forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 CRNA LISTA
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 11/06/2013 : 12:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Dali je neko od vas imao posla sa ˝maksimir59˝? Ja sam osvojio jednu sasvim beznačajnu aukciju od 10kn i od tada nemogu nikako sa njim uspostavit kontakt. Sve e-mail poruke mi javljaju o promašaju, poruka nemože biti primljena. I preko stripovi.com nema koristi, nema niti toga, jeli neko možda zna o čemu se tu radi? Sve svoje aukcije sam uplatio več slijedeči dan i čini me jako nervoznim šta več treči dan neznam što ču. Ne pada mi na pamet da koristim telefon jer, kad zoven van Splita, impulsi su mi strašno skupi (ma koliko stalno lažu na ovim TV reklamama). Osim toga koji je to prodavač preko interneta kojeg ne možeš dobiti preko interneta? Neman zbog čega davati neke negativne komentare jer niti je on meni išta ukrao niti sam ja njemu, ali ovo jednostavno nije u redu. Dajte, vi iskusniji, pošaljite mi neki savjet.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/06/2013 : 19:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Dali je neko od vas imao posla sa ˝maksimir59˝? Ja sam osvojio jednu sasvim beznačajnu aukciju od 10kn i od tada nemogu nikako sa njim uspostavit kontakt. Sve e-mail poruke mi javljaju o promašaju, poruka nemože biti primljena. I preko stripovi.com nema koristi, nema niti toga, jeli neko možda zna o čemu se tu radi? Sve svoje aukcije sam uplatio več slijedeči dan i čini me jako nervoznim šta več treči dan neznam što ču. Ne pada mi na pamet da koristim telefon jer, kad zoven van Splita, impulsi su mi strašno skupi (ma koliko stalno lažu na ovim TV reklamama). Osim toga koji je to prodavač preko interneta kojeg ne možeš dobiti preko interneta? Neman zbog čega davati neke negativne komentare jer niti je on meni išta ukrao niti sam ja njemu, ali ovo jednostavno nije u redu. Dajte, vi iskusniji, pošaljite mi neki savjet.


Dešava se povremeno.
Probaj ga još jednom-dvaput kontaktirati mailom pa ako se ne javi zaboravi.
Naravno da ga nisi dužan zvati telefonom (nije ni predviđeno da se ove transakcije obavljaju telefonom već upravo mailom).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 12/06/2013 : 11:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Dear Obi-wan, to ti je sve na mjestu i hvala na savjetu. To me dosta smirilo jer kako želim sve obavit odmah dan poslije zaključenja aukcije moran priznat da me dosta izbacio iz takta, nije mi baš ugodno. Naime, a šta ako se on nekako javi nakon nekog vremena i mene optuži za neozbiljnost i još mi da negativan komentar? I zaista, kako on uopče obavlja svoje transakcije, vidin da ih je imao, kad ga ne možeš nikako dobit? Obi-wan, još jednom hvala.
Go to Top of Page

Rada13
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 28/03/2010

Posted - 12/06/2013 : 11:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Rada13 a Private Message  Reply with Quote
A strpi se malo, aukcija je završila 9.6. koliko vidim, dakle nije prošlo ni 7 dana. Inače je nekakav kranji rok za realizaciju 30 dana tako da nemoj lipit negativne prije nego što prođe to vrime. Mislin da će ti se javit i da će te to uspješno sredit. Malo strpljenja ;)
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/06/2013 : 16:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Dear Obi-wan, to ti je sve na mjestu i hvala na savjetu. To me dosta smirilo jer kako želim sve obavit odmah dan poslije zaključenja aukcije moran priznat da me dosta izbacio iz takta, nije mi baš ugodno. Naime, a šta ako se on nekako javi nakon nekog vremena i mene optuži za neozbiljnost i još mi da negativan komentar? I zaista, kako on uopče obavlja svoje transakcije, vidin da ih je imao, kad ga ne možeš nikako dobit? Obi-wan, još jednom hvala.


Kao što reče Rada, daj mu vremena za svaki slučaj.
Ja svakome dam 30 dana čisto ako se nešto nepredviđeno desilo. Iako se sve može obaviti i za jedan dan kod organiziranih ljudi.
Poslije toga, imaš svako pravo odustati i ako ti da negativan komentar, tražiti da ti se obriše.
Također, član već ima jedan negativan koji kaže: neozbiljan, odustao od prodaje...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 12/06/2013 : 22:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Hvala obojici, prihvačan vaš zaključak.
Go to Top of Page

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 27/07/2013 : 20:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message  Reply with Quote
Da li neko poznaje Adija Salčinovića iz Sarajeva, Since1946 na Pik.ba? Taj me je zavrn'o za 10 evra (ja mu uplatio stripove a on mi ih nikada ne posla). Pravdao se nešto u stilu - išao kod tetke u Švedsku, evo samo što nije poslao itd. itd. Da neko ne poznaje tog lika?

