forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 565

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/02/2018 : 12:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
zato i pišeš romane, zato što te boli đon.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/02/2018 : 12:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zašto bi se Jasko ispričavao za nešto što on nije kriv?
Nije da je vlasnik,urednik a niti je glasnogovrnik CPG-a.
Koliko sam shvatio on je zadužen za prijevod kolorca i tu njegove ovlasti završavaju.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 12/02/2018 12:35:13
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 12/02/2018 : 13:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Nekima su svi krivi za sve i svašta....

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2018 : 13:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Zašto bi se Jasko ispričavao za nešto što on nije kriv?
Nije da je vlasnik,urednik a niti je glasnogovrnik CPG-a.
Koliko sam shvatio on je zadužen za prijevod kolorca i tu njegove ovlasti završavaju.


Zasto? Pa recimo zato sto je upravo on dozivljen kao glasnogovornik cpg-a. Ja sam ga tako dozivio.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/02/2018 : 13:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
iskreno x puta sam se ispričao za kolege i oni za mene svejedno je ko prvi vidi poruku ili se javi na telefon


nastavite se ulizivati jednom očito nebitnom liku iz konglomerata CPG RTG ili kako već
zbog mrvice informacija koje vam daje


dok su vam izvršili agresiju na Alan Forda i na hrvatski jezik

očito niko nije imao muda to napisati zbog moderatora osim onog što je spomenuo državni udar

vjerojatno će se posljedice ovoga osjetiti tek nakon pola godine... godinu...
plus oni koji uopće ne prate ovaj forum i topik

kad bude falilo lijepog žutila na kiosku biće onda kuku lele

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/02/2018 : 13:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pa je li to njegov problem što ga ti krivo doživljavaš?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

iggyk23
New Member

281 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 12/02/2018 : 13:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
ti zagor patriče ako te nije kompanija zaduzila da moras ovdje ljudima odgovarat na pitanja jednostavno se makni, nisi nikom nista ni kriv ni duzan objasnjavat, nit vam je bunker kriv nit je bernard kriv sto nije multimilijuner pa se ne moze natjecat s velikom kompanijom niti izdavat strip s kojim ne moze pokrit troskove.
i ajd da ste vi svi sto se zalite neki mega ljubitelji nego ste ista ekipa koja deset godina pljuje nove epizode prakticki cijeli ovaj topic i sad je to odjednom postalo sveti gral za kojim svi zale, ajd da ste dvadesetogodisnjaci al vjerujem da ste svi starija ekipa tako da ovo stvarno nema smisla
ako hocete da se nesto promjeni cekajte da necija mama prelista novi strip i vidi srpski izraz odmah ce izbit medjunarodni skandal i bit ce u novinama i dnevniku kao ona besramna invazija na hrvatsku suverenost kad su neka djeca dobila srpske cokolade pa se isto neduzni ljudi morali ispricavat na tv-u

Edited by - iggyk23 on 12/02/2018 13:22:07
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2018 : 13:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bunker je takav kakav je, ja ga ne sudim sto hoce kintu vise. Njegovo pravo. I pravo mu budi.
Jasko se sam uhvatio u svoju mrezu.
Alan Ford je oduvjek bio i ostao sveti gral!
Bernarda niko ne kudi i ne spominje u negativnom kontekstu. Nije isla dobro prodaja i stop.
Nove epizode, neka su i losije, ja bi svaku kupio.
Da, starija smo ekipa, bas zato ima smisla.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/02/2018 : 13:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
I ajde da se javi netko ko je kupio sve od Strip Agenta i Alan Forda...ajde,covjek ljut pa napizden malo...
Ali javi se netko ko je uzeo samo prvih 107 klasika,sigurno nista extre i nista kolorca...
Razumem ivanl-ja, covjek veliki fan i ljubitelj pa mu tesko,isto bi bilo meni da mi ugase Tellera...
Ali jedan usputni citatelj navali tako na jaska?..pretjerano..
Covjek ima neke veze sa ovim Alanom pa kaze sto zna...i hvala mu.
Usput,meni je izdanje CPG jako ok, ili bi bar bilo da ima normalni papir...
Ako to ne poprave,sumljam da cu kupovat...
A imam sve do sada izdano od SA i valjda volim Alana...
Da sam stao na 107 sutio bi ko guz"ica...
Sori zeljko, ali si preterao...sigurno u dobroj namjeri te zanjelo malo..
Desi se.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/02/2018 : 14:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Bunker je takav kakav je, ja ga ne sudim sto hoce kintu vise. Njegovo pravo. I pravo mu budi.
Jasko se sam uhvatio u svoju mrezu.
Alan Ford je oduvjek bio i ostao sveti gral!
Bernarda niko ne kudi i ne spominje u negativnom kontekstu. Nije isla dobro prodaja i stop.
Nove epizode, neka su i losije, ja bi svaku kupio.
Da, starija smo ekipa, bas zato ima smisla.



O kakvoj mreži ti pričaš? Treba li svakom ponaosob da uzmem da se izvinjavam?

Obavestio sam ljude koji prate forum kako stoje stvari s Alanom, ostale izlive nezadovoljstava uputite ka drugoj adresi.

