forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/08/2018 : 10:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

Koga boli ona stvar šta ko misli o Zagoru.


U pravu si, ali ovako je malo zabavnije. :D
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/08/2018 : 10:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Jesi li to stvarno njuškao po forumu i tražio moje slike? Ne bi me iznenadilo da imaš koju uokvirenu pored kreveta. I, brate, ne moraš deset puta da me pitaš jesam li derpe ili nisam, jednom je bilo dovoljno. Nisam, stvarno mi je žao, drži se dalje od mog dupeta.
Što se tiče tih Srba što su s tobom zajedno slavili Oluju, poznavajući tvoje poruke sa SP, iskreno se nadam da će se probuditi. Nebitno kada, samo da se probude. :P
Kada si već ljubitelj mojih slika, evo ti jedna aktuelna, slobodno je uokviri.






Koja si ti od ovih na slici?

Edited by - VALTER on 06/08/2018 10:40:35
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/08/2018 : 10:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by King Warrior

Jesi li to stvarno njuškao po forumu i tražio moje slike? Ne bi me iznenadilo da imaš koju uokvirenu pored kreveta. I, brate, ne moraš deset puta da me pitaš jesam li derpe ili nisam, jednom je bilo dovoljno. Nisam, stvarno mi je žao, drži se dalje od mog dupeta.
Što se tiče tih Srba što su s tobom zajedno slavili Oluju, poznavajući tvoje poruke sa SP, iskreno se nadam da će se probuditi. Nebitno kada, samo da se probude. :P
Kada si već ljubitelj mojih slika, evo ti jedna aktuelna, slobodno je uokviri.






Koja si ti od ovih na slici?


Ovaj što se odupire od tvoja leđa.


Sljedeći...
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 06/08/2018 : 10:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
King, pretjeruješ. Bolje izbrišite ovo prepucavanje koje se ne tiče Zagorovih fanova.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/08/2018 : 10:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

King, pretjeruješ. Bolje izbrišite ovo prepucavanje koje se ne tiče Zagorovih fanova.




Tebe ću poslušati. Kralj treba da sluša kraljicu. Ok, neću više.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 06/08/2018 : 12:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Koji testosterondjije majko

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/08/2018 : 13:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by grofica Varga

King, pretjeruješ. Bolje izbrišite ovo prepucavanje koje se ne tiče Zagorovih fanova.




Tebe ću poslušati. Kralj treba da sluša kraljicu. Ok, neću više.



Zaista si kralj forumskog treša.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 06/08/2018 : 14:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
sprdacina za sljedece table u "stripu" http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48192&whichpage=44

GALLIENO FERRI

Edited by - markotamara on 06/08/2018 14:35:19
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 06/08/2018 : 14:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
evo ga i odgovor:
http://www.darkwoodprodavnica.rs/forum/index.php?topic=35697.msg590192#msg590192

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 06/08/2018 : 15:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney



Sviđalo se to nekom ili ne, samo Zagor pokreće ljude. Ali meni je ponašanje kolega zagorologa ovdje za svaku osudu. Ostavili su Kinga na vjetrometini, oprali ruke. Šutnja govori više od tisuću riječi.





Nisam Zagorolog, ali sam čitalac tog junaka...

Svakih nekoliko meseci neko (ili nekoliko njih) izgmiže iz svoje žabokrečine i odkrekeće svoju kreštalicu o čitaocima Zagora, u kojima prospe (pored otrova) i gomilu uvreda na račun istih.
Jubilarni 255. put - jedno te isto.
Treba li na to reagovati?
Naravno da ne.
To što je King udostojio odgovora dotičnu individuu - to je samo zato što je on human i duševan čovek, koji se zalaže za te europske vrednosti, mir u svetu i sl. sranja.
Za razliku od mene, recimo.

