forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: ORKA SP 51 - Šetač
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jaki
Advanced Member



Croatia
25964 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/05/2023 : 14:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
nisam ubra koje su nove priče...
da li je do mene ili do Taniguchija?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
205 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 20/05/2023 : 17:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
6.46/10

https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 20/06/2023 : 01:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
Sjajan neprežaljeni Taniguchi. Žao mi je da ovo nije cijelo u boji i na većem formatu, ali pretpostavljam da je tako odredio autor / nositelj prava.

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

stbojan
New Member



Serbia
275 Posts

Member since 29/10/2011

Posted - 16/10/2023 : 01:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send stbojan a Private Message  Reply with Quote
O malim i velikim stvarima, običnim i neobičnim, o promatranju i primećivanju, o trenutku koji živimo i spoznaji istog, o davanju i prihvatanju, o slobodi, opuštenosti i uživanju. O lepoti i ljubavi!

I pored toga što mi je Šetač (prvo izdanje) smislenije i bolje/kompaktnije rešeno kao celina, ovo drugo izdanje ipak ima neki dodatni, vrlo snažan i lični, narativ koji može da upotpuni sveukupni ugodjaj prvobitno ispričanog, posebno ako se neki segmenti priče doživljavaju lično.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2470 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 29/01/2024 : 19:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Nekada mi se cini da kada napravim veliki odmak, vise godina, od ponovnog citanja, da uopste ne citam isti strip. Ili godine cine svoje, ili ipak ovo novo izdanje, kao i da nije sve isto...

Meni je sada jos vise prijalo, godilo, majstor je majstor.
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2485 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 12/02/2024 : 13:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message  Reply with Quote
Čak i za Taniguchija malo drugačiji strip, jedan od onih za koje možemo slobodno reči, da je više lirika nego epika (iako su kod Taniguchija svi stripovi više-manje na granici). Težak strip za jednoznačnu ocjenu, meni sa ovim godinama, iskustvima i stripovskom kilometrinom ispada 8,5/10 - stripove u prvom redu doživljavam kao entertainment, pa mi ovakve stvari u prevelikim dozama ne pašu previše (jebiga, izgleda posljedica zadojenosti Bonellijem u formativnim godinama).

Strip se isplati imati na kakvoj dostupnijoj polici, pa svake toliko okrenuti priču, dvije, tri..

Edited by - GGG on 12/02/2024 13:52:18
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6975 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/03/2024 : 23:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Pročitao i Director's cut. Složio bih se sa stbojanom da je prvo izdanje smislenije i bolje kao cjelina. Dodatne priče imaju svaka svoju draž, ali nekako kao da ne pripadaju ovdje. Mislim da tom osjećaju doprinosi i povećana količina teksta u tim pričama. Boja je dobrodošla (u ovim količinama). Sve u svemu, tko ima prvo izdanje ne mora duplirati (osim ako nije kompletista).

Nego, zašto je priča "10 godina kasnije" pomaknuta sa zadnjeg mjesta u sredinu zbirke?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000