forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 BIJELA LISTA
 New Topic  Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 69

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/08/2002 : 00:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Kad već imamo Crnu listu red je da otvorimo i bijelu listu u koju trebamo staviti ljude sa kojima je bilo zadovoljstvo poslovati. Kao prvog ja ću staviti Luckyluciana koji je nakon što je primio od mene priličnu svotu novca + 1 strip odmah uredno poslao svojih 65+2 AF na moju adresu.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Edited by - VJ on 16/09/2003 14:04:35

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 30/08/2002 : 00:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
Nema nekog redoslijeda:

Kruger, Stripje(Fumettisti), Magic, ddfan, Zole, DusMan, Zagor, Top, Lucky Luciano...

Neka se ne ljute oni kojih se nisam trenutno sjetio, ali vodim zivahnu raspravu na Svastari sa OOP-ima.

"Every man dies. Not every man really lives."
Go to Top of Page

Leopold_IV
Senior Member



Croatia
1802 Posts

Member since 05/12/2001

Posted - 30/08/2002 : 03:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Leopold_IV an ICQ Message  Send Leopold_IV a Private Message  Reply with Quote
Ja imam jednog dobavljaca iz Valjeva, imenom Darko Posarac, ne znam je li ovdje na forumu ali poslovnost na visokom nivou, uredna isporuka stripova savrsene ocuvanosti. Preporuka....
Za Gastona bi se isto moglo reci, ako i ne bude posten uz naknadu utjerujem dugove...he he he

Aaaaahyaaaaaak!!!!
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 30/08/2002 : 06:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message  Reply with Quote
KRUGER - NOVSKA (HR)
DOK LESTER - VELIKA GORICA (HR)
STINKY - VARAZDINSKE TOPLICE (HR)
MAGIC - BEOGRAD (YU)
MICHELE - TRIESTE (I)
DARIO - BOLOGNA (I)
GUDRUN - BADEN BADEN (D)
mozda bude na listi i TOP ako sta nabavi,he he he.

Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/08/2002 : 07:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Dakle, shvatili ste. Ako vas netko zajebe javite se Leopoldu IV i meni (mi isto imamo one gaće kao Mirko - CroCop sa Voodoo nervnim plinom...).

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3254 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 30/08/2002 : 11:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message  Reply with Quote
Stripje, mozda i nabavi ako se ti sjetis sta ti treba

|Top|*-*"The truth is out there"*-*
Go to Top of Page

luckyluciano
Junior Member



Croatia
484 Posts

Member since 13/03/2002

Posted - 30/08/2002 : 13:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send luckyluciano a Private Message  Reply with Quote
Ma,sve pet dosada...sve su to ljudi koji uredno plaćaju ili pak šalju stripove prilično dobre ili vrhunske kvalitete:
Gaston,Dok Lester,Kruger,Zole,Markos,Hannibal,rajvosa(tip iz Švedske s kojim je sve prošlo kao da sam poslovao s nekim iz kvarta)...i,naravno fumettisti koji mi je besplatno dao svoje Diabolike.
Jednom riječju,idila


luckyluciano in Amal of mind
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 30/08/2002 : 14:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
naravno darku posarca=posketa bih i ja spomenuto a za ostale ne znam jer nisam poslovao s njima.
jos bih spomenuo ddfana i doka koji su pola ovoga ispunili a ne sumnjam da ce i drugu polovinu.

