forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2055 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 05/10/2018 : 01:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
Evo i drugog povratnika.
Svašta se desilo dok niste bili tu.
To jedna svadba bila.
To ukoso to u šatorima bilo.

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google

Edited by - nikotin on 05/10/2018 01:24:26
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2055 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 05/10/2018 : 01:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
Moglo se i ovo dodati.


Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/10/2018 : 06:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by solar

Vidim da imaš još kandidata.


Postovanje, solar!
Aj, pls. reci ti meni zasto si me 'skartao' sa sitea i topica, kad se procesljavanjem mojih javljanja na topice, ne moze pronaci nikakva uvreda ili bilo kakva situacija koja se kosi sa pravilima stripova.com?


Ja moram ponoviti ovo pitanje.
Najpristojnije, pitam na koji sam se nacin ogrijesio o pravila site-a, i na racun cega sam kaznjen?
Moje misljenje, je da si ti solar, ovde ishitreno, samovoljno odlucio i mene strpati u istu celiju, sa drugim kaznjenikom, sto mi osobito ostavlja gorak okus u ustima. Cinim se sam sebi koleteralna zrtva. I kako god ovo nekima bilo banalno, meni se cini da niposto kaznu nisam zavrijedio. Pa stoga zelim i odgovor. Da li na to imam pravo?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 05/10/2018 : 07:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikotin

Moglo se i ovo dodati.





Kakav užas od naslovnice. Pa nije li se moglo taj ex-Yu povući gore na žuti dio, pa ga recimo obojati narančasto?
Ovako izgleda kao nekakva reklama za proizvođača boja i lakova.
I molim zastupnika izdavača da, ukoliko nije u stanju prihvatiti kritike, ne počinje s provokacijama i uvredama.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1346 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 05/10/2018 : 08:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Gnusno! Ko je ovo napravio je pravi gnjus :)
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/10/2018 : 08:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Tja, moram se suzdrzati od komentara za ovu naslovnicu, bar dok mi se ne odgovori zasto sam bio kaznjen. Bez zafrkavanja, da ne bi dobio opet po prstima, a da ne znam zasto. Ipak mi je ovo najdrazi topic...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/10/2018 : 08:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
meni ovo EX YU ne smeta nimalo...nije mi smetalo ni kad se za vrijeme rata u Hrvatskoj u jednom Alan Fordu pojavilo u jednom
oblačiču za jednog tipa sa nožem TO JE ČETNIČKI KOLJAČ! Mislim da je to bio još Vjestnik...
Volim Alan Forda i drago mi je da je i kakav god bio i dalje na kioscima!
Neče me valovit papir i EX YU naterati da prestanem uzimat meni drago izdanje na kioscima.
Smeta mi taj kružič isto ko koda koje su isto znali stavit,,ni više-ni manje.
A ako Alan Forda i izdaje velika medijska kuča koja prodaje žutu štampu...baš me briga..bar neče odustati od prava ko Strip Agent kad dva broja zakažu u prodaji...više trač časopisa, više nade da se Alan neče ugasit..
Još da krenu od 200 nadalje ja jim skinem kapu...ah da, i poprave papir!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 05/10/2018 09:04:28
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 05/10/2018 : 08:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Ja to, kao prvo, ne prepoznajem kao prostor bivše Jugoslavije. Nedostaje Republika Kosovo. Kao drugo, otkupom prava za te države, nije zabranjeno kupiti Alana Forda manjinama naših govornih područja u Mađarskoj, Rumunjskoj ili Austriji... A izdanje se ne izdaje u tim državama, kao niti u Hrvatskoj. Nego u Srbiji...


Nije li ovo politika? Ako ova budala nije za, kako kazete, "ladjenje"...

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 05/10/2018 : 09:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Još da krenu od 200 nadalje ja jim skinem kapu...ah da, i poprave papir!


+1

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2055 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 05/10/2018 : 11:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Tja, moram se suzdrzati od komentara za ovu naslovnicu, bar dok mi se ne odgovori zasto sam bio kaznjen. Bez zafrkavanja, da ne bi dobio opet po prstima, a da ne znam zasto. Ipak mi je ovo najdrazi topic...

Kažnjeniče, reci mi kako ti se sviđa superhik na predhodnoj stranici. Radio ga akademski slikar.

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/10/2018 : 12:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikotin

quote:
Originally posted by ivanl

Tja, moram se suzdrzati od komentara za ovu naslovnicu, bar dok mi se ne odgovori zasto sam bio kaznjen. Bez zafrkavanja, da ne bi dobio opet po prstima, a da ne znam zasto. Ipak mi je ovo najdrazi topic...

Kažnjeniče, reci mi kako ti se sviđa superhik na predhodnoj stranici. Radio ga akademski slikar.


