forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 CRNA LISTA
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Petar Pan
Starting Member

Croatia
48 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 16/05/2004 : 21:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Petar Pan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by degman

malocha - ne javlja se oko osvojenog zagora na aukciji
i tu mi je vise dosta cekanja



vidim, nemas "problem" samo sa mnom... ne znam tocno kako se zovu takvi koji imaju probleme s mnogima, a u pravu su...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/05/2004 : 21:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by torca

brane_d

05.04. aukcija zavrsena, s njegovim najvecim bidom.
14.04. jos mi se ne javlja. saljen mu e-mail da provjerin u cemu je problem.
17.04. pise mi da je bija na ekskurziji pa se nije moga prije javit. kaze da salje novce uputnicom.
06.05. novaca jos nema. saljen mu e-mail da provjerin u cemu je problem.
10.05. kaze da nema pojma kakvu uputnicu on meni treba poslat.
14.05. kaze da ne zeli uzet stripove i da ja njemu slobodno ostavin negativan komentar.



OK, ako on misli da je negativan komentar bezazlen, mozda promijeni misljenje kad skuzi da mu je account zakljucan.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/05/2004 : 21:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
sto se Petra Pana tice, Degmane gotovo da bi dao ruku u vatru za covjeka da te nije prevario.
Inace, Malochi je isto tako zakljucan account, zbog negativnih komentara na aukcijama.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3932 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/05/2004 : 23:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message  Reply with Quote
zašto petar pan ima dva nicka? nastupa kao petar pan, a od prije ima nick hruntic?

takodjer, hrvoje, od mene si bio prije narucio neke stripove u dva navrata (u 9. mjesecu i u 11. mjesecu 2003.), ali ni u jednom slucaju nisi poslao lovu vec si muljao neke isprike kao ne mozes mi poslati netbankarstvom ili kako su ti se srusili windowsi pa se nisi mogao javiti 3 mjeseca (!!!).

marko, meni ovo smrdi na muljazu. a da je bezobrazan, bezobrazan je bez daljnjeg!

THERE, THERE

Edited by - zveles on 16/05/2004 23:35:35
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 16/05/2004 : 23:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message  Reply with Quote
poslao sam ti jebene pare prije dva mjeseca a tebe je cilo vrime bolila kurcina za to sto meni paket nije dosa
sto sad molim te javno spominjes povrat novca da svi vide kako si krasan momak pun razumjevanja?!
MA KOJI JE TO KURAC?!
pa svi vide sto si mi pisao, nisu ljudi debili
uopcee te nisam stavio na crnu listu zbog HP
lipo sam napisao da se paket valjda izgubio!!

mene je iznervira tvoj stav o nekoj jebenoj raspodjeli gubitka

Go to Top of Page

Petar Pan
Starting Member

Croatia
48 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 17/05/2004 : 01:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Petar Pan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zveles

zašto petar pan ima dva nicka? nastupa kao petar pan, a od prije ima nick hruntic?

takodjer, hrvoje, od mene si bio prije narucio neke stripove u dva navrata (u 9. mjesecu i u 11. mjesecu 2003.), ali ni u jednom slucaju nisi poslao lovu vec si muljao neke isprike kao ne mozes mi poslati netbankarstvom ili kako su ti se srusili windowsi pa se nisi mogao javiti 3 mjeseca (!!!).

marko, meni ovo smrdi na muljazu. a da je bezobrazan, bezobrazan je bez daljnjeg!



1. Kakve veze ima promjena nicka koja se dogodila prije gotovo godinu dana?
2. Kakve veze ima to sto su mi se windowsi srusili?
3. Naravno da sam bezobrazan, bez daljnjeg. Ne mogu vjerovat da me frajer tretira kao lopova, a stripove sam poslao.

i jos da dodam - zamisli da sam ja prije njega stavio ovdje post, npr. da je dobio stripove, a da mi sad trazi pare natrag, jer je on prevarant? Tada bi cijela stvar bila u drugacijem svjetlu - on bi se morao braniti, a ne ja... Ovako je on mene lijepo posrao ni krivog ni duznog, i kad meni to SMETA i budem zbog toga BEZOBRAZAN, onda se pojavljujes ti kao nekakav jebeni KRITERIJ PRAVEDNOSTI KOJEMU JA SMRDIM NA MULJAZU, kao da te je netko nesto pitao...

