forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: ORKA 57 - Cat Claw
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

alexts
Advanced Member



Serbia
6809 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 29/01/2024 : 15:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH


Čovjek je napisao da mu je dosadilo već nakon 200 strana ili manje, pa nije to neka količina po meni, a nije ni svih 600injak strana.

Sjetim se kako su meni ljudi objašnjavali tu kako bi Blueberrya treba čitati malo više epizoda jer da postaje sve bolji (i da je to nešto najbolje od westerna ikada), pa sam svejedno odustao nakon 9 pročitanih epizoda jer mi jednostavno ne leži taj starinski način pripovjedanja i tabla krcata manjih sličica. Nismo svi za sve, i ne mora nam se svima sviđati isto, ne bi bila fora da je tako.





Sve Ok.
Jedino 200 strana je relativno malo/mnogo; za Cat je to 10 epizoda, za nekog (razvučenog, sporog) Bonelija pola epizode.

Edited by - alexts on 29/01/2024 15:41:34
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 31/01/2024 : 22:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
sto ljudi-dvista sisa...lako to što ne volite cc...aj nemoj volit brku ili ga pokušajte ocrnit ovdje...tko je brko?
nek vam bane kaže...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5818 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 06/02/2024 : 00:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

sto ljudi-dvista sisa...lako to što ne volite cc...aj nemoj volit brku ili ga pokušajte ocrnit ovdje...tko je brko?
nek vam bane kaže...



Brko sa belim Stratocasterom je nedostizni san Jakova Stranice sa Les Paulom...
Go to Top of Page

karuro
New Member



116 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 06/02/2024 : 07:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH


Chuiu se nije svidio strip, većini se sviđa. Argumentirao je svoj stav i OK, je.
Meni je pomalo bzvz taj stav, nije to za čitati u šutu jer dosadi.
Čovjek je napisao da mu je dosadilo već nakon 200 strana ili manje, pa nije to neka količina po meni, a nije ni svih 600injak strana.

Sjetim se kako su meni ljudi objašnjavali tu kako bi Blueberrya treba čitati malo više epizoda jer da postaje sve bolji (i da je to nešto najbolje od westerna ikada), pa sam svejedno odustao nakon 9 pročitanih epizoda jer mi jednostavno ne leži taj starinski način pripovjedanja i tabla krcata manjih sličica. Nismo svi za sve, i ne mora nam se svima sviđati isto, ne bi bila fora da je tako.





Meni je tako sa Ken Parkerom. Kažu ljudi top strip, postaje sve bolji što ga više čitas. Pročitao 10 epizoda,tog "top" niti na obzoru. Pročitao 20 epizoda, i dalje čekao to top. Nakon 34 epizode odustao.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/02/2024 : 09:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Samo iz znatizelje, koji su po tebi top stripovi karuro? Unutar Bonellija ako moze, a moze i sire sa svim vrstama stripa. Iskreno me zanima, da vidim sa cime se to moze porediti.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

karuro
New Member



116 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 06/02/2024 : 13:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
Od Bonellija mi je definitivno broj jedan Nathan. Na drugom mjestu ide Dylan, pa treće Zagor/Martin M/Nick Raider. Sandman mi je top nebonelli. Imam još favorita, ali popis bi bio dugačak. Ovi navedeni su mi u vrhu.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/02/2024 : 01:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
Originally posted by globinjo

sto ljudi-dvista sisa...lako to što ne volite cc...aj nemoj volit brku ili ga pokušajte ocrnit ovdje...tko je brko?
nek vam bane kaže...



Brko sa belim Stratocasterom je nedostizni san Jakova Stranice sa Les Paulom...



A obojici da je biti crni brko iz 'crne subote' s crnim SG Gibsonom...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000