O agresijama na jezik iluzorno je bilo šta dalje pisati. Hrvatskim jezikom vršimo agresiju na Hrvatsku, pa prosto je apsolutno genijalno.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2018 : 14:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Opet izvlacenje iz konteksta! Nemam ti ja volje za dodatna objasnjenja, kad dosad nisi pohvatao nit...
Ostalo nisam rekao, i nema veze samnom.
Nikakve isprike meni ne trebaju...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/02/2018 : 14:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Ako nemaš volje, onda prestani više da se baviš mnome. Napisao sam šta sam imao i nadalje nema razloga da vam bilo šta dodatno objašnjavam.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2018 : 15:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kako cu imati volje, kad nisi dosad shvatio sustinu, dubinu i sirinu Alan Forda, t.j. sto on znaci za istinske ljubitelje. Nemam ja nista s tobim ili protiv tebe. Ovo je forum, i shodno tome, kad si izasao na njega s informacijom/reklamom/temom, budi soreman na pohvalu ili kritiku.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/02/2018 : 15:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Ma da, šta je ovo, 1984. i vaših 5 minuta mržnje? Je li bi mi i na ulici tako šta rekao? To što je ovo virtuelni svet ne znači da imate pravo da sipate svoju žuč po meni.

Sa svoje strane odradiću posao maksimalno posvećeno. Ostale stvari - nisu u mojoj ingerenciji i ne odlučujem ja. Mogu samo da predložim.

I to što mi već nekoliko puta spočitavaš kako nisam istinski ljubitelj više je tužno no smešno.

Edited by - Jasko on 12/02/2018 15:05:33
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2018 : 15:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Mržnje? Prema tebi? Ma omašio si ceo fudbal. Ne tangira me virtualni svijet nimalo. Nemam ni jednu društvenu mrežu. Ovdje pišem o stripu/stripovima, to me zanima. Pratiš li ti što ja pišem, ili išćitavaš samo naslove? Naravno da bi ti ovo rekao i na ulici, to je jedini nastup koji poznajem, oči u oči... Nisi ti mene nimalo shvatio, ima neko vrijeme da mi je to jasno. Ali ponoviću; ako si izašao s temom o cpg Fordovima, a očito jesi, onda budi spreman na diskusije, (množina), s tipovima/likovima koji o tome dosta znaju. Ni manje ni više. Što je to teško skužit?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/02/2018 : 16:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
vatikan, cia, latinska jerez, templari i iluminati

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2018 : 17:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A ljudi gusteri? Bilderberzi?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/02/2018 : 18:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

vatikan, cia, latinska jerez, templari i iluminati



Mislim da ti mnogo više znaš o tome, ja nimalo.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/02/2018 : 18:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Mržnje? Prema tebi? Ma omašio si ceo fudbal. Ne tangira me virtualni svijet nimalo. Nemam ni jednu društvenu mrežu. Ovdje pišem o stripu/stripovima, to me zanima. Pratiš li ti što ja pišem, ili išćitavaš samo naslove? Naravno da bi ti ovo rekao i na ulici, to je jedini nastup koji poznajem, oči u oči... Nisi ti mene nimalo shvatio, ima neko vrijeme da mi je to jasno. Ali ponoviću; ako si izašao s temom o cpg Fordovima, a očito jesi, onda budi spreman na diskusije, (množina), s tipovima/likovima koji o tome dosta znaju. Ni manje ni više. Što je to teško skužit?



Ovo ti je osamnaesti put da ti meni govoriš kako ja tebe nisam shvatio. Okej, nisam. Mani me se.

Spreman sam za normalne i konstruktivne diskusije, a ne poluinfantilne.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2018 : 18:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Malo s kime mozes pristojnije i konstruktivnije pricat nego sa mnom. I o.k. ako zelis da te se direktno "manem", moze. Tvoje pravo. Moje je pak, pravo da ucestvujem u bilo kojoj raspravi o mom najdrazem stripu. Pa tako i da ucestvujem i u tvojim postevima. Nadam se da to kuzis? Tako da ti se necu direktno obracati, ali amaterizam cu komentirati. Niko te ne vrijeda,(bar ne ja), i ovi nije nista osobno. Morao si bar skuziti onaj dio, o kom ti pricam, da si javno nesto obznanio za cim se dize prasina...otuda slijede i moji moguci daljnji komentari. Ne o tebi. Ti i ja nismo butni, bitan je Alan Ford!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2018 : 18:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A moje su diskusije o Alan Fordu sve samo ne infatilne, druze.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/02/2018 : 18:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote

Edited by - Jasko on 12/02/2018 18:47:47
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/02/2018 : 21:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
revnostan? zar ta riječ postoji?
revan?
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 12/02/2018 : 22:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

revnostan? zar ta riječ postoji?
revan?


Postoji http://hrvatski.enacademic.com/16953/revnostan
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2018 : 22:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Rijec postoji. Jezik je manji problem. Kolor puno veci. Izgleda sturo,("paleta s kojom su radili imala je masu potrosene boje"), ovih par koje su,("ostale"), i bile iskoristene, su napravile; mizeran, nedovrsen izgled slicica. Prezarke. Prekontrastne. S masu neiskoristenog prostora na slicicama. Ovakvo stanje moze odgovarati nekom uvrnutom avangardnom umjetniku, nikako konvencialnom pristupu bojanja stripa. Nekakav Andy Warhol bi i rekao koju pozitivnu, ovom pristupu, ali zato on nikada i nije crtao stripove. Bezveze i suplje. Potpun promasaj!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 565 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.95 seconds. Snitz Forums 2000