forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 CRNA LISTA
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 10/09/2003 : 22:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message  Reply with Quote
pa nije da je bas ocito za crnu listu ali mislim da bi ljudi morali upozoriti pri prodaji U KAKVOM su stanju stripovi koje nude jer meni se je dogodilo da je nekolicini falilo nekoliko unutrasnjih stranica .
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 11/01/2004 : 04:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
King is back........Imam i ja da nesto dodam za vasu crnu listu...Ne radi se o nasim clanovima nego o starom bivsem prijatelju..........SLOBODNOJ DALMACIJI.Da dobro ste procitali.Zadnja 3 ZAgora koja su mi falila sam narucio ali nikad nisu dosli.Sad sam ih fala Bogu nabavija.Zva sam ih sto puta i posla kopiju uplatnice a oni meni da su mi stripovi uruceni vec.Ma jeli rekoh im,nije meni stalo do 50 kn,nego ako ih nemate u zalihama mogli ste mi reci.I u idecem stripu su napisali ovo:molimo sve citatelje da ne narucuju Zagor obicni do broja 55 jer ih nemamo u zalihama(moji brojevi:5,35,38)
Moj savjet:NE vjerujte Slobodnoj Dalmaciji HAHAHAHAHAHHAHAHAA;):)
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 11/01/2004 : 13:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message  Reply with Quote
I meni se dogodilo isto sto i kralju darkwooda sa SD.
4 MM=80 kn. Nikad doslo.

Bill Gates - "It's not a bug, it's an additional feature"
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 11/01/2004 : 19:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
Da,istina!SAmo steta sto ovdasnji Ludens ne daje na preplatu ali sto se moze valjda se i oni boje da ce ubrzo propasti...
Go to Top of Page

Mate
Senior Member

Croatia
1370 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 21/01/2004 : 21:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mate's Homepage  Send Mate an ICQ Message  Send Mate a Private Message  Reply with Quote
ja san isto nešto naručia od SD pa mi je došlo nakon mjesec dana

http://strip.greatnow.com/

PRODAJA DIVX FILMOVA
http://strip.greatnow.com/DIVX%20&%20DVD.htm
Go to Top of Page

bigbosnien
New Member

USA
170 Posts

Member since 27/10/2003

Posted - 07/02/2004 : 02:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bigbosnien a Private Message  Reply with Quote

Edited by - bigbosnien on 07/02/2004 02:42:07
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/02/2004 : 14:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hrvoje24

Na crnu listu bih stavio Morecomics iz Zagreba radi vrlo neprofesionalne usluge. Dva puta do sada sam naručivao od njih stripove, prvi put 25 komada, a stiglo mi ih je 20. Drugi put sam naručio 20 komada, a stiglo mi ih je 3. Desetak puta sam im nakon toga slao e-mail, radi objašnjenja i da mi odgovore kada ću moći dobiti ostatak naručenih stripova, ali se niti jednom nisu udostojili odgovoriti. Moram još napomenuti da na njihovom web dućanu nije bilo naznačeno da ove stripove koje sam naručio, a koji nisu stigli, nemaju.



to ti je tak kad su monopolisti - nema prave konkurencije

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 25/02/2004 : 23:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message  Reply with Quote
Kandidat za crnu listu je i SUPERHIK!

1.Čociječe ,ja njemu posudim 200 kn da on može kupit neke stripove od nekog iz foruma.Jedno mijesec dana poslije tip me zove da li bi kupija vreću stripova za 150 kn (oko 70-ako unutra) ,da su u lošem stanju ,ali ima i glancera.Ja san njega pita da li može ujutro donest te stripove kod mene u stan da ih vidim ,pa da onda odlućim.Tip je reka OK ,donesa mi je stripove i reka da sam ih kupija.Ja njemu seren da nisan ,nego da san mu reka da bi ih najprije pogleda.Par dana poslije on mi vrati 50 kn i reče da je onih drugih 150kn dao tipu čiji su stripovi.Reka da kad mi ih je vec donesa ,da ih moram kupit.Ja njemu govorin da san ga lijepo pita da ako mi može donest ,ako ne ništa.On meni reče da ča će mi tih 150 kn (ili tako nešto) i nije mi ih htio vratit.
Bilo je to pred mjesec dana.

