forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - države van ex-Yu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/09/2023 : 15:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by vukozec

Gov't Mule naravno nisu nikakav cover bend



Ne lazi napaceni narod.
Krive si podatke podastrijeo.
Ja sam ti prezentirao tocne.




Ništa ja ne lažem, već ti, ali znam ja da ti ne lažeš namjerno, već samo paušalno lupetaš...

Više studijskih albuma obrada od Mulea imaju npr. i Cave i Stonesi, a bome ima i taj neki Springsteen kojeg spominješ, a o Dylanu da ne govorimo :)

A to što Mule na koncertima od 4 sata odsviraju set od pola sata uvijek nekih novih obrada, odsviranih na njihov način, je naravno samo dokaz sviračkog umijeća i stamine po kojima im nema premca.

Ps: Što se tiče Allmana, tu Haynes obrađuje sam sebe, jer uglavnom izvodi pjesme kojima je on autor ili koautor.



Huh,

Dakle ovo ti je bio bas blagi test, (nekoc poznatom nogometnom frazom iskazano), onako iz zajebancije, no doslovan si pa si reagirao. Mene je samo zanimalo kako ces to uraditi. (Ovo za laz, te napaceni narod), jel...

Tog nekog Springsteena si spomenuo ti. Prvi.

Tog tamo nekog Gnylana, to ti je meni isto kao da spominjes Smrdaju. Znaci, nista. Nula bodova. (Moram ti uzvratiti na aroganciju)

Nego, naslusao sam se ja obrada i albuma obrada. Puno. Volim ih. Glupo je sad usporedivati tko je vise...beee'ze.

Ali meni je kad sviraju uzivo, non stop: Greateful Dead, Timmya Shawa, Floyde, Sabbathe, Alice Coopera, Allman Brosse, Screamin Jay Hawkinsa, Dixona, Bube, Kamenja, Free, Stepenwof, Hendrixa, Neil Younga, Tomicu, Jeff Becka, Elton Johna, ZZi, Cream, Zappu, Kenny Neala, Savoy Browna, Roberta Johnsona, All Greena, Blind Willie Nelsona...(pobogu sto ih nabroji, mogao bi ovako do dna 'stranice') tad je meni doticni bend-cover bend!

I stojim iza toga da sviraju dva ipo sata, ne vise. (Sto je to lose?)

Nego,
sad ozbiljno, pristojno, forumaski, kao, ajmo kazati, poznavatelji materije, ajmo rec kao Rockeri, ljudi, normalna celjad u glavu.

Posto ti uvijek mene nesto propitkujes, a ja nemam problema s odgovorima, (koliko li sam ti puta objasnio to jest odgovorio na tvoja pitanja), zadnji put sam te ja konkretno i direktno upitao nesto jednostavno, no ti si napisao traktat koji s pitanjem veze nije imao...

Pa ti predlazem;

Ajmo mi skupa na Gov't Mule pa cemo do Trsta imati dovoljno vremena da okrenemo glazbu uzduz i poprijeko, na glavu i na guzicu. Mojim autom. Ili tvojim. Ili kako vec...sve igra.

A i drugih tema nece nedostajati i ne bi trebalo biti nista drugo do zanimljivo u najmanju ruku. Stripovi, knjizevnost, filmovi, droga, sex i politika...da nabrojim samo neke od tema.

Sto kazes na to?

Evo konkretnog drugarskog prijedloga. Rekli bi nekad: postene inteligencije...;)




Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4824 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 04/09/2023 : 09:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl



Pa ti predlazem;

Ajmo mi skupa na Gov't Mule pa cemo do Trsta imati dovoljno vremena da okrenemo glazbu uzduz i poprijeko, na glavu i na guzicu. Mojim autom. Ili tvojim. Ili kako vec...sve igra.

A i drugih tema nece nedostajati i ne bi trebalo biti nista drugo do zanimljivo u najmanju ruku. Stripovi, knjizevnost, filmovi, droga, sex i politika...da nabrojim samo neke od tema.

Sto kazes na to?




Ja sam za, ima nas već 3 s foruma :)
Možemo mojim autom, samo se dovucite do ZG.

PS: Paka, neka je u kazalištu, ako je pubika prava ne mora biti ko u kazalištu :)




Edited by - vukozec on 04/09/2023 09:23:59
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/09/2023 : 09:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Vidit ćemo, nešto su mi upale jeftine karte za Maltu u tom sličnom terminu pa možda ipak odem na putovanje
Al bit ćemo u dosluhu, ima vrimena do tada.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/09/2023 : 10:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
To, Vukozeče!

Može!

Ja sam totalno za i ne vidim iz ove perspektive, sad, nikakvu prepreku. Valjda ni tad ništa neće iskrsnuti.
Nije problem ni doći u Zagreb. Dapaće.

Nego sad tehnikalije. Kako ćemo do ulaznica, to jest, trebali ih uzesti unaprijed, odmah... to danas sve brzo nestane.

E da...
Dosta sam koncerata Rock glazbe odgledao u kazalištu, to zna biti fenomenalno.

Zadnji, ono baš šok i ugodno iznenađenje su mi bili Laibach u HNK. Izvanredan nastup u tom ambijentu.


