forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 565

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 12/02/2018 : 22:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
A, ovo desno je kolorirana epizoda!? Ja mislio da je dječja bojanka!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/02/2018 : 01:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

A, ovo desno je kolorirana epizoda!? Ja mislio da je dječja bojanka!


Al ona, za jaslice...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/02/2018 : 01:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Pa tko ima žuti zid? :D
I onda još i grafikon u toj istoj boji :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 13/02/2018 : 07:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Pravi ljubitelj Alan Forda, onaj tko razumije duh ovog stripa, može biti samo indiferentan prema izlaženju ili neizlaženju ovih Bunkerovih papazjanija.
Velika se i nepotrebna buka digla oko ovoga, kao i oko "Zlatne serije", čiji je jedini smisao uzeti pretjerane pare Tellerčini i sličnima na konto nostalgije.

Edited by - VALTER on 13/02/2018 09:50:53
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 13/02/2018 : 08:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Pravi ljubitelj Alan Forda, onaj tko razumije duh ovog stripa, može biti samo indifirentan prema izlaženju ili neizlaženju ovih Bunkerovih papazjanija.
Velika se i nepotrebna buka digla oko ovoga, kao i oko "Zlatne serije", čiji je jedini smisao uzeti pretjerane pare Tellerčini i sličnima na konto nostalgije.


Prave rici,neko i razuman!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/02/2018 : 08:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Pravi ljubitelj Alan Forda, onaj tko razumije duh ovog stripa, može biti samo indifirentan prema izlaženju ili neizlaženju ovih Bunkerovih papazjanija.
Velika se i nepotrebna buka digla oko ovoga, kao i oko "Zlatne serije", čiji je jedini smisao uzeti pretjerane pare Tellerčini i sličnima na konto nostalgije.


nebitan si..kao i tvoje misljenje...
Nevredno diskusije i odgovora..,
Post za posrat na njega..

Nije Teller nisvredan da ga seronja Valter nazove Tellercina naivna...
Teller ce uzivat i dalje u stripovima bez ovog foruma...
Bas mi mora jutro pokvarit jedan seronja?
Prepustan forum Valterima i supermaikima sveznajucim...
Pozdrav, dosta mi je da se iz moje ljubavi prema stripovima sprdaju neke niskoristi forumske...
Pozdrav normalnim forumasima,nedajte se izterati...
Meni je dopizdilo, bar na neko vreme to prcanje..

Bas mi treba skoro u 50-tim gutat govna forumska...
Da sam bar to prije uradio.


CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 13/02/2018 08:56:23
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/02/2018 : 09:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Evo , Telleru podrska od mene. Bez zajebancije. Ne daj se! Bunkerove papazjanije ili ne, steta novih epizoda.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 13/02/2018 : 11:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Normalno je da nije lipo i dobro kad se nesto ukida/prekida,ali kuka se ka da je Klasik sta na 100-om broju.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/02/2018 : 12:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A sta's kuka se, ekipa voli Forda...nije nam lipo lega ovi prekid.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/02/2018 : 12:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by VALTER

Pravi ljubitelj Alan Forda, onaj tko razumije duh ovog stripa, može biti samo indifirentan prema izlaženju ili neizlaženju ovih Bunkerovih papazjanija.
Velika se i nepotrebna buka digla oko ovoga, kao i oko "Zlatne serije", čiji je jedini smisao uzeti pretjerane pare Tellerčini i sličnima na konto nostalgije.


nebitan si..kao i tvoje misljenje...
Nevredno diskusije i odgovora..,
Post za posrat na njega..

Nije Teller nisvredan da ga seronja Valter nazove Tellercina naivna...
Teller ce uzivat i dalje u stripovima bez ovog foruma...
Bas mi mora jutro pokvarit jedan seronja?
Prepustan forum Valterima i supermaikima sveznajucim...
Pozdrav, dosta mi je da se iz moje ljubavi prema stripovima sprdaju neke niskoristi forumske...
Pozdrav normalnim forumasima,nedajte se izterati...
Meni je dopizdilo, bar na neko vreme to prcanje..

Bas mi treba skoro u 50-tim gutat govna forumska...
Da sam bar to prije uradio.