2.Isto tako ,ja i on imamo neki "kodeks ponašanja" kada su u pitanju stripovi.Ako on nabavlja od nekog stripove ,ja se neću tu miješat i obratno ,pa cak i ako nam taj tip ponudi koji strip. Naravno ,kad je saznao ko je meni treba prodat stripove ,tip se tu upleo i pokupovao umijesto mene.

3.Svaku okladu ,koliko god bila velika ,ja je isplatim (ako san izgubija) ,ali on meni neće dat 21 Vanninijev strip ,nakon ca je izgubija jednu okladu.Znan kako bi meni bilo teško dat nekom te stripove ,pogotovo ako nemaš ni jednog duplog ,ali ako ja uvijak plaćan svoje dugove ,i ako za mene nešto znači to da moraš platit ako si riskira ,onda bi mora i on.Da san ja izgubija ,ja bi njemu da bilo kojih 50 stripova iz moje kolekcije.100%

4.Tip je Ferengi.


__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 25/02/2004 : 23:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message  Reply with Quote
Zaboravih stavit(a neda mi se brisat ovaj i stavit novi):



__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 11/03/2004 : 23:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
User Name: Preacher
Real Name: Delimir Delinac
Location: Rijeka
Croatia
Age: 17
Gender: Male
Total Posts:

Dakle...izgleda da mali i dalje djeluje. Ime i prezime je ispravno ali mail nije. Kao ni onaj putem kojeg je kontaktirao u slucaju kad me je uspija privarit za 600 kn. No, buduci da sam do danas strpljivo šutija ( nije lako ni priznati da te netko zavrnija za 600 kn ) red je da Vas upozorim na PREVARANTA prije nego što i Vas zezne.

Naime prošlog lita dao je oglas na newsima o prodaji stripova. Radilo se o nekakvom Zagorovom nepotpunom kompletu ( zna san ja da ce mi Zagor doci glave ) kojeg sam htio kupiti za svog rodjaka. Decko je odgovorio da mu pošaljem lovu i on šalje stripove. Malo sam bio nepovjerljiv a on mi spomene Globinja i još par ljudi sa foruma sa kojima je navodno poslovao. Budući da ja liti stvarno neman vrimena za stripove pošaljem mu lovu tako da kad paket dodje može bilo tko otici po njega.
Prodje jedno 15 dana i ja mu pošaljem mail sa pitanjem šta je sa stripovima a on mi odgovori da nije dobija lovu. Pricekam još tjedan dana i opet isto. Provjerim na pošti i kažu mi da je novac isplacen na njegovu kucnu adresu. Ponovo mu pošaljem mail i napokon se udostoji odgovoriti ali ovaj put promijeni pricu i spomene kako je možda netko od ukucana uzeo novac a da mu to nije rekao. Nakon toga odlucim i službeno poslati zahtjev za provjeru i popunim sve formulare. Nakon par dana dobijem službenu ( pismenu ) potvrdu pošte u Rijeci koja je isplatila novac. Navodi se tocno dan i sat isplate kao i broj knjige ( dnevnika ) u kojoj je isplata zavedena. Kad sam to javio totalno je promijenio pricu i rekao da tokom lita ide u Dubrovnik pa da ce prilikom prolaska kroz Gradac osobno donijeti stripove. Naravno to se nije dogodilo ali ni ja se nisam pretjerano uzbudjivao jer kažu da je osveta jelo koje se servira hladno. Adresu imam a uskoro bi službeno trebao za Pulu. Mislim da cu spojiti ugodno sa KORISNIM. Vozim dizelaša, bit ce bar za gorivo i pizzu.

Eto to je moja prica. Nisam ovo ranije spominjao osim nekim forumašima u privatnim razgovorima a neki iz Rijeke su se ponudili da ce svratiti na njegovu adresu ako ja to hocu...

Buduci da sam ja nadrapa pripazite jer se klinac odnedavno logira na ovaj forum.

Toliko od mene...Obožavam nogom otvarati vrata!


www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 12/03/2004 : 19:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
KOLEKCIONAR

Mevludin Jahic
155 Glenora Gardens#4
Rochester NY 14615
USA


Kratak mi je 50 $

Ne znam da li je osoba ziva,posto se ne javlja na email.
Kada sam mu rekao da sam mu poslao stripove od tada se prekinuo kontakt.
Uglavnom ako nije ziv oprastam mu dug.
Ako je ziv JA onda ga castim.

