forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 565

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/07/2018 : 08:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ne treba zaboraviti ni nestasicu humane 0 hrane za bebe
moji zvali nekub emisiju gdje je bio neki politicar uzivo
nikako dobiti liniju
imas pare na banci dolari iz iraka...more para...mozes podici 100 tjedno cini mi se i ne mozes sinu kupiti hranu za bebe

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 08/07/2018 : 08:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ne treba zaboraviti ni nestasicu humane 0 hrane za bebe
moji zvali nekub emisiju gdje je bio neki politicar uzivo
nikako dobiti liniju
imas pare na banci dolari iz iraka...more para...mozes podici 100 tjedno cini mi se i ne mozes sinu kupiti hranu za bebe


Da,sjecam se,bolnice bile pune djece na infuziji zbog neuhranjenosti.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 08/07/2018 : 11:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Bili su ljudi i onda gladni ali režim nije dopuštao pučke kuhinje kao danas. Ne pričajte gluposti.

Kako rekoh, nisu svi jednako živjeli.

I opet - imate onaj topic tamo.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 08/07/2018 : 13:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Bili su ljudi i onda gladni ali režim nije dopuštao pučke kuhinje kao danas. Ne pričajte gluposti.

Kako rekoh, nisu svi jednako živjeli.

I opet - imate onaj topic tamo.



Potpisujem! Bravo!

Problem je što većina nije upućena - jednostavno nisu informirani da se ex-SFRJ enormno zaduživala tako da je "bilo lijepo" dok su se dijelili stanovi i jeftini auti, a kad je dug trebalo vratiti počeo je show i galopirajuća inflacija...

Zato se čudim kako netko uopće može podržavati takvo gospodarstvo, koje se zaduživalo bez mogućnosti vraćanja dugova ... Čak ni kamate nisu mogle biti otplaćene!

Najlakše se nakon 30 godina praviti blesav i izjavljivati "da je bilo lijepo"...


• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 08/07/2018 : 13:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Jedini razlog za natpisom ex yu je da ljudi znaju koja vrsta izdanja je u pitanju.



Inače su glupi, pa im treba jeftina poduka iz geografije?

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/07/2018 : 13:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
pola ovih sto kenjaju u korist juge po forumu bi ili lezali 30 dana u cuzi ili bi im bio zabranjen internet u kuci/poslu
zajedno s neobjavlejnom epizodom af

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/07/2018 : 14:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ljudi dovoljno je pogledati nocne snimke iz svemira berlina
i usporediti dva sustava

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 08/07/2018 : 14:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by wolf

Bili su ljudi i onda gladni ali režim nije dopuštao pučke kuhinje kao danas. Ne pričajte gluposti.

Kako rekoh, nisu svi jednako živjeli.

I opet - imate onaj topic tamo.


možda su bili gladni kod vas...kod nas gladnih nije bilo...
nijedan radnik nije gladovao, jedino ako je platu slio uz grlo...
pučke kuhinje nisu trebale ne da jih nisu dopuštali..ali i to je laž nove garniture HDZ i SDS(janša)politika...
star sam 50 godina,prošao puno toga u životu,.,vidio dosta toga na poslu i kažem vam da gladnih nisam vidio....bilo je prosjaka ali oni su više bili alkoholičari...
neznam koliko ste stari i gdje ste odrastali ali izgleda da vam je tuđmanizacija,ustaštvo,hdzejevstvo dobro izpralo mozak...
Sistem je bio pravedniji..pravedniji za poštene ljude...
za lopove(politike) je bolji ovaj...to sigurno,.
Pošteni ljudi se nisu bojali kriminalca,cigana,migranata,a danas taj sistem te ljude štiti a po poštenim i radnim udara da jih izmozga pa ajde u penziju sa 70 godina....za 5oo eura penzije.
mladi ste, osetit čete sigurno sva blagostajna ovog novog kap-robovlastničkog sistema....
možda vam tada one "olovne" godine neće izgledat tako mračne...
meni su bile ok, kao i ove jer imam radne navike, skroman sam i još
par stvari mi se poklopilo....
CPG Alan Ford je ok, da ostanemo na temi.



