forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 CRNA LISTA
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/01/2011 : 18:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Naspamovacu ga za ceo zivot..
Go to Top of Page

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 26/01/2011 : 23:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message  Reply with Quote
gle čuda, crna lista ima "samo" 18 stranica a bijela 62 :) pohvalno

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/02/2011 : 20:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Sve!!!



da ga puno voliš?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/02/2011 : 00:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno si u pravu!!!
Go to Top of Page

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 27/02/2011 : 19:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message  Reply with Quote
Kad pogledas televiziju i reklame i koliko stvari ljudi kazu za nekoliko sekundi, a tek za minut koliko bi se moglo reci.

Edited by - antares on 27/02/2011 19:21:05
Go to Top of Page

Pajini antikviteti
New Member



Serbia
118 Posts

Member since 04/04/2008

Posted - 14/03/2011 : 23:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajini antikviteti a Private Message  Reply with Quote
allstar
batcox
drusman@optinet@optima-ds
milisav
ozasloscena_sovuljaga

Negativni komentari i crna lista. Poslato je više mailova, bez odgovora ili uz odgovor da će realizovati, pa i posle par meseci ništa od realizacije.

Ako je došlo možda do nekog nesporazuma, nije problem, rešićemo, negativni se može obrisati, za sada je trenutno stanje ovakvo.

To bi bilo to za prvi krug, čekamo realizaciju ostalih aukcija. Još jednom ako ne želite da izmirite svoja dugovanja ili mislite da možete na svoju ruku da odugovlačite, zamolili bi Vas da više ne licitirate na našim aukcijama.

Unapred hvala.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/04/2011 : 09:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
robiveli- lopina koji je imao prije više nickova. Jedna od njih je bio Lukaaa.
Go to Top of Page

Striparnica BUCH
Average Member

Slovenia
642 Posts

Member since 21/03/2004

Posted - 23/05/2011 : 18:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Striparnica BUCH a Private Message  Reply with Quote
big joco

Više od godinu dana nije platio račun.
To nije prvi put, da muti sa novcem, paleta njegovih izgovora je:
- žena plača račune a ona mu je rekla, da je sve plačeno,
- menjao je banku, pa su tamo nešto zabrljali,
- baš danas je bilo plačeno,
- sutra če biti plačeno,
- bio je u inostranstvu
- ...

Striparnica BUCH
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 10/12/2011 : 13:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Korisnik anderwil aka Damir Vujević iz Omiša

Nakon mjesec i po čekanja i dopisivanja i dalje nije platio stripove dobivene na aukcijama. Nakon komunikacije sa drugim prodavačem od kojeg je kupio stripove sam saznao da ni njemu nikada nije platio ali taj prodavač nema običaj stavljati ljude na Crne liste pa zato ne navodim njegovo ime.

Divno iskustvo - prva aukcija prodana zvanično preko stripovi.com aukcija i neuspjela.
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 11/12/2011 : 13:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message  Reply with Quote
Buch! Sem ti rekel, da sem vse kar sem naročil plačal. Celo vnaprej če se ne motim. Da me pa takole javno obtožuješ, pa je dovolj da te sodno terjam za žalitev. Plus tega me žališ celo na tujem forumu v tujem jeziku. Če sem ti dolžan, kot trdiš me toži. Za to v Sloveniji obstajajo inštitucije, na takole raven pa se jaz ne bom spuščal. lahko pa ti naredim ogromno poslovne škode, če komu omenim, kakšen neprofesionalec si. Ta tvoj biznis je že tako na majavih nogah, tako da ni potrebno dosti da pade!

https://www.youtube.com/watch?v=BMkRRvEoVoM
Go to Top of Page

parlament
Starting Member

Slovenia
12 Posts

Member since 03/08/2006

Posted - 03/01/2012 : 12:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send parlament a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dmar

evo prvi put stavljam nekog na crnu listu, parliament (Daniel Frgačič iz Ljubljane)u dobroj vjeri poslao mu stripove, platio poštarinu i dao pozitivne komentare(pošto je već prije od mene kupio par stripova), otad od njega ni traga ni glasa (poslao par mailova), prošlo je već mjesec i pol dana, zato pripazite



Zdravo dmar.

ti si meni u dobri vjeri poslao stripove, došlo je do greške. Evo sad možemo da se dogovorimo da bi ti mene izbrisao sa crne liste.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/01/2012 : 22:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice dmara, fer i korektan prodavac ja mu duzan vec podosta vremena jednostavno kriza... unatoč što je cekao dugo još tolerira.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

hc1012
New Member



Croatia
245 Posts

Member since 10/01/2009

Posted - 20/03/2012 : 20:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send hc1012 a Private Message  Reply with Quote
Wanderer.
Javio se na moj topic potražnje i ponudio mi 2 Dylana u glanc stanju, po njegovim riječima. Ja vjerovao i uplatio stripove, a kad su stripovi stigli, imali su puno "dodatne" opreme (tragovi od čitanja, utori od vezanja i sl.).
Naravno na mail primjedbe nakon primanja stripova nikad se nije udostojio odgovoriti, tak da je kod mene crna lista dobila prvog člana.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 21/03/2012 : 21:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
Prosto je nevjerojatno kako ljudi iskrivljuju tijek dogadjaja da oni budu zrtve i izazovu sazalijevanje.