Muka mi je i od kretena koji te optuze bez razloga, kao i od kretena koji se onda osjecaju pozvanima biti sucima i moralistima...

Na kraju krajeva, ti i ja se niti ne poznamo. Smijesno je da se osjecas toliko cistim da bacis kamen na mene, covjece koji mene proziva jer se skrivam iza pseudonima (kao 99% clanova ovog foruma, ukljucujuci i tebe).

Fuj.

Hrvoje Hruntic Petar Pan King Kong Prevarant Koji Smrdi Jer Vi Tako Kazete
Go to Top of Page

Petar Pan
Starting Member

Croatia
48 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 17/05/2004 : 01:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Petar Pan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by degman

poslao sam ti jebene pare prije dva mjeseca a tebe je cilo vrime bolila kurcina za to sto meni paket nije dosa
sto sad molim te javno spominjes povrat novca da svi vide kako si krasan momak pun razumjevanja?!
MA KOJI JE TO KURAC?!
pa svi vide sto si mi pisao, nisu ljudi debili
uopcee te nisam stavio na crnu listu zbog HP
lipo sam napisao da se paket valjda izgubio!!
mene je iznervira tvoj stav o nekoj jebenoj raspodjeli gubitka



ma zamisli... onda napisi zasto nisi quotao cijelu nasu e-mail prijepisku, nego samo onaj dio koji ti odgovara, tj. gdje si me toliko isprovocirao da sam popizdio..
sram te bilo... kad si tako pametan, dokazi da stripove NISI DOBIO???
po cemu si to drugaciji od mene da bi ti ljudi koji ovo citaju trebali povjerovati da si ti u pravu i sve sto napises je istina, a ja lazem? sram te bilo.

sto se tice raspodjele gubitka, naravno.. kada ulazimo u takvu kupoprodaju, jasno da smo obojica u riziku. ti si od mene trazio da platim postarinu, i jos da ti snizim cijenu stripova koji su ionako bili jeftini. prema tome, zasto nisi uplatio za preporucenu postarinu i zastitio se na taj nacin od ovoga?

sada bih ja tebi trebao vratiti lovu, a stripove sam popusio. dakle, ti si na nuli, a ja na gubitku. to je po tebi pravedno, jel tako?
Go to Top of Page

Petar Pan
Starting Member

Croatia
48 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 17/05/2004 : 01:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Petar Pan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by degman

da ne ostanem duzan za sve uvrede ovdi javno i one preko mejla
momak
ja sam odsluzia HV, francusku legiju, odleza u zatvoru i radio u belfastu
nisam ti ja neki mulac pa ti sad ic prijetit
a nisi valjda ti kreten pa ne kuzis kad nesto vise ne reci



ma sram te bilo... pa tako sam i ja mogao napisati da si ti mene izvrijedjao preko maila... cijelo vrijeme si insinuirao, a ja sam sutio.. kad sam ti odgovorio, onda si se uvrijedio.
dakle, ja ti nisam momak jer se ne poznamo i stariji sam od tebe 10 godina.
a ovo je stvarno biser koji bi trebalo negdje zabiljezit... kazes da si bio u legiji, zatvoru itd. i to bi trebao biti jamac da si ti posten i iskren, je li?
e pa vidis, MOMAK, ja sam svoje skole zavrsio, nikad nisam kaznjen niti u prometu, NIKAD NIKOGA nisam prevario niti na ovom forumu niti u zivotu, imam 13 godina radnog staza u istoj firmi itd.
A ti si bio u zatvoru...

MARKOSE, molim te zakljucaj mi account i onemoguci pristup ovoj stranici da ne bih dalje sudjelovao u raspravi s ova dva debila.

Pozdrav,
HRVOJE

PS Trgovao sam s Markosom, Vedranom, Bernardom i s jos dosta ljudi postom, pa neka kaze tko jel dobio ikad strip koji nije u redu ili sam na bilo koji nacin ikoga zajebao???
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 17/05/2004 : 01:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message  Reply with Quote
dokazat tebi postenost i cast je poprilicno nemoguce
no sto si ti uspio dokazat o sebi u zadnjih 5 postova je doista nevjerovatno

vrijedjas i pljujes a povrh svega tolko se osjecas ugrozenim da je to smijesno
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3932 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 17/05/2004 : 08:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message  Reply with Quote
>onda se pojavljujes ti kao nekakav jebeni KRITERIJ PRAVEDNOSTI KOJEMU JA SMRDIM NA MULJAZU, kao da te je netko nesto pitao...

zasto si u dva navrata narucio stripove od mene za koje nisi imao namjeru poslati novce vec si muljao i izgovarao se tri mjeseca?