Sve ove nebuloze si mogao nadrobiti u onaj topic koji za to služi. Ne zlorabite ovaj topic za to.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 08/07/2018 : 14:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ljudi dovoljno je pogledati nocne snimke iz svemira berlina
i usporediti dva sustava


aha...one iz 60-tih i ove danas sigurno....
razliku nije doneo nov sustav i sistem več vremenski razmak tih slika.
pogledaj sebe mladog i sebe danas, za razliku nije kriv sustav.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/07/2018 : 15:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Dosta off-topica.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 08/07/2018 : 15:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by Jasko

Jedini razlog za natpisom ex yu je da ljudi znaju koja vrsta izdanja je u pitanju.



Inače su glupi, pa im treba jeftina poduka iz geografije?



Ne, nego se pretpostavlja da znaju da čitaju i da im je važno koja vrsta izdanja je u pitanju.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/07/2018 : 16:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by wolf

Bili su ljudi i onda gladni ali režim nije dopuštao pučke kuhinje kao danas. Ne pričajte gluposti.

Kako rekoh, nisu svi jednako živjeli.

I opet - imate onaj topic tamo.



Potpisujem! Bravo!

Problem je što većina nije upućena - jednostavno nisu informirani da se ex-SFRJ enormno zaduživala tako da je "bilo lijepo" dok su se dijelili stanovi i jeftini auti, a kad je dug trebalo vratiti počeo je show i galopirajuća inflacija...

Zato se čudim kako netko uopće može podržavati takvo gospodarstvo, koje se zaduživalo bez mogućnosti vraćanja dugova ... Čak ni kamate nisu mogle biti otplaćene!

Najlakše se nakon 30 godina praviti blesav i izjavljivati "da je bilo lijepo"...




A parola; ne mozes me toliko malo platiti koliko ja mogu malo raditi...
A recimo; nisam iskoristio bolovanje od prosle godine...
A da ne govorim o stihu; produktivnost ima svoje ekonomsko opravdanje, zasto da proljevam znoj, kad dobivam manje...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/07/2018 : 16:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by wolf

Bili su ljudi i onda gladni ali režim nije dopuštao pučke kuhinje kao danas. Ne pričajte gluposti.

Kako rekoh, nisu svi jednako živjeli.

I opet - imate onaj topic tamo.


možda su bili gladni kod vas...kod nas gladnih nije bilo...
nijedan radnik nije gladovao, jedino ako je platu slio uz grlo...
pučke kuhinje nisu trebale ne da jih nisu dopuštali..ali i to je laž nove garniture HDZ i SDS(janša)politika...
star sam 50 godina,prošao puno toga u životu,.,vidio dosta toga na poslu i kažem vam da gladnih nisam vidio....bilo je prosjaka ali oni su više bili alkoholičari...
neznam koliko ste stari i gdje ste odrastali ali izgleda da vam je tuđmanizacija,ustaštvo,hdzejevstvo dobro izpralo mozak...
Sistem je bio pravedniji..pravedniji za poštene ljude...
za lopove(politike) je bolji ovaj...to sigurno,.
Pošteni ljudi se nisu bojali kriminalca,cigana,migranata,a danas taj sistem te ljude štiti a po poštenim i radnim udara da jih izmozga pa ajde u penziju sa 70 godina....za 5oo eura penzije.
mladi ste, osetit čete sigurno sva blagostajna ovog novog kap-robovlastničkog sistema....
možda vam tada one "olovne" godine neće izgledat tako mračne...
meni su bile ok, kao i ove jer imam radne navike, skroman sam i još
par stvari mi se poklopilo....
CPG Alan Ford je ok, da ostanemo na temi.



Sve ove nebuloze si mogao nadrobiti u onaj topic koji za to služi. Ne zlorabite ovaj topic za to.


