forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zekanove hvalevrijedne pustolovine: Slalomi!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 23/12/2005 : 17:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

Dekaro legendo, necemo. Steta ali samo glancere...




nema frke.
natji tje se vetj neko

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1277 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 24/12/2005 : 07:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
20 eu, hm, šta dovraga znači 3+..?
Ništa mi to ne znači, osim da nisu ganceri!
Damn!
Nudim 20eu u robi..

"..pil sem bencin namest čajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat če mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/12/2005 : 15:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
3+ mu dodje da su vishe od deset puta chitani te da su im tjoshkovi MALO sjebani.
nishta opasno ako nisi picajyla ko ja ili drug mike:)
menjaza je OKe - trebaju mi zadnja dva bernijeva Bonea pa ako ti to odgovara - tu sam.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1277 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 29/12/2005 : 08:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
Nemogu ovako napamet, možda da poneseš ili pošalješ pa da vidim..


"..pil sem bencin namest čajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat če mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 29/12/2005 : 09:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
jbga nije te bilo sa odgovorom neko vreme i ja vetj uvaljao stripove drugim zainteresovanima...sori...

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1277 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 30/12/2005 : 09:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
Ma okej, imam dosta stripova u dućanu.

"..pil sem bencin namest čajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat če mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
Go to Top of Page

tony starks
Average Member



South Sandwich Islands
833 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 10/01/2006 : 14:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tony starks a Private Message  Reply with Quote
sad sam ga procitao i mogu samo reci:faking sjajno!!
usporedjivanje s atomskim ubrzivacem koji je genijalan! mi je glupo
jer ocito se radi o dva Sasvim Razlicita stripa.
i po oblikovanju likova i pricanju price i onome sto se pricom zapravo zeli postici..(samo neke od...
mnogo vise usporedbe priziva setnja! i to je razlog zbog kojeg bi mi slalomi mogli biti zericu drazi!
nevjerojatno je koliko krvi i mesa ima u ovom naizgled jednostavnom stripu!
ako je atomski i mogao pokupit etiketu stripa za djecu, kao sto negdje 'gore' pise, ko ovog preporuci djeci, mentalno je zaostao!!
likovi, medjusobni odnosi, komunikacija, 'situacije', dijalozi - maestralno prikazana ljudska zivotinja na svim mogucim razinama...a tako jednostavno...
i dobar prijevod!!
i sinoc na stojedinici veli edvin da bi mogao bit jos jedan ove godine!
i jedva cekam!
i yes!
yes!
yes!

tonywustarks@yahoo.com
one, two, threeeeee/
mos def and talib kweliiii
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 10/01/2006 : 16:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tony starks

sad sam ga procitao i mogu samo reci:faking sjajno!!
usporedjivanje s atomskim ubrzivacem koji je genijalan! mi je glupo
jer ocito se radi o dva Sasvim Razlicita stripa.
i po oblikovanju likova i pricanju price i onome sto se pricom zapravo zeli postici..(samo neke od...
mnogo vise usporedbe priziva setnja! i to je razlog zbog kojeg bi mi slalomi mogli biti zericu drazi!
nevjerojatno je koliko krvi i mesa ima u ovom naizgled jednostavnom stripu!
ako je atomski i mogao pokupit etiketu stripa za djecu, kao sto negdje 'gore' pise, ko ovog preporuci djeci, mentalno je zaostao!!
likovi, medjusobni odnosi, komunikacija, 'situacije', dijalozi - maestralno prikazana ljudska zivotinja na svim mogucim razinama...a tako jednostavno...
i dobar prijevod!!
i sinoc na stojedinici veli edvin da bi mogao bit jos jedan ove godine!i jedva cekam!
i yes!
yes!
yes!

tonywustarks@yahoo.com
one, two, threeeeee/
mos def and talib kweliiii



Nemogu vjerovat!!!! ZAKON!






Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/01/2006 : 19:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Moj primjerak još nije stigao....
Al po svemu moram da očekujem izvanrednu epizodu....
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 11/01/2006 : 01:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by tony starks


i sinoc na stojedinici veli edvin da bi mogao bit jos jedan ove godine!i jedva cekam!
i yes!
yes!
yes!

tonywustarks@yahoo.com
one, two, threeeeee/
mos def and talib kweliiii



Nemogu vjerovat!!!! ZAKON!




Pa čemu nevjerica, ne da bi mogao bit još jedan ove godine nego mora bit'. Ipak su Slalomi iz sada već lanjske godine. Dakle barem jedan, a ako bog da i koji više.

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1277 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 12/01/2006 : 08:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
Evo, raskrinkao me zizanon, naravno da će biti jedan ove godine!

Btw, poznanik je dao klincu iz prvog razreda slalome i mali je progutao album i na kraju pitao; "Ima još?".. Oću reći, nisu ni djeca više ko što su nekad bila.
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 16/01/2006 : 15:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message  Reply with Quote
KAd sam za vrjeme atomskog ubrzivaca pito kad ce iduci album, rekli su mi "na jesen"... Jel to "ove gdine" znaci da ce iduci bit ove 2008 godine? :D

Nije da mi se zuri il nesto... :P

--
"I hope that someday we will be able to put away our fears and prejudices and just laugh at people."
--Jack Handey
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 18/01/2006 : 16:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message  Reply with Quote
Slalomi su zakon...tamo se nesto boje vuka :)))

_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1277 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 20/01/2006 : 22:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
Je, frend je zaključio da se u svakoj epizodi opasno koketira sa horrorom i srodnim žanrovima (triler - mistery - suspense)..
pa neka.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000