@hc1012:
pa sto nisi napisao sve cinjenice?

1. da si bio zadovoljan sa AF glancerima
2. da sam ti spustio cijenu 10kuna za ta dva DD-a zbog njihovog stanja

3. posalji mi broj racuna, da ti vratim novac, stripove mi netrebas vracati, pokloni ih nekom klincu u susjedstvu.

4. nakon sto si me prozvao, isao sam traziti mail, stvarno si ga poslao, nisam odgovorio - moja isprika zbog toga.

5. imao si moj broj mobitela, mogao si me nazvati i rijesili bi to, a ne tu izigravati zrtvu za par kuna. Jebote pa kud ovaj svijet ide, jednostavno da covjek ne povjeruje...

6. sto se tice crne liste, tvoje je pravo da me tamo stavis, ali nisi trebao, jer nakon ovog tvojeg ISKORAK-a danas, ne bih ti ionako niti jedan strip vise prodao, tako da nemas brige sto se mene tice. Budi mi pozdravljen

Edited by - wanderer on 21/03/2012 23:31:00
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 22/03/2012 : 17:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hc1012

Wanderer.
Javio se na moj topic potražnje i ponudio mi 2 Dylana u glanc stanju, po njegovim riječima. Ja vjerovao i uplatio stripove, a kad su stripovi stigli, imali su puno "dodatne" opreme (tragovi od čitanja, utori od vezanja i sl.).
Naravno na mail primjedbe nakon primanja stripova nikad se nije udostojio odgovoriti, tak da je kod mene crna lista dobila prvog člana.


Bok,upadam u vas razgovor,oprosti ali mislim da grijesis,Kristijan je stvarno super decko,vise nego korektan,sve se moze s njim dogovoriti,cekao me za novce,cak sam ja njemu prodao los strip pa sam ga morao zamjeniti,vec dugo s njim suradujem i imam samo rijeci hvale.Ispricavam se na upadu i poz
Go to Top of Page

hc1012
New Member



Croatia
245 Posts

Member since 10/01/2009

Posted - 22/03/2012 : 20:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send hc1012 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

Prosto je nevjerojatno kako ljudi iskrivljuju tijek dogadjaja da oni budu zrtve i izazovu sazalijevanje.

@hc1012:
pa sto nisi napisao sve cinjenice?

1. da si bio zadovoljan sa AF glancerima
2. da sam ti spustio cijenu 10kuna za ta dva DD-a zbog njihovog stanja

3. posalji mi broj racuna, da ti vratim novac, stripove mi netrebas vracati, pokloni ih nekom klincu u susjedstvu.

4. nakon sto si me prozvao, isao sam traziti mail, stvarno si ga poslao, nisam odgovorio - moja isprika zbog toga.

5. imao si moj broj mobitela, mogao si me nazvati i rijesili bi to, a ne tu izigravati zrtvu za par kuna. Jebote pa kud ovaj svijet ide, jednostavno da covjek ne povjeruje...

6. sto se tice crne liste, tvoje je pravo da me tamo stavis, ali nisi trebao, jer nakon ovog tvojeg ISKORAK-a danas, ne bih ti ionako niti jedan strip vise prodao, tako da nemas brige sto se mene tice. Budi mi pozdravljen


Nisam to napisao da izazovem sazalijevanje i da ulazim u raspravu s tobom, a niti da me izvrijeđaš kako si to napisao u svom postu, prije nego si ga editirao, pa izbrisao neke dijelove.
Nisam uopće trebao išta pisati ovdje, preskoćio bih ovu raspravu, al dobro kad me se vrijeđa, onda da bar odgovorim normalno.
1. Ja mislim da kupac, bez obzira što kupuje i u kojoj količini, ako nije zadovoljan sa jednim ili više primjeraka koje je kupio ili mu se ne proda ono što je ponuđeno, ima se pravo žaliti. Pošto se na žalbu nije odgovaralo, onda da upozorim ostale ljubitelje stripa na ponašanje koje sam doživio.
2. Cijenu nisi spustio zbog stanja stripova nego zbog mog pokušaja cjenkanja i žaljenja na previsoku cijenu koja je prvotno ponuđena. Da si rekao da nisu glanceri, nebi ih niti uzeo, jer takve već imam, pa mi ne bi trebao popust.
3. Novac mi ne treba, niti sam spomenuo u bilo kojoj riječi.
4. Isprika prihvaćena i nema više veze.
5. Broj mobitela nisam imao, bar ga ne nalazim u mailovima, a i da jesam, zašto bi te zvao kad se niti ne poznajemo. To bi bilo malo čudno, zar ne?
6. Slažem se i u redu je da više ne trgujemo.
Hvala Argusu na javljanju i cijenim njegovo mišljenje, vjerujem da je Kristijan takav, ali eto očigledno sam imao nesreću da u našem slučaju dođe do nekog nesporazuma.
Mislim da više neću sudjelovati u ovoj raspravi i žao mi je što sam išta spominjao u ovom topicu.
Go to Top of Page

