udovoljiti.

Edited by - Kerempir on 17/03/2023 15:07:04
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/03/2023 : 09:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Mogu dati komentar samo o fibrinim izdanjima.

Uglavnom volim integrale (orka, kolorka) I tanje i debele.( najveći mi je mislim veliki mrtvac).

Imam stare spaghetti brothers. Kada sam vidio novije integralno izdanje, ono mi se nije svidjelo. S druge strane imam i mrtvace koje sam nekoliko puta slistio, jedino što ih moram držati vodoravnom.

Tako da sam sebi skačem u usta. Zapravo Fibri više zamjeram neadekvatne formate (npr preveliki batmani) koji su mogli biti manji poput drugih amerikanaca. A opet jako mi se sviđa Sandman. Tko će mi više udovoljiti.



+1 na Metnema i općenito velike američane, meni više paše onaj manji format. Ali to nije tema.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1709 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 18/03/2023 : 10:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Ja obrnuh oba Šabutea a da nisam ni pomislio da mi je teško držati i čitati...
Dok je Sandman bio izazov. Što zbog odsjaja, što zbog težine i formata...
Slažem se sa prethodnim rečenim:
Mislim da je tu veći faktor format i težina papira nego prost broj strana.

Takođe, obla rikna bi za buce lakše ležala u ruci nego preširoka, ravna rikna koja ipak mora da se položi na sto, osim ako neko nema šake kao lopate, pa mu lepo leži i rikna od 15cm u ruci...


Resistance is futile.

Edited by - borg on 18/03/2023 10:34:56
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000