Jako. Cini mi se da sam vec vidio ovaj rad. A sta da ti kazem, vec sam to i spominjao ovdje, tabla sa Superhikom i par clanova TNT druzine ide na par tisuca eura cijene. Ne ispod 2000 €. Magnusova, naravno. A i to samo ako imas ludu srecu da je nades, jer taljabi su ludi za njim i ko ga ima ne da ga. A ako je jos ispod broja 50, auuu...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2055 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 05/10/2018 : 12:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by nikotin

quote:
Originally posted by ivanl

Tja, moram se suzdrzati od komentara za ovu naslovnicu, bar dok mi se ne odgovori zasto sam bio kaznjen. Bez zafrkavanja, da ne bi dobio opet po prstima, a da ne znam zasto. Ipak mi je ovo najdrazi topic...

Kažnjeniče, reci mi kako ti se sviđa superhik na predhodnoj stranici. Radio ga akademski slikar.


Jako. Cini mi se da sam vec vidio ovaj rad. A sta da ti kazem, vec sam to i spominjao ovdje, tabla sa Superhikom i par clanova TNT druzine ide na par tisuca eura cijene. Ne ispod 2000 €. Magnusova, naravno. A i to samo ako imas ludu srecu da je nades, jer taljabi su ludi za njim i ko ga ima ne da ga. A ako je jos ispod broja 50, auuu...

Nisi ga mogao vidjeti nidgje. Pre neki dan mi to naslikao. To je prava umjetnička slika. Ulje na platnu.

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/10/2018 : 12:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Vrlo lijepo! Onda nesto slicno sam vidio...mozda cak ovde na forumu, ne sjecam se vise svega... a reci mi, nikad nisi isao u potragu/kupnju nekog Magnusovog originala? Posto evo vidim, koliko volis Alan Ford.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2055 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 05/10/2018 : 13:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Vrlo lijepo! Onda nesto slicno sam vidio...mozda cak ovde na forumu, ne sjecam se vise svega... a reci mi, nikad nisi isao u potragu/kupnju nekog Magnusovog originala? Posto evo vidim, koliko volis Alan Ford.

Nisam. Nemam novca za to. Možda nekad kupim prvi broj alan forda na Italijanskom. Vidje ču.

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2055 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 05/10/2018 : 13:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
Možda ga uspijem sljedeče godine nagovoriti da mi uradi i ovo ako budem imao novca.


Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/10/2018 : 13:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Prije par godina na sajmu u Milanu sam drzao u ruci 'numero uno', ali nisam pitao koliko kosta, ili sam zaboravio...Koliko dode dobro ocuvan primjerak, znas li?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 05/10/2018 : 13:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srleb

quote:
Originally posted by mogorovic

Ja to, kao prvo, ne prepoznajem kao prostor bivše Jugoslavije. Nedostaje Republika Kosovo. Kao drugo, otkupom prava za te države, nije zabranjeno kupiti Alana Forda manjinama naših govornih područja u Mađarskoj, Rumunjskoj ili Austriji... A izdanje se ne izdaje u tim državama, kao niti u Hrvatskoj. Nego u Srbiji...


Nije li ovo politika? Ako ova budala nije za, kako kazete, "ladjenje"...



Pazi mali kako se izražavaš. I kupi novi Timesov atlas...
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2055 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 05/10/2018 : 13:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Prije par godina na sajmu u Milanu sam drzao u ruci 'numero uno', ali nisam pitao koliko kosta, ili sam zaboravio...Koliko dode dobro ocuvan primjerak, znas li?

Nemam pojma. Sigurno je skupo.

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/10/2018 : 13:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikotin

quote:
Originally posted by ivanl

Prije par godina na sajmu u Milanu sam drzao u ruci 'numero uno', ali nisam pitao koliko kosta, ili sam zaboravio...Koliko dode dobro ocuvan primjerak, znas li?

Nemam pojma. Sigurno je skupo.


Sad me bas zanima...raspitat cu se preko svojih veza...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/10/2018 : 14:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Evo san malo 'bacio oko' po e-bayu, ima masu prvih brojeva raznih edicija, ali onaj koji nas zanima iz svibnja 1969, ako je ocuvan kosta 300-400 eura. Nelose bome! Bas cu se jos malo raspitati kod kolekcionara vani...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2055 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 05/10/2018 : 14:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
Ja bih morao kuptiti preko eBaya jer nemam veza vani. Sigurno je jeftinije kad odeš u zemlju i tamo nađeš.

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/10/2018 : 14:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Da sigurno je jeftinije...ima vrlo razgranato trziste originala, sa jako postenim prodavacima. A tokom godina stvore se i veze, pa se pomazemo uzajamno. Npr. slovenac uzme od taljana, pa donese u Zagreb, pa treci uzme i donese ti u Split. Takve stvari...jako posten skup ljudi, nema govora o 'zajebima'. Sve se zna...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 05/10/2018 : 19:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
Evo ga moj primerak


Pozdrav!!!
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 05/10/2018 : 19:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Pazi mali kako se izražavaš. I kupi novi Timesov atlas...


hahaha
Timesov? Ti pogledaj ruski, pa ces videti gde je i Krim i Kosovo... ne znam sta si time hteo da dokazes?
Bolje da batalimo ovu pricu. Misli sta hoces, ali ne moras ovde da pises. Niko nije spomenuo nista lose za hrvatsku...

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 05/10/2018 : 21:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srleb

Evo ga moj primerak





Kad i za koliko si ga našao?
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000