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 30/08/2002 : 17:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message  Reply with Quote
moja lista:

Na poziciji pleja:
PG Stripje,karakteristike:iskusan igrac,dobar pregled igre,inostrano iskustvo,poznavanje vise jezika,dobar na driblingu,najbolja osobina nesebican u dodavanju i kralj asistencija

Bek suter
SG fumetisti,karakteristike:takodje iskusan igrac,jako dobro barata stripovima,i izuzetno prezican pri nabavci istih,takodje i asistira dobro,narucito kada su u pitanju KP Magazini i talijanski zagori,takodje veliko inostrano iskustvo

Nisko krilo:
DP--karakteristike;zbog posedovanja kola,ima izuzetan pregled igre i rasprostranjenu mrezu pomocu kojih dobavlja stripove,a i donosi ih drugima,takodje iskusan igrac;specijalnost -odradjivanje prljavog posla za druge,tj donosenje stripa..hehe
Debel..ovaj JAKO krilo :

PF-Dok LESTER--veliki potencijal,dosada neiskazan,ali jos uvek mlad i perspektivan;takodje znanje italijanskog jezika;ukoliko popravi dodavanje sa KP specijalcima,pred njim je svetla buducnost;takodje mora malo poraditi i na kretnjama i na promeni ritma jer se udebelio,zena da suvise mazi.

Centar:
C-kruger:iskusan igrac,specijalizovan za domace prvenstvo;velik opseg delovanja po terenu i dobar pregled igre;pouzdan u svakom momentu;najvise voli da lupa banane stripovima slobodne dalmacije i dnevnika;inostrano iskustvo mu nedostaje,ali vremenom ce i to da popravi;vreme radi za njega.

Zamene,koje mogu u svakom trenutku da uskoce i zamene nekog od gore pomenutih:
top,stinky,zagor,dusman,dzimi gitara,dd fan..

TRENER: MAGIC
posle krace ali uspesne karijere,presao u trenere;sada mu je glavni zadatak da kordinira svoj all-star tima od gore pomenutih igraca,radi lakseg dobavljanja stripova,za njega;najveci kvalitet iskustvo i organizovanost,na taktickom planu mora malo da se poradi kako bi bio jos efikasniji.

Broj titula za manje od godinu dana koje je Magic sa svojim timom osvojio:
15-ak KP magazina,50-ak zagora,nekoliko specijalaca i zagora u boji,2 knjige o zagoru,knjiga o kenu arkeru,kolekcija SD zagora....sa tendencijom da do kraja godine udvostruci broj titula.

ONLY THE SKY IS LIMIT,WITH THIS DREAM TEAM



Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 30/08/2002 : 17:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message  Reply with Quote
Kruger, lucky luciano, a nadama se da će za koji dan i hanibal ispunit očekivanja

Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3254 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 30/08/2002 : 20:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message  Reply with Quote
iz mog dosadasnjeg transfera stripovima:
Magic,
Kruger,
Stripje,
Dok Lester,
Bernard,
Comicman.

vjerovatno jos masa ima, al sa njima nisam imao kontakt, tako da nemogu garantovati

|Top|*-*"The truth is out there"*-*
Go to Top of Page

Leopold_IV
Senior Member



Croatia
1802 Posts

Member since 05/12/2001

Posted - 06/09/2002 : 18:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Leopold_IV an ICQ Message  Send Leopold_IV a Private Message  Reply with Quote
Takodjer preporucujem i Milosavljevic Darka, iz francuske...
da se sjetim i Darija Skledara s e mailom: rocky2@net.hr ...eto da znate ako stogod kupujete....


--< Why do only fools and horses work? >--

Edited by - Leopold_IV on 06/09/2002 18:23:04
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 06/09/2002 : 21:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Ja sam imao dobra po0slovna iskustva sa sledecim ljudima: Stripje, Kruger, Shon, Dr. Westax, Magic, dd fan, Going - Going (SatTv), a Dekaru i Doka Lestera ocekujem, ali sam 100% siguran da ce to biti jedna lepa saradnja. Barem za mene!

"The truth is out there!"
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 06/09/2002 : 22:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message  Reply with Quote
Sa KRUGEROM poslujem skoro godinu dana.
Preko 200 stripova mi je poslao.
Takodje oko 200 pisanih romana.
NIKADA nije zatrazio pare unaprijed.
OVAKVE VISE MAJKA NERADJA. Ovakvo povjerenje se NEMOZE mjeriti nisa cime.
Dami sutra zatrazi $300 poslao bimu bez dami ih ikada vrati.
KRUGER definitivno JEDAN I JEDINI...

Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/09/2002 : 13:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Toplo preporučam i Rockyja2 koji mi je poslao iznimno očuvane stripove po pristupačnim cijenama. Također tu su i Leopold IV i Sigismundus.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 10/09/2002 : 13:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
dodao bih jos nevjerovatnog sigismundusa i darku milosavljevica

Go to Top of Page

luckyluciano
Junior Member



Croatia
484 Posts

Member since 13/03/2002

Posted - 10/09/2002 : 16:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send luckyluciano a Private Message  Reply with Quote
Napoleon...sve u najboljem redu.

luckyluciano in Amal of mind
Go to Top of Page

ORL
New Member

USA
160 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/09/2002 : 22:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit ORL's Homepage  Send ORL a Yahoo! Message  Send ORL a Private Message  Reply with Quote
Napoleon...bez ijedne jedine zamerke.

I'm-a crush you!......just like this.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/09/2002 : 00:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Napoleon definitivno.
Covjek ima sve sto treba i to visoke kvalitete jer ja takve trazim.


Go to Top of Page

Leopold_IV
Senior Member



Croatia
1802 Posts

Member since 05/12/2001

Posted - 11/09/2002 : 00:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Leopold_IV an ICQ Message  Send Leopold_IV a Private Message  Reply with Quote
Samo da pohvalom rockyja32, ne samo da je sve poslao u najkracem mogucem roku nego me je cak i castio s 2 specijalna zagora, e takve majka vise ne radja...svaka ti dala...klitoris.

--< Why do only fools and horses work? >--
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 11/09/2002 : 18:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message  Reply with Quote
kruger
magic
dok lester
dusman,ddfan,stinky

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 24/09/2002 : 20:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
BEDANEC.Preporučujem ga svima,jako korektan momak...

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

rocky32
Average Member

Croatia
585 Posts

Member since 18/08/2002

Posted - 24/09/2002 : 22:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send rocky32 a Private Message  Reply with Quote
mojeg imenjaka gastona bi pohvalio i zbog logana koje mi je poslao,a i zbog toga što smo se posvađali oko toga da mi je on svom silom htio unaprijed platiti a ja sam svom silom odbijao plačanje unaprijed.
gastone stvarno si sila od čovjeka.
a i hanibala (mislim da mu je taj nick) znam da se zove dino bi pohvalio budući da mi je prodao AF prvu seriju po 25 kn/kom.
takve pozdravljam uvijek.
a i luckija ću pohvaliti kroz neko vrijeme ako mi proda gore spomenute diabolike.

Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 24/09/2002 : 22:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message  Reply with Quote
ja sam sad krenuo u malu razmjenu sa anteom,nadam se da ce svebiti ok...

neki su me zvali BOGI...i bili su u pravu...
Go to Top of Page

rocky32
Average Member

Croatia
585 Posts

Member since 18/08/2002

Posted - 25/09/2002 : 00:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send rocky32 a Private Message  Reply with Quote
lucky ja tražim diabolike od superstip biblioteke pa me zanima da li smo na istoj frekvenciji?
da pohvalim i vedrana jelinić koji mi je prodao stvarno super očuvane pobjede i western.

Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 25/09/2002 : 22:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Ja cu jos samo da dodam Dekaru i Doka Lestera na moju belu listu...
Jeste da Dekara jednom godisnje dolazi u "veliki grad", ali zato mu cesto ortaci dolaze u grad! Tako da su mi i njegovi ortaci na beloj listi!
A Dok je isto dobar... jeste da se malo duze ceka (hahaha) ali se na kraju isplati...

hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehheheehehe...

Zato vas molim za malo strpljenja. "Tolerancia mater studiorum est, in corpore sano faber fortunae lupus est!", rakli bi stari Grci, nasa braca.
Go to Top of Page
Page: of 69 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000