Dobro momci, ajde da se ne svađamo previše, nema potrebe za time, kao što nema potrebe da se ide sa foruma

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

iggyk23
New Member

281 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 13/02/2018 : 13:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
ja bih samo naglasio da ja imam zute zidove u sobi i jako dobro izgleda, grafikone doduse nemam
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 13/02/2018 : 13:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Kolor je namerno rađen u pop art stilu.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/02/2018 : 14:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
I rekoh, da bi neki Andy Warhol kazao stokod pozitivno, ne prosjecan strip konzument. Kamoli Alan Ford ljubitelj.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Lukeruk
Junior Member



Serbia
329 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 13/02/2018 : 15:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
Warhol bi se zgrozio nad ovim, kao i ostali predstavnici Pop Art pokreta. I nije korektno da se poredi ozbiljna umetnost sa ovim decijim igrarijama.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/02/2018 : 15:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ovakve boje su doista užas. Trebali su ddekija uposliti da im to oboji. Ono, staviti drečavu boju na zid a istovremeno ostaviti boju kože netaknutu... Ali nije bilo ovako u prvim epizodama. Doduše, nisam razgledavao nakon Formula kakve su boje, ali nešto slično je u onim specijalcima u boji. Uglavnom, meni ovo nije kolor. Tko je ovo kolorirao nije baš sav svoj.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/02/2018 : 15:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by VALTER

Pravi ljubitelj Alan Forda, onaj tko razumije duh ovog stripa, može biti samo indifirentan prema izlaženju ili neizlaženju ovih Bunkerovih papazjanija.
Velika se i nepotrebna buka digla oko ovoga, kao i oko "Zlatne serije", čiji je jedini smisao uzeti pretjerane pare Tellerčini i sličnima na konto nostalgije.


nebitan si..kao i tvoje misljenje...
Nevredno diskusije i odgovora..,
Post za posrat na njega..

Nije Teller nisvredan da ga seronja Valter nazove Tellercina naivna...
Teller ce uzivat i dalje u stripovima bez ovog foruma...
Bas mi mora jutro pokvarit jedan seronja?
Prepustan forum Valterima i supermaikima sveznajucim...
Pozdrav, dosta mi je da se iz moje ljubavi prema stripovima sprdaju neke niskoristi forumske...
Pozdrav normalnim forumasima,nedajte se izterati...
Meni je dopizdilo, bar na neko vreme to prcanje..

Bas mi treba skoro u 50-tim gutat govna forumska...
Da sam bar to prije uradio.





Daj ne glumataj mimozu. Zar je neka glupost potrebna za teatralno napuštanje foruma? Što te briga tko što misli o tvom kolekcionarstvu.
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 13/02/2018 : 15:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
5 minuta u MS Paintu daje isti rezultat.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 13/02/2018 : 16:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo mi je kako se ljudi iščuđavaju koloru. Je li iko od vas kupovao ovaj kolor? Ovakav je od prvog broja.

Da, namerno je rađen u drečavom stilu 70-ih. Može da vam se ne sviđa, to je sasvim u redu, ali je to rađeno s razlogom.

Postavio sam tablu zbog prevoda, a ne boje. Kao i fonta koji koristimo u kolornom izdanju.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/02/2018 : 16:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Nije točno. U ovom trenutku u ruci držim kolor 13 Golf. Ni ovo nije savršeno, ali svakako bolje od početnih epizoda, a a pogotovo od ovog što je sad prezentirano. Prvih par epizoda imale su užasno kričave boje, ali barem je sve bilo kolorirano po nekom smislu, pogotovo koža na ljudima. Ovo sad je užas.

Nije ti ovo kritika CPG, nego ovakvih boja. Ali možemo i o prijevodu. On jest u duhu Brixyja, ali previše se ubacuje nepotrebnih detalja (tipa Vijetnam i sl.). Brixy je bio majstor upravo zato što nije pretjerivao s detaljima.
Što se fonta tiče ovaj cb mi je bolji jer je više stripovski, ali ne bih desni sigurno naveo kao razlog za nekupovanje stripa. Znači, prijevod i font mogu proći. Međutim, boje i još ako je ostao valovit papir ne.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/02/2018 : 16:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Delate skifo!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 13/02/2018 : 16:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Pa te detalje je ubacio baš Brixy. Dakle, i Brixy nije bio Brixy, jer je ubacivao nepotrebne detalje?

Font? Font je napravljen u odnosu na originalni italijanski.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 13/02/2018 : 16:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lukeruk

Warhol bi se zgrozio nad ovim,
Javio ti zlatnim telefonom?
quote:
kao i ostali predstavnici Pop Art pokreta.

Lichtensteinu bi se svidelo...
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 13/02/2018 : 16:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Delate skifo!



Delamo skifo
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/02/2018 : 16:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Prvo ću pogledati Vjesnikovo izdanje, s izvornim Brixyjem. Ako je i tamo tako onda povlačim ovo što sam naveo za tekst. OStalo stoji.
Go to Top of Page

Lukeruk
Junior Member



Serbia
329 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 13/02/2018 : 17:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:
Originally posted by Lukeruk

Warhol bi se zgrozio nad ovim,
Javio ti zlatnim telefonom?
quote:
kao i ostali predstavnici Pop Art pokreta.

Lichtensteinu bi se svidelo...

"I don't care! I'd rather sink than call god for help!"

...

Jasko, izbegavaj da ubacujes ova imena postojecih organizacija (poput NASA), ili kompanija, brendova i slicno.
Go to Top of Page
Page: of 565 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.03 seconds. Snitz Forums 2000