A jbg. Telleru, istina...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 08/07/2018 : 17:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ljudi dovoljno je pogledati nocne snimke iz svemira berlina
i usporediti dva sustava



Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 08/07/2018 : 17:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
dao sam se navuć...izprika/izvinenje svima....obrisao nešto.
dok nema boljeg i ovaj Alan Ford CPG mi je ok...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 08/07/2018 : 18:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

dao sam se navuć...izprika/izvinenje svima....obrisao nešto.
dok nema boljeg i ovaj Alan Ford CPG mi je ok...



A možda nikada više, ma koliko mi šutjeli o tome...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/07/2018 : 19:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ma davla sutimo. Dobro smo se bili "iskukali". A ovo nikad vise je izgledno i realno. Nazalost.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/07/2018 : 20:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/07/2018 : 19:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kaze mi danas covjek od 65 godina; ovo po trznim centrima, ovi kolorni Fordovi, to su stare price? Da, kazem ja. E, sjeca ih se vrlo dobro...ali da mu kolor nije dobar, i da je los papir...kaze, kad ga je prolistao, nostalgije radi, ne slici mu na onaj stari... E da, kazem ja, to ti je novi-stari ex yu. Malo me je blijedo gledao...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 09/07/2018 : 21:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Još napiši da ti je poslije toga od muke klonuo na rukama.










Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 09/07/2018 : 22:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#312 - Puff!

Ovo mi je definitivo najbolji post-Magnus period. Opet Perucca na olovci, tuš je odlično odradio Oskar a sama priča je nastavak prethodne Anten-girl. Doslovce sam na svakoj drugoj strani našao nešto što me stvarno nasmijalo, te face, ti izrazi... ma ko to more platit!
Onaj sudac i zapisničar u sudnici, pa šprdancija sa političkim sistemima, blesavi Momak i još luđi profesor Iskapa a onda na 9. str. onaj debeli pjeva: "Oh, kakve li sreće... voziti to smeće...!
Kasnije Bunker ubacuje jednu od svojih povijesnih šprdancija sa Brojem Jedan u glavnoj ulozi!
Ma odlično, gušt mi je ovakve epizode čitati!

Edited by - solar on 09/07/2018 22:14:47
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 09/07/2018 : 22:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Kaze mi danas covjek od 65 godina; ovo po trznim centrima, ovi kolorni Fordovi, to su stare price? Da, kazem ja. E, sjeca ih se vrlo dobro...ali da mu kolor nije dobar, i da je los papir...kaze, kad ga je prolistao, nostalgije radi, ne slici mu na onaj stari... E da, kazem ja, to ti je novi-stari ex yu. Malo me je blijedo gledao...


Iz epizode - Nije se desilo
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 09/07/2018 : 23:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Zbilja, kakvog li besmisla ima taj dodatak na naslovnici Ex-YU!? Što on označava? Da je jednom davno, izlazio Alan Ford u gradu Zagrebu, od jednog izdavača, kojeg su svi čitali u bivšoj državi, pa, eto, da se svi malo podsjete tih dana!?? Zar bi sada Ludens, na svim Bonelli izdanjima morao, iz istih razloga, napisati Ex-YU, zato što se, nekih davnih godina, u Novom Sadu izdavao Zagor, Blek, Tex i ostali, pa mi svi to čitali u bivšoj državi!? Za krepat!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/07/2018 : 00:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by ivanl

Kaze mi danas covjek od 65 godina; ovo po trznim centrima, ovi kolorni Fordovi, to su stare price? Da, kazem ja. E, sjeca ih se vrlo dobro...ali da mu kolor nije dobar, i da je los papir...kaze, kad ga je prolistao, nostalgije radi, ne slici mu na onaj stari... E da, kazem ja, to ti je novi-stari ex yu. Malo me je blijedo gledao...


Iz epizode - Nije se desilo


Ajde moj ex-yu lovi rake govnjare i moruzgve...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 10/07/2018 : 00:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
hahahaha dobra Jasko dobraa

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page
Page: of 565 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000