TM
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 21/10/2013 : 23:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, moram i ja ostaviti svoje iskustvo ovdje. Riječ je o članu alanfordu, kupio je stripove prije 5 mjeseci i još uvijek ništa. U tih 5 mjeseci mi je poslao jedan mail prije dva mjeseca u kojem je bilo prazno obećanje. Ajde mislim, dečko je bolestan,dat ću mu vremena, no on uredno povremeno posta po forumu i ignorira osvojenu aukciju i moje mailove. Ostavio mu negativni, čuvajte se da ne popušite izgubljeno vrijeme,proviziju i plaćanje vitrine kao ja.



----------
Trenutačno se sluša: The Mamas and The Papas - California Dreamin
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 09/12/2013 : 21:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
vigor
Prevaren sam za nekih 60-tak kuna. Primio je strip koji na kraju nije htio platiti, čak niti poštarinu. Stalno neka frka na poslu, pa doma, pa neki razlozi da ne stigne uplatiti i onda se odjednom prestaje javljati.
Imena koja su mi dolazila na mailove i koja su vezana uz nick su: Tea Mazulović i Nenad Carić iz Pule; mail udrugaspach1@gmail.com, mob 098 901 00 38, išta vezano uz udrugu spach.
Pretpostavjam da će otvoriti neki novi account, pa sve što je s ovim imenim, preporučam izbjegavati!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 05/02/2014 : 19:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ovaj topic je za "na zalost". Sreca u nesreci je da sam platio sa samo 3-4 kune i 3 slicice,koje sam postom poslao na jednu adresu.Radi se o clanu "sagrdum666",pa ako netko ima ili ce imati neka iskustva,da zna unaprijed.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.

Edited by - roby05 on 05/02/2014 19:34:02
Go to Top of Page

sagrdum666
Starting Member

4 Posts

Member since 14/11/2013

Posted - 30/07/2014 : 16:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sagrdum666 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Ovaj topic je za "na zalost". Sreca u nesreci je da sam platio sa samo 3-4 kune i 3 slicice,koje sam postom poslao na jednu adresu.Radi se o clanu "sagrdum666",pa ako netko ima ili ce imati neka iskustva,da zna unaprijed.

te sličice ja nikad nisam dobio, i nisu tribale meni već prijatelju. pošto u ničemu neman koristi čekao sam da dođu i još uvijek čekam....
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 06/08/2014 : 13:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sagrdum666

quote:
Originally posted by roby05

Ovaj topic je za "na zalost". Sreca u nesreci je da sam platio sa samo 3-4 kune i 3 slicice,koje sam postom poslao na jednu adresu.Radi se o clanu "sagrdum666",pa ako netko ima ili ce imati neka iskustva,da zna unaprijed.

te sličice ja nikad nisam dobio, i nisu tribale meni već prijatelju. pošto u ničemu neman koristi čekao sam da dođu i još uvijek čekam....


Sto se mene tice,one su poslane i ti si ih dobio.Sve drugo ti je sviranje kurcu,palamudjenje i prodavanje magle.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/08/2014 : 20:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Momak se nakon 6 mjeseci sjetio javiti i napomenuti kako još uvijek čeka sličice.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 27/08/2014 : 21:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
Sam malo kak može itko ikoga uopće prevariti da uzme stripove a ne plati? pa pošalješ mu plaćanjem pouzećem i nema šanse da mu poštar da paket dok on ne plati......
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/08/2014 : 21:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

Sam malo kak može itko ikoga uopće prevariti da uzme stripove a ne plati? pa pošalješ mu plaćanjem pouzećem i nema šanse da mu poštar da paket dok on ne plati......


Pošalješ sličice koje vrijede 20 kn. pouzećem i platiš poštarinu 30 kn.
Kupcu dolazi otkupnina 59 kn. (20 sličice, 30 poštarina i još 9 za put novca do prodavača).
1. kupac plati 59 kn. i ustanovi da su unutra samo stare novine (ne može otvoriti paket dok ne plati, a kada plati onda se to pošte više ne tiče).
2. kupac zgađen cijenom od 59 kn. ne plati i paket se vrati nazad, a prodavač je pljunuo 30 kn. bezveze.

Mogućnosti mućkanja i prevare su razne. Pouzeće nije garancija apsolutno ničega. Najveće prevare se dešavaju slanjem otkupno.

Da ne zaboravimo ono osnovno. Nitko normalan neće plaćati poštarinu od 30-40 kn. za par sličica...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 27/08/2014 : 23:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
Zbog 50 kn tolika zajebavanja.......pa zar su ljudi toliko nisko pali....više potrošiš struje i interneta dok postaviš takav lažni oglas. Btw da li itko zna da li je kod Ludensa ikad postojala ili postoji ideja da izdaju Zagor album sa sličicama? Kao onaj iz osamdesetih?

Edit-Jel tko zna zašto meni neće da pokaže sliku avatara? Kad idem na svoj profil tamo uredno stoji slika ali nema je niti kod jednog mog posta na forumu.

Edited by - Josip2000 on 27/08/2014 23:08:54
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/08/2014 : 19:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

Zbog 50 kn tolika zajebavanja.......pa zar su ljudi toliko nisko pali.