A nastup Eugenea Chadbournea s Jimmy Carl Blackom u kazalištu lutaka u Splitu 2005, kojeg je organizirao moj prijatelj, danas kum, smatram jednim od najboljih intimnih koncerata ikad. A tek poslije u Luxora na cugi i čakuli s njima... uf, uf.

Sjedeće koncerte u Lisinskom da ne spominjem sve; Cavea, Vayu con Dios, Leb i Sol, Grandmothers of Invention...sve odreda sjajni nastupi.


Uglavnom, bude to lijepo, dobro, ugodno i udobno. (Jednom sam cak i zaspao od ugode u Lisinskom, vani je bio snijeg do koljena, a unutra toplo i dusi i tijelu)

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 04/09/2023 10:37:39
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/09/2023 : 12:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
ABBATH / TOXIC HOLOCAUST / HELLRIPPER
4.2.2024. - Budimpešta
5.2.2024. - Beč

Crna zima i Abbath, vrhunska kombinacija!
Ko predgrupe dva odlična thrash benda.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4824 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 13/10/2023 : 15:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

To, Vukozeče!
...



Mladići, karte za Vladinu mazgu u Trstu su v žepu.

Idemo zasad nas 2 mojim autom iz ZG, uzeli smo Platea B (Platea A je rasprodan).
Dakle mjesta u autu još ima ako se netko želi pridružiti.

Ako ste zainteresirani kupite karte i šibajte PM ;)
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/10/2023 : 11:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Kupljene 4 ulaznice za Rammstein u Klagenfurtu!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/11/2023 : 05:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bome, nastavak...

https://brucespringsteen.net/news/2023/bruce-springsteen-and-the-e-street-band-add-22-european-stadium-shows-to-2024-world-tour/

Opet nista od Hrvatske!

Nista, ide se u Dablin, mozda, (nikad tamo nisam bio), ili vec negdje...
Vjerovatno i dvaput. (Nagovara me prika da ga pogledamo u njegovom dvoristu, negdje u Americi), ali Milano, dvije veceri mi izgleda preprivlacno, em obozavam taj grad, em je Sef u Italiji, standardno, najraspojasaniji i daje jos malo iznad vec standardne njegove nadprosjecne koncertne energije.
Uglavnom, slijedi nastavak i ponavljanje gradiva svakako.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3636 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 05/11/2023 : 00:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Pokušat će se uloviti Springsteena, kad već ove godine nisam uspio

Žao mi je da Foo Fightersi zaobilaze iduće ljeto Europu (osim UK) kako stvari stoje

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4824 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 06/11/2023 : 23:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Bome, nastavak...

https://brucespringsteen.net/news/2023/bruce-springsteen-and-the-e-street-band-add-22-european-stadium-shows-to-2024-world-tour/

Opet nista od Hrvatske!

Nista, ide se u Dablin, mozda, (nikad tamo nisam bio), ili vec negdje...
Vjerovatno i dvaput. (Nagovara me prika da ga pogledamo u njegovom dvoristu, negdje u Americi), ali Milano, dvije veceri mi izgleda preprivlacno, em obozavam taj grad, em je Sef u Italiji, standardno, najraspojasaniji i daje jos malo iznad vec standardne njegove nadprosjecne koncertne energije.
Uglavnom, slijedi nastavak i ponavljanje gradiva svakako.



Prag riješen.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/11/2023 : 23:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Koliko te došla karta?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4824 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 06/11/2023 : 23:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Koliko te došla karta?



70 eur parter. I još nije rasprodan. Milano parter 150 eur rasprodan odmah. Go figure.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/11/2023 : 00:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jucer mi je cijeli dan prijatelj pokusavao kupiti ulaznicu za Dublin, ali je stalno ispadao...

Dobro je naravno kupiti kartu jeftinije, ali bit ce toga jos. Uvijek, poslije ima karata.

Pa ako se i da poslije za ulaznicu 200 Dolara vise, jbg. Ides na ono, za sto ne zalis para. Osobno, meni je placanje ulaznica koliko god kostale; nebitno.
To ne smatram nikakvim troskom.

Uglavnom, dat cu koliko treba.

A i davao sam. Vjerovatno bi nekom to bilo suludo bacen novac i bezobrazno astronomska cifra jer se takvo sto trezveno ne prihvaca. Meni to nije bitno. Na koncerte se ide i bas me briga koliko kotaju. I takva mi je cijela ekipa.

Ionako se svi izvodaci i bendovi gase ka lumini...treba to sve pohvatati, 'odraditi', vidjeti i cuti dok se jos moze. Ponoviti sigurno, a i jos sigurnije ako je prvi put.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/11/2023 : 00:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Života ti, to je vrhunska cijena, očekivao sam barem duplo.
Šteta što datumski ne mogu nikako to izvesti.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/11/2023 : 17:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
AC/DC u Minhenu 12.6.
Gradonačelnik Minhena slučajno izlanuo na sjednici

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10746 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/12/2023 : 21:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
U zadnjih deset dana kupio karte za Bruce Dickinsona, Smashing Pumpkins i Mike's Oldfield Tubular Bells.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000