Porter
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/03/2004 : 20:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Pa on je zeznuo i MAGICA za 100$ cini mi se,covijek je nestao.50$ wow, kad krades onda treba da krades kako treba a ne za sicu,damn midgets...

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me comin'.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 12/03/2004 : 22:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Sjecam se kako se kolekcionar hvalio kako zaradjuje hiljade i hiljade dolara.

Bosna da prostis jedna zemlja imade, i posna i bosa da prostis, i hladna i gladna, i k tomu jos da prostis prkosna od sna!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/03/2004 : 00:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Nije vazno koliko zaraduje vazno je da ne krade...

Trazi se:
Reward 50$


I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me comin'.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/03/2004 : 15:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Prvo sam mislio da je tekst zajebancija.

Bosna da prostis jedna zemlja imade, i posna i bosa da prostis, i hladna i gladna, i k tomu jos da prostis prkosna od sna!
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 13/03/2004 : 20:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu da shvatim to sa Kolekcionarem!?
Bio sam u stanju garantirati za njega...


Enemies: Tex Willer!
Go to Top of Page

lmszs
Junior Member



Slovenia
426 Posts

Member since 06/01/2003

Posted - 15/03/2004 : 06:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lmszs a Private Message  Reply with Quote
Ja sam sa kolekcionarom imao jedan "posao" (čini mi se, da je uzeo LMS4) i sve je prošlo OK (ali bilo je to još protekle godine, ali ipak me ovo čudi!)
lmszs
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/03/2004 : 23:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
i mene je zavlacio pola godine za neke zagore,da bi na kraju odustao bez objasnjenja...cudan neki tip!

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove će čitat' naše...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/04/2004 : 14:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by seinfeld

Pa on je zeznuo i MAGICA za 100$ cini mi se,covijek je nestao.50$ wow, kad krades onda treba da krades kako treba a ne za sicu,damn midgets...



koji mu je ku***
mene je zavlačio za neke video kasete

Ko je vas poznavao ni pakao mu neće biti težak!!!!
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 07/04/2004 : 08:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message  Reply with Quote
Ko zna sta je u pitanju!? Svojevremeno, kada me je Lavirin zavrn'o za 150 eura(valjda je bilo toliko)+Nasilje u Darkwoodu, Kolekcionar i Mephisto su se potrudili iz solidarnosti da pokrenu akciju da mi nadoknade novac. Stvarno veliki gest, ja, naravno, nisam hteo ni da cujem o tome. Sam sam upao govna i sam-sam se trebao izvaditi iz njih. Pre nego li sam reagovao, Kolekcionar mi je poslao 50$ bez ikakve nadoknade. Ja sam mu posle to vratio kroz stripove jer sam insistirao.Zato me cudi sve ovo jer ne mogu shvatiti da neko sve ovo radi a da je prethodno skoro poklanjao novac iz dobrih pobuda. Najbolje bi bilo da se Kolekcionar sam javi i objasni u cemu je problem. Ja stvarno nemam lose iskustvo sa njim. Tada sam se zgotivio i sa Mephistom koji je ljudina!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 16/05/2004 : 13:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ako je neko imao neko negativno isustvo na aukcijama,bilo bi preporucljivo da navede o cemu se radi u ovom topicu.

Porter
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 16/05/2004 : 16:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message  Reply with Quote
trgovao sam sa velikom vecinom forumasa, svi me znate - dosta vas i osobno
niti jednom do sad nisam imao neugodnih iskustava
ovo je prvo
hrvoju sam posalo pare za paket prije nesto vise od misec i po dana. paket se valjda izgubia a dolje vam sve pise

hrvoje runtic

hrvoje.r@mail.inet.hr
hruntic@net4u.hr


_____________________________________________________________________
nisam ja IZGUBIO pare
ja znam di su moje pare
u tvome djepu

ti nisi izgubio stripove! stripovi su ti uredno placeni cime nisi na nikakvom gubitku kojeg tolko spominjes!!