THERE, THERE
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/05/2004 : 11:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Dajte ljudi, molim vas, sredite to nekako preko maila, ako ikako mozete. Boli me sto ovo moram citati ovdje. Sve vas poznajem i svi ste mi ok i siguran sam da te probleme mozete rijesiti nekim normalnim putem...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/05/2004 : 13:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Postoji velika mogucnost da neko stripove mazne na posti,mozda da se negdje zagube ili ostete prilikom transporta(pa zavrse u smecu),pa cak da postar stavi stripove ispred vrata ili u sanduce pa ih neko drugi popali.

Porter
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 18/05/2004 : 20:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message  Reply with Quote
zato nikad ne treba slati obicno vec samo preporuceno,tako se nikada ne zagubi...meni nisu dosli samo oni paketi koji su slati obicno, preporuceno procenat dolaska je 100%

How does it feel,to be on your own,with no direction home,like a complete unknown,like a rolling stone?
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/05/2004 : 21:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by degman

da ne ostanem duzan za sve uvrede ovdi javno i one preko mejla

momak
ja sam odsluzia HV, francusku legiju, odleza u zatvoru i radio u belfastu



Al si to ponosno rekao:))) Kao da je rijec o doktoratima i Nobelovim Nagradama:))))
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 18/05/2004 : 22:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message  Reply with Quote
budi dubar i dobit ces razglednicu s kosova
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/05/2004 : 22:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by degman

da ne ostanem duzan za sve uvrede ovdi javno i one preko mejla

momak
ja sam odsluzia HV, francusku legiju, odleza u zatvoru i radio u belfastu



Al si to ponosno rekao:))) Kao da je rijec o doktoratima i Nobelovim Nagradama:))))


pa kao da ne znaš da su zadrani svi opaljeni
igraj zadre,volimo te mi!

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove će čitat' naše...
HAJDUK-PRVAK 2004.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 20/05/2004 : 01:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by degman

budi dubar i dobit ces razglednicu s kosova


Nadam se sa markicama na njoj Znas da skupljam
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 20/05/2004 : 01:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by degman

da ne ostanem duzan za sve uvrede ovdi javno i one preko mejla

momak
ja sam odsluzia HV, francusku legiju, odleza u zatvoru i radio u belfastu



Al si to ponosno rekao:))) Kao da je rijec o doktoratima i Nobelovim Nagradama:))))


pa kao da ne znaš da su zadrani svi opaljeni
igraj zadre,volimo te mi!

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove će čitat' naše...
HAJDUK-PRVAK 2004.



Go to Top of Page

Baron von Draugn
Average Member

Sweden
705 Posts

Member since 19/07/2002

Posted - 26/07/2004 : 00:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Baron von Draugn a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by degman
momak
ja sam odsluzia HV, francusku legiju, odleza u zatvoru i radio u belfastu




jel ti to stvarno o fr. legiji bas me zanima koliko ti je godina tada
bilo kad su te primili.


ja nisam nikad slao preporuceno pismo iz ekonomskog razloga,, a znao sam poslat i po 300€ zasusakno u obicnu kovertu Srbima.. ali sam se opekao prilikom slanja 15€ Markosu kad je on skupljao novac za site.. od tada necu da saljem pare preko poste..
necu da placam extra za preporucene posiljke za sitan novac jer ne mislim slati nikom vise od 50€ odjetanput iz razloga sto sam u 12 mjeseci imao 900€ (zbog razlicith gluposti) u srbiji kod dvoju osoba a ni jednog stripa nisam vidio..a kud ce biti najgore jedno vrijem nisam imao ni za kruh. Tako od sada placam pomalo i samo preko banke i ako se neko boji 1,2 procenta sto ovi iz banke uzimaju kao proviziju ja cu mu/njoj posalti taj procent tako da nista ne gubi na
sve to.. al zna i tude biti greske.. ali sve podatke se mogu brzo vidjeti preko danasjne teknologije tako da niko nikog nemoze prevarit bar sto se tice slanja novca...

dok za paket stripova je vec druga prica..
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 26/07/2004 : 00:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Baron von Draugn
jel ti to stvarno o fr. legiji bas me zanima koliko ti je godina tada
bilo kad su te primili.


primaju sa 16 ako dodjes sa preporukom
nisam se ja tamo dugo zadrzao
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 04/08/2004 : 10:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message  Reply with Quote
Proklinjem prokletog kurca od poštara koji je ukrao mojih 120kn, namjenjenih COLUMBOTU za talijanske stripove.Bolje za tebe da nikad ne saznam, tko si, jer ču ti 120 puta razbiti nos.

