forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Novosti na recenzijama
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/08/2003 : 19:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Evo, upravo sam vidio novododane stvari u recenzijama. Odlično. Sviđaju mi se te statistike i različiti pregledi recenzija po junacima, po ocjenama itd. A baš sam se pitao da li je tako nešto izvedivo, kad ono, već sve sređeno, hehe. Još jedan korak u unapređenju sajta. Ludilo.

Jašem
divlje konje ludila
kroz zvjezdanu jebovinu
na putu za sunčev sustav

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 29/08/2003 : 22:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Markose, kad udjes u recenzije, i onda iz njihovog pull-down menija izaberes nekoga za koga ne postoje recenzije (n aprimer, Komandant Mark), onda dobijas obavestenje da za tog junaka ne postoje recenzije, ali ne izlazi ponovo pull-down meni da bi mogao izabrati nekog drugug, vec moras ici sa back nazad
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/08/2003 : 23:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Eto stinky, vidis da i netko drugi radi nesto korisno na ovom sajtu, a ne samo ti sa 62 komentara na recenzije:-) (Sto cekas sa ostalih 25?:-) )
-dp- znam za to. Je malo nezgodno kad moras ici na back (iako to i nije takav problem, menio je osobno lakse napraviti backspace na tipkovnici nego izabrati nesto iz pull downo menija), ali i meni je to dosta nezgodno za isprogramirati. U biti, mozda i nije, ali sad mi se ne da:-)))) To me uhvatila volja sinoc i napravio sam to u par sati, prosla baba s kolacima:-)
Ali dobro, vidjet cu ako se to da elegantno rijesiti...


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 30/08/2003 : 01:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da se tu radi o nekompetentnosti.


Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/08/2003 : 05:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Nije ni meni tesko, naravno... No, primetio sam to sad kad sam pregledao ove novosti vezane za recenzije, pa nije steta skrenuti paznju
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/08/2003 : 11:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GParlov

Ja mislim da se tu radi o nekompetentnosti.



I ja isto. Ne znam sto se mijesas tamo gdje ti nije mjesto?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/08/2003 : 16:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote by Markos:
_____________________
menio je osobno lakse napraviti backspace na tipkovnici nego...
_____________________

Ja sam po navici koristio ALT+<arrow left>, nisam ni znao za BACKSPACE... Neverovatno. Koje je shortcut za "forward" (osim ALT+<right arrow>?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/08/2003 : 19:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
nemam pojma:-) ( sad ce goran rec da sam nekompetentan:-) )

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000