ne osjecam apsolutno nikakvu potrebu nastavljati ovo sranje od razgovora

zadrzi pare

ne zbog 120 kn izgubljenih stripova (nema razloga da ti ne virujem) koliko zbog tvoje 'diplomatske sposobnosti' - letis na crnu listu
pa ko oce trgovat s tobom - nek izvoli

>kao sto su smijesne insinuacije iz tvog proslog maila da ja stripove nisam
>poslao... vec sam ti ranije stripove slao i je li bilo problema? prema
>tome....
>ti si izgubio pare, ja sam izgubio stripove. sad bih ja tebi trebao vratit
>pare, pa da budem na dvostrukom gubitku, a ti bez gubitka. smijesno!
>
>
>----- Original Message -----
>From: "m" <degman84@net.hr>
>To: "Hrvoje R" <hrvoje.r@mail.inet.hr>
>Sent: Saturday, May 15, 2004 2:39 PM
>Subject: Re: degman sa stripovi.com
>
>
>jos nista
>sorry al ja cu morat trazit svoje pare nazad
>dao sam novac a nista nisam primio dok insinuacije da bi zadrzao 12
>stripova a onda trazio i da mi se novac vrati - su smijesne
>
>>ajde smiri se, bio sam van Hrvatske do jutros, pa se zato nisam javljao..
>>inace, potvrda na posti se dobije samo kad se salje preporuceno. dakle,
>ako
>>ne stigne jos par dana, morat cu ti vratit pare, a ja sam stripove nekome
>>poklonio...
>>a ako cemo o dokazima, ajde ti dokazi da NISI primio?!!
>>
>>
>>> ?!
>>> sto se ne javljas!
>>> da sam pare pa barem posalji potvrdu (koju si morao dobit) prilikom
>>slanjja
>>> paketa, pa nema beda
>>> ako je stvarno izgubljeno pricekat cemo :)
>>> al barem mi dokazi da si posla
>>>
>>> --
>>> Sudjelujte u Iskon Bonus nagradnom programu i osvajajte nagrade.
>>> Saznajte više na web adresi http://www.iskon.biz/bonus/
>>>
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 16/05/2004 : 17:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message  Reply with Quote
brane_d

05.04. aukcija zavrsena, s njegovim najvecim bidom.
14.04. jos mi se ne javlja. saljen mu e-mail da provjerin u cemu je problem.
17.04. pise mi da je bija na ekskurziji pa se nije moga prije javit. kaze da salje novce uputnicom.
06.05. novaca jos nema. saljen mu e-mail da provjerin u cemu je problem.
10.05. kaze da nema pojma kakvu uputnicu on meni treba poslat.
14.05. kaze da ne zeli uzet stripove i da ja njemu slobodno ostavin negativan komentar.
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 16/05/2004 : 17:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message  Reply with Quote
malocha - ne javlja se oko osvojenog zagora na aukciji
i tu mi je vise dosta cekanja
Go to Top of Page

Petar Pan
Starting Member

Croatia
48 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 16/05/2004 : 21:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Petar Pan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by degman

trgovao sam sa velikom vecinom forumasa, svi me znate - dosta vas i osobno
niti jednom do sad nisam imao neugodnih iskustava
ovo je prvo
hrvoju sam posalo pare za paket prije nesto vise od misec i po dana. paket se valjda izgubia a dolje vam sve pise



...kao i ti, i ja sam trgovao s mnogima s ovog foruma, s nekima takodjer uzivo, i mnogi mogu potvrditi da NIKADA nije bilo problema, UKLJUCUJUCI I TEBE, jer je ovo treci ili cetvrti put da trgujemo.
a ovi tvoji komentari i stavljanje mene na crnu listu.. stvarno si jadan! stripove sam ti poslao, nestali su, netko ih je drpio na HP-u. dakle, vratit cu ti pola novca i to je to. a ako si stvarno toliko jadan, vratit cu ti lako sav novac, jebo te i novac i stripovi.

ja se trgovinom stripova uopce ne bavim. prodam tu i tamo sto mi vise ne treba, i NIKAD NIKOGA NISAM ZAJEBAO... meni tvojih 120 kuna ne treba, znas...

i onda zavrsim na crnoj listi, jer je neki smrad na HP-u maznuo stripove koje sam ti poslao.

ma stvarno si peder!

Hrvoje
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000