Ljudi su pali i niže nego što misliš, osobno nemam iskustva sa kupovinom stripova preko oglasa i aukcija ali sam se susreo s dosta situacija iz svakodnevnog života gdje su ljudi pokazali svoju pokvarenost i koji bi ti uzeli i ono crno ispod nokta... danas se krade i ono što je teško zamisliti da bi netko išao krasti.
quote:
Jel tko zna zašto meni neće da pokaže sliku avatara? Kad idem na svoj profil tamo uredno stoji slika ali nema je niti kod jednog mog posta na forumu.


Ne prikazuje ti zato jer ti kod rubrike ''avatar'' u profilu piše ''none selected'' a ono pod ''my picture'' nije avatar.
Ako hoćeš postaviti avatar koji će biti vidljiv kod postova u svom profilu u avatar selectionu klikneš dodaj svoj avatar i staviš sliku koju hoćeš (max. 20 kb). Kada se slika učita i postane vidljiva u desnom prozorčiću klikneš submit na dnu i avatar je u upotrebi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

sagrdum666
Starting Member

4 Posts

Member since 14/11/2013

Posted - 05/10/2014 : 23:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sagrdum666 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Momak se nakon 6 mjeseci sjetio javiti i napomenuti kako još uvijek čeka sličice.

...i još uvijek čekam, i čekam! Šta je najbolje nisu trebale za mene...
Pošta se nikad ne gubi?
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 20/10/2014 : 17:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sagrdum666

quote:
Originally posted by DODSFERD

Momak se nakon 6 mjeseci sjetio javiti i napomenuti kako još uvijek čeka sličice.

...i još uvijek čekam, i čekam! Šta je najbolje nisu trebale za mene...
Pošta se nikad ne gubi?



Koje su te slicice,ako nije tajna?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/10/2014 : 21:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Josip2000

Sam malo kak može itko ikoga uopće prevariti da uzme stripove a ne plati? pa pošalješ mu plaćanjem pouzećem i nema šanse da mu poštar da paket dok on ne plati......


Pošalješ sličice koje vrijede 20 kn. pouzećem i platiš poštarinu 30 kn.
Kupcu dolazi otkupnina 59 kn. (20 sličice, 30 poštarina i još 9 za put novca do prodavača).
1. kupac plati 59 kn. i ustanovi da su unutra samo stare novine (ne može otvoriti paket dok ne plati, a kada plati onda se to pošte više ne tiče).
2. kupac zgađen cijenom od 59 kn. ne plati i paket se vrati nazad, a prodavač je pljunuo 30 kn. bezveze.

Mogućnosti mućkanja i prevare su razne. Pouzeće nije garancija apsolutno ničega. Najveće prevare se dešavaju slanjem otkupno.

Da ne zaboravimo ono osnovno. Nitko normalan neće plaćati poštarinu od 30-40 kn. za par sličica...



ko uopče ovde koristi pouzeče?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/10/2014 : 21:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Josip2000

Sam malo kak može itko ikoga uopće prevariti da uzme stripove a ne plati? pa pošalješ mu plaćanjem pouzećem i nema šanse da mu poštar da paket dok on ne plati......


Pošalješ sličice koje vrijede 20 kn. pouzećem i platiš poštarinu 30 kn.
Kupcu dolazi otkupnina 59 kn. (20 sličice, 30 poštarina i još 9 za put novca do prodavača).
1. kupac plati 59 kn. i ustanovi da su unutra samo stare novine (ne može otvoriti paket dok ne plati, a kada plati onda se to pošte više ne tiče).
2. kupac zgađen cijenom od 59 kn. ne plati i paket se vrati nazad, a prodavač je pljunuo 30 kn. bezveze.

Mogućnosti mućkanja i prevare su razne. Pouzeće nije garancija apsolutno ničega. Najveće prevare se dešavaju slanjem otkupno.

Da ne zaboravimo ono osnovno. Nitko normalan neće plaćati poštarinu od 30-40 kn. za par sličica...



ko uopče ovde koristi pouzeče?


Eto baš Josip me je pitao da li bih mu poslao jedan strip (30 kn.) pouzećem. Meni je to bilo smješno, no onda sam se sjetio da sam i ja nekad davno bio nov i da nisam nikome vjerovao.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 22/03/2015 : 18:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/clan/sagrdum666/9111/
doša je pod ključ

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/03/2015 : 21:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne možeš vjerovat', skupe aukcije je većinom rješavao a padao je na ciframa za koje ne možeš kupiti ni pošteni gablec. Valjda je mislio da će mu ljudi progledati kroz prste te sitne iznose.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/04/2015 : 22:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

http://www.stripovi.com/clan/sagrdum666/9111/
doša je pod ključ



Trebao sam mu i ja zalijepiti barem 2 negativna, ali nisam, radilo se o malim iznosima... Kad vidim koliko je ljudi zajebao, trebao sam.
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 04/04/2015 : 00:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Da, trebao si a i prije bi došao pod "ključ".
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000