Najsmešnije je to - što gomila "intelektualaca" sa foruma odmah požuri da podrži takvo kreketanje, nastupajući sa pozicija intelektualnih gromada, sa svojim abnormalno jakim individualnim mišljenjem, usput se sprdajući sa izborom za Zagorologa godine.
A ti isti, svake godine prvi potrče da daju glas nekom svom kandidatu, baš za tu titulu - i to svi za jednu te istu osobu, poslušno kao ovce koje slede ovna predvodnika.
Razlika je što ovce barem sebe ne smatraju intelektualcima - već ćutke brste travu, sve dok ih predvodnik ne povede na drugo mesto.

Da zaključim:
Kada dotični superintelektualac(ci) ponovo, za koji mesec, jubilarni 256. put bude ponovio svoju mantru - obavezno nam dajte link ovde, da slučajno ne propustimo tako značajnu informaciju.
Može i copi-paste istog.
Ali - obavezno.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 06/08/2018 : 15:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Zašto se šuti o imenu, jel to Vlladimir koji je napustio forum pa se pokušao ubaciti pod novim nickom ali je brzo otkriven? King je zaključio da jest pa je ublažio retoriku.

loading...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/08/2018 : 15:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Jesi li to stvarno njuškao po forumu i tražio moje slike? Ne bi me iznenadilo da imaš koju uokvirenu pored kreveta. I, brate, ne moraš deset puta da me pitaš jesam li derpe ili nisam, jednom je bilo dovoljno. Nisam, stvarno mi je žao, drži se dalje od mog dupeta.
Što se tiče tih Srba što su s tobom zajedno slavili Oluju, poznavajući tvoje poruke sa SP, iskreno se nadam da će se probuditi. Nebitno kada, samo da se probude. :P
Kada si već ljubitelj mojih slika, evo ti jedna aktuelna, slobodno je uokviri.


Momak, dobronamjeran savjet je da potražiš psihološku pomoć... Ti si nekog virtualno nokautirao ????? Ti koji si intelektualno na razini malog djeteta ???? Ne budi smješan. Ti nisi vuk druže nego običan pozer s umom neiživljenog klinca. I odakle ti samo ideja da sam ja sa ikim slavio Oluju ? Kako si samo to uspio zaključiti. Ja sam iz mješanog braka Hrvata i Bosanke, a ako pitaš Tovare sam i Srbin jer živim u Rijeci. Tako da si omašio ceo fudbal ako mene stavljaš u isti koš sa nacionalistima. Daj mi molim te jednu jedinu rečenicu sa foruma po kojoj si zaključio da sam ja nacionalista ???? Ili da slavim Oluju. Po čemu si ti to zaključio genije počupanih obrva ?Jel to na onoj temi gdje si se baš ti opravdavao da si kao slučajno doslovno svaku utakmicu tipovao protiv Hrvatske ???? Ajde hrabri vuče, daj mi molim te jednu moju rečenicu po kojoj si zaključio da sam ja nacionalista.... Drži se ti radije čupanja obrva ped... ovaj, vuče sa prve linije fronta u Švicarskoj. Ili da se držimo teme topica pa kažemo... džabe ti i mišići i majica ko u Zagora kad su muda ko u Čika...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/08/2018 : 15:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče ovog lika kojeg Dyson pominje, King Warriora, u prvom sam zbog nicka pomislio da se radi o nekom uprdelom fanu Iron Maidena, al’ nakon onoga što je on pisao kao ’’odgovor’’ mom tekstu, mogu samo reći da je čovek zreo za marvenog lekara. Opet, bio moj tekst sprdnja ili ne, način na koji se taj warrior i par pojedinaca ponašaju, samo potvrđuje moju tvrdnju da prekomerno čitanje Zagora i apsorbovanje zavidne količine nekvalitetnog dijaloga siromašnog vokabulara, i gde se na svake dve strane pojavljuje ’’hiljadu mi ovo, hiljadu mi ono...’’, dovodi do toga, da i sam pasionirani Zagorovac počinje da komunicira na tom nivou. Te tako, ne čudi što se kod pomenutog warriora u svakih par rečenica provlači - ’’glup si’’, ’’previše si glup’’, ’’glup i bezobrazan’’ itd.