K****n sine!

"It's not a bird, it's not a plane, it must be Dave who's on the train"
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 05/08/2004 : 16:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Žiga

Proklinjem prokletog kurca od poštara koji je ukrao mojih 120kn, namjenjenih COLUMBOTU za talijanske stripove.Bolje za tebe da nikad ne saznam, tko si, jer ču ti 120 puta razbiti nos.

K****n sine!

"It's not a bird, it's not a plane, it must be Dave who's on the train"



Gusari haraju postama
Go to Top of Page

Alemao
Average Member

Slovenia
739 Posts

Member since 10/07/2003

Posted - 18/08/2004 : 01:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Alemao a Private Message  Reply with Quote
Evo, ja bih ovdje stavio Aleksandra Delica, koji je na ovom forumu pod nickom PAJPER. Interesirao se je za neke moje stripove, koje sam u unaprijed i poslao. Javio mi je, da mi sigurno šalje novac oko 10.6. i ja nisam pravio problema oko toga. Onda sam mu u više navrata slao mailove i nije se uopče javljao. Dao sam mu rok negdje do 15.8. da mi se bar javi, ali ni to nije učinio. I sad mi je puna kapa svega. Neka se zna. Najblesavije od svega mi je da se čovjek blamira zbog tako mizerne svote (u igri je bilo oko 50 kuna) ali svejedno. To je stvar principa i poštenja. Dakle, PAJPERU, uživaj u onim stripovima, to ti želim od srca, jer se ne želim spuštati na nivo koji zaslužuješ i reči što ti ide. Bez veze.


--ORDEM e PROGRESSO--
Go to Top of Page

Alemao
Average Member

Slovenia
739 Posts

Member since 10/07/2003

Posted - 18/08/2004 : 01:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Alemao a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Alemao

Evo, ja bih ovdje stavio Aleksandra Delica, koji je na ovom forumu pod nickom PAJPER. Interesirao se je za neke moje stripove, koje sam u unaprijed i poslao. Javio mi je, da mi sigurno šalje novac oko 10.6. i ja nisam pravio problema oko toga. Onda sam mu u više navrata slao mailove i nije se uopče javljao. Dao sam mu rok negdje do 15.8. da mi se bar javi, ali ni to nije učinio. I sad mi je puna kapa svega. Neka se zna. Najblesavije od svega mi je da se čovjek blamira zbog tako mizerne svote (u igri je bilo oko 50 kuna) ali svejedno. To je stvar principa i poštenja. Dakle, PAJPERU, uživaj u onim stripovima, to ti želim od srca, jer se ne želim spuštati na nivo koji zaslužuješ i reči što ti ide. Bez veze.


--ORDEM e PROGRESSO--

Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 20/08/2004 : 09:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Alemao

Evo, ja bih ovdje stavio Aleksandra Delica, koji je na ovom forumu pod nickom PAJPER. Interesirao se je za neke moje stripove, koje sam u unaprijed i poslao. Javio mi je, da mi sigurno šalje novac oko 10.6. i ja nisam pravio problema oko toga. Onda sam mu u više navrata slao mailove i nije se uopče javljao. Dao sam mu rok negdje do 15.8. da mi se bar javi, ali ni to nije učinio. I sad mi je puna kapa svega. Neka se zna. Najblesavije od svega mi je da se čovjek blamira zbog tako mizerne svote (u igri je bilo oko 50 kuna) ali svejedno. To je stvar principa i poštenja. Dakle, PAJPERU, uživaj u onim stripovima, to ti želim od srca, jer se ne želim spuštati na nivo koji zaslužuješ i reči što ti ide. Bez veze.


--ORDEM e PROGRESSO--


sa njim sam par outa radio i bilo je sve ok. možda nije u Sloveniji
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000