Tome272
New Member



Croatia
109 Posts

Member since 09/08/2010

Posted - 12/04/2012 : 20:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tome272 a Private Message  Reply with Quote
stanko33 - negativni komentari govore sve o ovom kupcu
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/06/2012 : 17:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
miror

Prodao mi stripove iz knjižnice sa nedostajućim listovima i izrezanim stranama (izrezivani vjerovatno pečati knjižnice).
To nije naveo u opisu stripova unutar aukcije.
Također u 30 dana od završetka aukcije ignorirao moje pokušaje za bilo kakav dogovor.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 08/06/2012 : 21:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
valjda ce biti izbacen.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 08/06/2012 : 23:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
Ma nema potrebe. Za pretpostaviti je da je "miror" iz svega ovoga izvukao dobru pouku i da će ubuduće puno više paziti, jer ni njemu kao prodavaču ovakva negativna reklama zasigurno nije ni najmanje potrebna. Stvarno neznam što mu je sve ovo trebalo... ustvari, najviše me smeta ignoriranje oštećenog, da ne kažem bezobrazno prevarenog kupca (pogotovo obija, možda i najbržeg i najekspeditivnijeg kupca/prodavača, da se drugi ne uvrijede).
Ali opet kažem, osobno sam sa "mirorom" imao više transakcija i sve je prošlo bez imalo problema tako da mi je totalna misterija ovakvo njegovo ponašanje. Jer ipak reći oprosti kolega, pogriješio sam riješimo to na obostrano zadovoljstvo uistinu ne boli, barem ne bi trebalo. Ako je suditi po onoj "gdje ima volje ima i načina" jasno je čija volja u startu nije ni postojala. Nažalost.


Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 08/06/2012 : 23:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
glupo je ljude ovako osudjivati. mozda se javi

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 09/06/2012 : 19:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
a mozda i nece:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 27/06/2012 : 17:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message  Reply with Quote
Tbilly na crnu listu!Prvi clan koji me zeznuo,neki bi rekli dobro dosao!Zato ostali obratite paznju,nije problem u novcima nego u odnosu i to jos k tome sugradanin.Sve mogu shvatiti,probleme,nedostatak novaca,mozes se udariti u glavu i dobiti amneziju,ali da se covjek ne udostoji javiti na mail ili mobitel par mjeseci, to je tesko shvatiti.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8186 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 06/12/2012 : 16:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
wanderer

Ukratko transakcija stripova nije prošla koako je bila predviđena, pa smo nakon nekog vremena uspili dogovorit za naknadu.
Koja opet nije odrađena do kraja.
Konkretno uz dva Nathan Nevera Libellus (br. 40 i 42) trebalo je doći još 100kn kao naknada, ali dotični mi je od tih 100kn oduzeo 20kn za poštarinu za ova dva stripa. Iako je on zajeba kompletnu transakciju svojim "glancerima" koji su daleko bili od glanca (neki su imali pečat od Libellusa), ali su zato dobro plačeni (3300kn).

E sad nakon toliko tih sranja di je mojih 80kn? Obečani su mi za period oko Interlibera, a do dana današnjeg nisu uplačeni.
Ne znam ko mi ih je treba uplatit jer je dotični odgovornost uplate prebacija na drugoga. Dobija san broj mobitela te druge osobe, ali nije na meni da žicam svoj novac.

E sad ako je nekome važno 20kn , e onda je meni važno i mojih 80kn!!!

Neću više nikome slat poruke, niti ću se živcirat oko tih 80kn.
Stoga odustajem od bilokakve potrage za tim novcem.

Edit:
Ako će nekome tih 80kn donjeti sreću, nitko sretniji od mene.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 19/12/2012 10:13:21
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/03/2013 : 15:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

glupo je ljude ovako osudjivati. mozda se javi


Slažem se.
Evo, prošlo je 10 mjeseci.
Sačekat ću još 10 godina pa se možda javi...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000