Vidim da je kadar i potući se, pa ne oskudeva ni u ponavljajućim pretnjama, pogrdnim imenima, pominjanju porodice, batinjaju do poslednje kapi krvi... – nema šta ratniče egzibicionistiku, opasan si ko kratko ćebe.

Ne znam otkud mu to da sam njegove tekstove karikirao, preuzimao...do pomena Dysona, nikad nisam ni čuo za dotičnog, ali ako se u tim tekstovima pronalazi da se, dok čita Zagora skida go i zaleže u praznu kadu, nemam reči. A da li se taj warrior sprda na neki svoj zdrndan način il’ ne, opet, ne bih znao reći, ali kad sam video da lik ima 40 godina, a piše ovakve stvari, ne bih sumnjao da su ga i Gara i vanzemaljci oteli u nekom trenutku, i malo ga kalajisali.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/08/2018 : 15:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/jFtsF92SKMI

Izvini, grofice, nisam mogao da odolim. Neću više. :P
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/08/2018 : 15:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Čovječe, pa ti si postao predmet sprdnje i na drugim forumima... Čestitam 😂😂😂😂
A ovog lika ako ilad sretnem častim večerom. Kakav kralj.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/08/2018 : 16:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ovo je jedino objašnjenje za Kingovo stanje, žao mi je, kolega, razočara si me:


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/08/2018 : 16:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
https://m.youtube.com/watch?v=Kq0cjgn5Um0
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/08/2018 : 16:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
ZNAČAJ JUNAKA

Uvod u fanfic Zagora koji spremam uskoro

Mladi Patrick Wilding je izgubio svoj duh u plamtećem prizoru svoje rodne kuće, i trenutka u kojem je znao kako nikad više neće vidjeti svoje roditelje - neće slušati majčina čitanja i pjevanja, ići s ocem u lov i istraživati ljepote divljine. Patrick Wilding neće više biti običan dječak.

Gnjev, osveta i mržnja jedino su što je raslo u njemu, ili je barem tako mislio. Očinska uloga koju je Fitzy imao u njegovom životu dala je Patricku moć koju u početku nije znao iskoristiti na pravi način. Iza njega je ostala smrt, i kazna. Zatim je iznova izgubio mnogo - a pronašao još više. Pronašao je svoj duh.

Patrick Wilding postao je Duh sa sjekirom.

Drevna junačka loza dobila je svog novog predstavnika - Manituova izaslanika, Kralja Darwkooda - Zagora.

Nema te forme zla koju hrabri Zagor nije susreo, i porazio. Ne kao usamljeni zaštitnik, već onaj koji svojom karizmom i osjećajem za istinu i pravdu privlači iskrene duše. Patrick Wilding nikada nije zaboravio koliko malo je potrebno da se jedan život preokrene, i jedan duh izgubi.

I danas se pita je li imao izbora i prava postati ono što je postao. Unutarnje previranje stalo bi samo na trenutke u kojima nije moglo biti premišljanja, a to su bili oni u kojima je nečiji život bio u opasnosti. Tada nije sumnjao kako je odabrao ispravno.

I nastavljao se boriti svih ovih godina.

No, vrhunac njegova bitka se bliži, a onaj čiju krv dijeli neće stati dok ne sruši sve što je Patrick Wilding, kao Zagor, stvorio.

James McGrath neće imati milosti.

Ne prema svome unuku.

Nastavlja se u zasebnom topicu - uskoro...

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/08/2018 : 17:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nego, vice, ti si mi pomalo zagonetan.
Vidim na nekoliko zadnjih stranica si se priključio raspravi, prvo si uskočio da demantuješ u nekoliko navrata dwaynove pozitivne riječi o meni, onda si prešao u zamaskirani napad u vidu konstruktivne kritike. Očigledna je antipatija prema meni, pa me interesuje odakle to dolazi. Jedina logična stvar je to što sam ja the zagorolog, pa pokušavaš hinjski ali i trezveno da narušiš moj status. Šta tačno pokušavaš, hoćeš li da budeš kalif umjesto kalifa? Mada, ne znam ni sam zašto te to pitam, sigurno ću dobiti opet jedan fino zamaskirani odgovor. Defintivno su ljudi poput tebe najteži protivnici, kao što rekoh dobro zamaskirani, ubjedljivi, dobro manipulišu, inteligentni. S drugima je mnogo lakše, većina se ponaša po onoj staroj "što na umu, to na drumu". Kao ovce. Ti si drugačiji, bolji, jači. Imaš mnogo kvaliteta, ova podmuklost ti nije potrebna. Bez obzira da li to neko napiše ili ne, nemoj misliti da sam ja jedini koji je to primijetio. Šteta, imao sam dobro mišljenje o tebi.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/08/2018 : 17:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ne brini, King, nemam nikakvih antipatija prema tebi, dapače, ali ne sviđa mi se način na koji reagiraš na provokacije, pogotovo kad se to tiče zagorofilije. Moje mišljenje o samoj zagorologiji vjerojatno već i znaš, ali lako se nađe na par topica o tome. Ne zanimaju mene ni te titule ni ikakva priznanja od ikog. Kako i sam vidiš, tvoje mišljenje o mom shvaćanju Zagora prihvaćam kakvo god da jest. Jel loše, krivo i slabo? Neka je. Idemo dalje. :)

Sada pišem ovaj fanfic jer moram. Držim to u sebi već godinama, i to mora izać. Ostalo je nebitno.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/08/2018 : 17:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Smijem li da ti dam jedan mali savjet za taj fanfic? Kunem ti se svime da je dobronamjeran i da ne mislim ništa loše ako ti to kažem.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/08/2018 : 17:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Nema potribe da tražiš moje odobrenje, piši šta god ti na umu i srcu. :)

Btw kritike, pljuvanja, bilo šta negativno je skroz ok stvar. Ne bi ja to iznosija ovdje da to ne očekujem, već bi pisa doma, samo za sebe. ;)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/08/2018 : 17:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Prva rečenica je nešto najljigavije što sam pročitao u vezi Zagora:

Mladi Patrick Wilding je izgubio svoj duh u plamtećem prizoru svoje rodne kuće, i trenutka u kojem je znao kako nikad više neće vidjeti svoje roditelje - neće slušati majčina čitanja i pjevanja, ići s ocem u lov i istraživati ljepote divljine. Patrick Wilding neće više biti običan dječak.

Ovoliko nepotrebne patetike u jednoj rečenici je nepotrebno. To može da prođe kod nekih klinaca ili ovaca, kod nikoga više. Sam početak odbija od daljeg čitanja. Ti si se već pokazao kao vrstan tekstopisac, imaš taj dar, taj dio nije tebe dostojan. Posloži to drugačije, sa najboljom ti namjerom govorim.
Volim sve što ima veze sa Zagorom, pa tako sa nestrpljenjem očekujem i tvoj fanfic. Ne sumnjam da će biti dobar.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/08/2018 : 17:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja se pokaza kao vrstan tekstopisac? Viruj mi, brale, daleko sam ja i od prosječnog tekstopisca, a kamoli vrsnog. To šta ja napišen neku recenziju za film i strip uz kolko tolko ok pravopis me ne čini vrsnim, ni dobrim. A pišen jer nekad to jednostavno ide. Discipline svakako nema, to je evidentno.

Tako da, patetike će bit, ufff, i previše. Bolje da ne čitaš, il se spremi na takvo nešto. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/08/2018 : 17:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

https://m.youtube.com/watch?v=Kq0cjgn5Um0
😂😂😂😂😂😂😂😂😂


Haha odličan. 😂😂😂
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.09 seconds. Snitz Forums 2000